Wasz Ulubiony Kabaret

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
ja lubie tez takiego goscia ma zawsze taki zułty swetetek i spiewa ta piosenke "tak kazała mi ciocia" wiecie o kogo chodzi zabawny tez jest, dańca też lubie :p
 

pawel16

atrakcyjny gaduła
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
1 355
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Przed komputerem
Bardzo lubie kabaret ani mru mru, ale mumio też jest fajny, szczególnie reklamy plusa, w których występują :p
 

Wi(L)u$

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z Warszawy :)

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Najbardziej lubie kabaret Ani mru mru i Moralnego Niepokoju, ale zagłosowałam na ten pierwszy :)
 

sirou163

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
55
Punkty reakcji
0
Mój ulubony ANI MRU-MRU ze słynnym Tofikem i W chińskiej restauracji :D a tak poza tym to jeszcze Kabaret Moralnego Niepokoju też są nieźli i tu słynna Inpreza u Bogdana :D ;)
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
To ja sie wybije, dla mnie debeściakiem jest Kabaret ŁOWCY.B :eek:k: Potem -> Kabaret Moralnego Niepokoju

Ale i tak płacze ze śmiechu prawie przy każdym skeczu, każdego kabaretu :p
Tylko nie przy tych powtarzających sie zbyt często, bo te juz mnie nie śmieszą, szczególnie chodzi mi tu o te powtórki karatetu ANI MRU MRU. Oni w ogóle tworzą coś nowego?? Te ich poprzednie spoko loko laugh everybody, jeśli sie je ogląda pierwszy raz, drugi, trzeci, ale już szósty to przesada. One już mi się konkretnie znudziły.
A Kabaret ŁOWCY KROPKA B są genialni!! zawsze mnie śmieszą :D
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
To ja sie wybije, dla mnie debeściakiem jest Kabaret ŁOWCY.B :eek:k: Potem -> Kabaret Moralnego Niepokoju

Ale i tak płacze ze śmiechu prawie przy każdym skeczu, każdego kabaretu :p
Tylko nie przy tych powtarzających sie zbyt często, bo te juz mnie nie śmieszą, szczególnie chodzi mi tu o te powtórki karatetu ANI MRU MRU. Oni w ogóle tworzą coś nowego?? Te ich poprzednie spoko loko laugh everybody, jeśli sie je ogląda pierwszy raz, drugi, trzeci, ale już szósty to przesada. One już mi się konkretnie znudziły.
A Kabaret ŁOWCY KROPKA B są genialni!! zawsze mnie śmieszą :D

W 100% się z tobą zgadzam zielona skarpetka (fajny nick :D). Też płaczę prawie przy każdym skeczu większości kabaretów, które znam. Z tego co wiem, zawsze coś się znajdzie nowego w repertuarze naszych polskich kabaretów, choć ostatnio coraz rzadziej to zauważam (ciekawe dlaczego?? hmm.. ) :D
 

Ironia Losu

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
A ja się wyłamie i powiem, że ostatnio podobał mi sie skecz kabaretu yyy o kurde zapomniałam nazwy. Chodzi mi o ten występujący są przebrani za moherwe babcie. Słynny tekst: "Chodź pan pokaże jeszcze panu kto księdza nie przyjął". No oczwiście AMM i Moralnego niepokoju to już chyba z tysiąc razy oglądałam. :)
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
W 100% się z tobą zgadzam zielona skarpetka (fajny nick :D). Też płaczę prawie przy każdym skeczu większości kabaretów, które znam. Z tego co wiem, zawsze coś się znajdzie nowego w repertuarze naszych polskich kabaretów, choć ostatnio coraz rzadziej to zauważam (ciekawe dlaczego?? hmm.. ) :D
fenks Michas89 <piona> , pozdro ;)

A ja się wyłamie i powiem, że ostatnio podobał mi sie skecz kabaretu yyy o kurde zapomniałam nazwy. Chodzi mi o ten występujący są przebrani za moherwe babcie. Słynny tekst: "Chodź pan pokaże jeszcze panu kto księdza nie przyjął". No oczwiście AMM i Moralnego niepokoju to już chyba z tysiąc razy oglądałam. :)
kabaret Neo-nówka
 

mackingus

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2005
Posty
321
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Toruń
Co za $#@$%(&#$*^%@^@# $#%@#$% %$!$% 34%!#%! lubi Halamę? No przecież ten koleś jest straszny... :bag: :bag: :bag:
 
Do góry