Uzależnienie od masturbacji

arkadio95

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Tak jak w temacie mam 15 lat i jestem uzależniony masturbuje się mniej więcej 2-3 razy dzieńnie a to juz chyba duzy nałóg i kieruje do was pytanie jak moge wyjsc z tego nałogu albo go chociaz zmniejszyc i najwazniejsze czy tak czesta masturbacja ma jakies skutki uboczne ?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
oprocz odwodnienia i przemeczenia materialu chyba nic zlego nie moze spotkac :D

a tak powaznie, to moze lekarz ?
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
konkretnie seksuolog, oni sa od tego aby pomagac i oni najlepiej wiedza jak.. nie chcesz to twoj problem sam sie nie rozwiaze ;)
 

malina ;)

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Mi się wydaję, że podczas tak częstej masturbacji może być skutek ,,uboczny". Zależy to od tego, że jest ,,wytrysk" czy nie. Jeśli jest i to 2-3 razy dziennie to po prostu w przyszłości może być nasienie w mniejszej ilości. Jeśli sama masturbacja to mogą być krótkie bóle pod brzuchem.
 

Jeffin

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
15
Dobrze ci radzę, znajdź sobie dziewczynę. Jeżeli z jakiegoś powodu uważasz, że to nie możliwe to po prostu zajmij się czymś kiedy najdzie cię ochota na masturbacje. Jeśli chęć jest naprawdę silna i nie możesz się z tym uporać w żaden sposób, to tak jak pisał Troll najlepiej udaj się do seksuologa lub znajdź jakiegoś specjalistę w internecie.
Życzę powodzenia
 

arkadio95

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
dzieki wam za wszystkie porady, na razie postaram się jakimś cudem nad tym zapanować, wiecie powoli "zmniejszać ilość" tzn. masturbować się nie 150 razy w ciągu dnia tylko raz, potem co dwa dni potem np. co 3 dni i tak zmniejszać może to pomoże kto wie
 

eRPe

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
47
Punkty reakcji
0
ostro jedziesz młody, ale ja bym się nie przejmował, z wiekiem Ci przejdzie :D
 

Boxer19

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2008
Posty
129
Punkty reakcji
4
Trzeba znalezc sobie jakies hobby/zajecie. Zamiast sie masturbowac mozesz wyjsc na dwor pokopac w pilke z kolegami itd.
 

pawelwalasek33

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
siemka wszystkim:) mój problem chyba się wiąże z problemem kolegi... a konkretnie to też sie masturbowałem i to "trochę" częściej niż poprzednik.... teraz już teoretycznie tego nie robie a w praktyce zdaża mi się to raz może dwa w tygodniu... ale nie o tym chce powiedzieć. Wczoraj naszłqa mnie i moją dziewczyne ochota na sex... najpierw całowanie pieszczoty itp. ( wszystko na razie w ubraniu) no i normalnie jak zwykle miałem wzwód... ale kiedy już byliśmy nago........ zaczął mi opadać... nawet gumki nie zdążyłem nałożyć a on już wisiał... nic nie pomagało pocieranie, masturbacja nic po prostu nic! darowaliśmy sobie ten raz. Aga była bardzo zdziwiona a ja nie wiedziałem co powiedzieć normalnie masakra a najgorsze jest to że ona myśli że to o0na jest dla mnie za mało podniecająca i to przez to nic się nie dzieje... no ale jak to możliwe skoro w spodniach jest taki "waleczny" i ona o tym wie bo ty czuje.

proszę Was pomóżcie nie wiem co robić...
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
uzaleznienie moze podobno powodowac zaburzenia w seksulanosci, cos ze ze zwyklego seksu nie czerpie sie juz przyjemnosci...

polecam zawodowego seksuologa
 

pawelwalasek33

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
seksuolog... też o tym myślałem ale boję się że ktoś z mojego otoczenia się może dowiedzieć...
 

pawelwalasek33

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
no właśnie nie jest jest akurat na długość i na szerokość...

a najgorsze jest to że to się dzieje teraz kiedy poznałem kobietę z którą sex to nie tylko je..nie ty coś więcej...
 

pawelwalasek33

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
nie wiem może ktoś zna jakiś inny dobry sposób na ten problem po za seksuologiem i innymi specjalistami....
 

arkadio95

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Trzeba znalezc sobie jakies hobby/zajecie. Zamiast sie masturbowac mozesz wyjsc na dwor pokopac w pilke z kolegami itd.
w ogóle dzięki spojrzałem na Twój avatar i odrazu mi sie zachciało masturbować ;d nieno co do hobby to postaram sie jakieś znaleźć może pomoże:)
 

ziomek99

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mam kumpla który klepie w mniej więcej tej częstotliwości co ty :D
Jemu to chyba nie przeszkadza,ja osobiście tak często bym nie mógł.
Co do ograniczenia,to najlepiej znajdź sobie jakieś zajęcie.Może siłownia,bieganie?Po wysiłku możesz nie mieć siły na puknięcie żołnierza w kask,wtedy ograniczysz.
W sumie w twoim wieku lubiłem zjechać na ręcznym ale nie robiłem tego aż tak często.
 
Do góry