Zarabianie na programach pratnerskich - jak ?

kaziuziuta

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2011
Posty
95
Punkty reakcji
2
Ostatnio obiła mi się o uszytaka nazwa jak "Jaj zarabianie na programach partnerskich " ?
Słyszałem,że mozna na tym soporo zarobic,ale co do tego potrzeba ? Musze mieć stronę www ?
 
F

fijol1

Guest
Podbijam do pytania, czy to jest współpraca na zasadzie reklama Twojej strony na mojej stronie?
 

nightlark7

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Programy partnerskie mają szeroką definicje. Przykładem może być oferta zaproponowana przez mbank, czyli polecasz bank innej osobie, ona zakłada konto, zamawia karte i ty dostajesz za to jakąś prowizje. strony www mieć nie trzeba ale z pewnością znacznie pomaga ona w promowaniu danego produktu.
Obecnie jestem w programie (w sygnaturze link) RICI, który jest hybrydą MLMa i programu partnerskiego. Fakt, że trzeba wnieść opłatę początkową, ale za to potencjalny zysk jest znacznie większy. Osobiście bardzo przyjemnie promuje mi się ten program, bo w 100% wierzę rzetelność oferowanego produktu (którym są zniżki na różnego rodzaju wyjazdy turystyczne, hotele itp.). W razie zainteresowania możecie do mnie napisać, chętnie wprowadzę w temat :)

pozdrawiam.
 

imaginary246

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2010
Posty
334
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Piotrków Tryb.
Strona internetowa niesamowicie skaluje zarobki z programów partnerskich. Oczywiście można reklamować produkty wśród znajomych, na forach czy portalach społecznościowych, ale jest to ograniczony rynek.

Stawiając własną stronę i odpowiednio ją pozycjonując, uzyskujesz przepływ zainteresowanych użytkowników z sieci wyszukiwania. Cały czas nowi użytkownicy docierają do Twojej oferty, więc nie musisz się za bardzo martwić o spadek sprzedaży.

Pamiętaj jednak, że ta forma jest naprawdę czasochłonna, a zyski pojawiają się z czasem. Ostatni mój projekt zaczął zarabiać dopiero po pół roku, a miałem już wcześniej sporo doświadczenia w tej dziedzinie. Widzisz więc, że nie jest to takie proste. Wszystkiego trzeba się nauczyć. Najczęstrzym błędem popełnianym przez początkujące osoby jest rezygnacja jeszcze przed pojawieniem się wyników.

Oczywiście bez własnej strony tez da się zarobić, ale w tym wypadku musisz cały czas działać. Jeżeli przestaniesz, to sprzedaż spadnie. Ja sam zarobiłem na jednym temacie na Forumowisku 50zł, a zarobiłbym dużo więcej, gdyby program partnerski nie wycofał produktu ze swojej oferty. Jednak to, co chciałbym podkreślić, to fakt, że zastosowałem te same zasady, które sprawdzały się na stronach internetowych. Wszystko odbywało się więc automatycznie, a ja tylko sprawdzałem statystyki. ;)
 

annap

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Zapisalam się do nowego PP w branży Fitness. Na razie korzystam z produktu i polecam program innym chętnym. Jak ktoś chce dołaczyć, zapraszam po więcej wiadomości. annna151@wp.pl Pozdrawiam. Anna.
 
Do góry