Us5 Jest Suuper!

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
Jak dla mnie to piątka pedałów :D
Dlaczego? To,że ubierają się modnie to nie znaczy, że są pedałami. Zresztą pedał to też człowiek.

Mi tak sobie podchodzi ich muzyka. Wg mnie czasy boys bandów już dawno się skończyły. Jedyny dobry to 'N Sync i legendarni Backstreat Boys :) Kiedyś słuchałem bardzo często, a teraz od czasu do czasu powrócę do najbardziej znanych hitów :pP :)
Ja właśnie się zastanawiam co jest gorsze :D
TH i Blog 27.
 

bezbez

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja uważam że to kolejny boysband który po jakimś czasie się rozpadnie bo każdy z nich będzie chciał rozpocząć karierę solową :)
 

idi_wof

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2006
Posty
322
Punkty reakcji
0
a ja uważam że to kolejny boysband który po jakimś czasie się rozpadnie bo każdy z nich będzie chciał rozpocząć karierę solową :)
no już coś krążyło że jakiś z ich zespołu chciał odejść (chyba że pomyliłam zespoły)
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
Ja tradycyjcie nie słyszałem nawet jednej piosenki tego zespołu :p
 

syla13

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja uważam , że oni są więcej niz super !!! Najbardziej lubię Richie'go Jestem ich wielką fanką . Wiem , że każdy ma inny gust i nie musi ich lubiec , ale niech ich przynajmniej nie obraża .
Mam bloga o Us 5 www.my-crazy-life-with-us5.blog.onet.pl
Moje ulubione piosenki : wszystkie
 

murderdoll

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2006
Posty
588
Punkty reakcji
0
Miasto
z łona matki
Ja nie wiem co Wy widzicie w tym Ryczym <_< Wg mnie najnormalniejszy jest Murzyn. A co do samego Us5 - zwykły boysband. A ja boysbandow nie lubię....
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
KTO JEDZIE DO KATOWIC NA ROZDANIE AUTOGRAFÓW DO SILESIA CITY CENTER? WTOREK (czyli jutro) NA GODZINĘ 17:00.
 

kala_ww

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej. Ja sadze ze ten zespol jest suppcio. Chce ktos ze mna prowadzic bloga lub fun club o nich??? Jesli tak to pisac na moje gg 1941269. Prosze!!!
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
A tam Ja nie mam czasu na słuchanie ich muzy :p
Mam milion innych do posłuchania :p
Ale Richie jest niczego sobie :D
 

agata:)

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam Richie'go! Normalnie super:D A co do piosenek zespołu to tesh są super, właśnie ostatnio kupiłam płytkę - polecam!
 

Gamgee

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ojć, raz miałam wątpliwą przyjemność wpaść na ten teledysk na jakiejś komercyjnej telewizji.
to było dla mnie traumatyczne przeżycie i do tej pory nie potrafię się otrząsnąć.

po prostu żenada. żałosne.
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Zawsze się zastanawiałam co może się podobac ludziom w takich zespołach. Przepraszam nie ludziom, raczej "niewolnikom" lub "niewolnicą" o to bardziej;) Muzyka, która tworzy dany zespół, czy też to, że koleżanki słuchają i che się być trendi i na topie ?

~Wracając do tematu to chyba nie muszę już pisać jak bardzo nie trawię tego zespołu?
 

Gamgee

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2007
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ludziom w takich zespołach podoba się to, że koleżanki tego słuchają i chcą być trendy i na topie.
oooo taaaak. racja.
 

Ewulek

Nowicjusz
Dołączył
16 Marzec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja czasem lubie ich posłuchać, ale wielką fanką nie jestem. Zresztą wychodzę z założenie, że każdemu ma prawo podobać się coś innego i niepotrzebne są rozmowy co jest lepsze TH czy US5. Ale denrwuje mnie tekst, że np. Kocham Richie'go ( czy resztę), bo przecież żadna z Was ich nie zna, a bez tego chyba nie można kochać. No chyba że się mylę to przepraszam.
 

mtllc

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
13
Wiek
44
Miasto
z lasu
Zbiorę jeszcze czterech kumpli i zakładam zespół. Ważne by majtki na scene leciały. Tylko czy są fanki powyżej 17lat?
 
Do góry