Wytrysk

casanova

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Otóż czy to normalne ze mój penis przy pierwszej dziewczynie(mam 18 lat) jest często w stanie podniecenia po pocałunku z języczkiem "staje mi" i bardzo często z podniecenia cieknie mi coś z penisa ale nie czuje tego nie mogę tego zatrzymać. Czy wie ktoś co to ?
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Masz 18 lat i zadajesz takie pytania? A myślałam, że jesteśmy stosunkowo uświadomionym narodem..

Istnieje cos takiego jak testosteron, odpowiada za wiele funkcji w organizmie mezczyzny, jedna z nich jest wzwod czlonka. Im wieksze sterzenie tego hormonu w organizmie, tym wieksze prawdopodobienstwo, ze penis stanie w najmniej oczekiwanym momencie, nawet jak tylko pomyslisz o seksie, poziom testosteronu spada po odbytym stosunku.

Martwić to się powinieneś jak przestanie stawać w takich sytuacjach. Poza tym o co ci do chole** chodzi? Ciesz się nim póki bryka bo za 20 lat może już nie być taki energiczny.
 

LadyDoom

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
21
Punkty reakcji
1
masz 18 lat i zadajesz takie pytania? A myślałem...
właśnie przez takie podejście dzieci boją się zadawać pytań. <_< A z czasem w ogóle przestają się komunikować tylko tępo słuchają co się do nich mówi. Nie wie to spytał, w czym problem? Posty straciłby na atrakcyjności bez takich wstawek? Albo może sprawia to jakąś dziką satysfakcję, udowodnić komuś jego niedowiedzę?
Co innego gdy dziecko pyta o coś czym nie powinno się jeszcze interesować, a co innego gdy nastolatek ma zwykłe braki w wiedzy nabytej.

A co by nie było zbyt dużego off topu to owszem, jest to normalne i z czasem przejdzie.
 

casanova

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie chodzi mi oto ze mi staje ?;/ chodzi mi o ten prejakulat coś o tym czytałem właśnie ale jakoś zrozumiałem to jako płyn przed wytryskiem, a to ze mi staje przy dziewczynie i to wypływa bez wytrysku to mnie martwi i nie wiem jak temu zapobiec.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Kolego nie da się.. To jest naturalny odruch, ciesz się że tak masz - tak być musi.
Na pewno przeszkadza Ci to w takich sytuacjach z dziewczyną sam na sam ,ale nic na to nie poradzisz, widać jesteś wyczulony na takie bodźce.
 
Do góry