Układ Funkcjonalny Zakładu Gastronomicznego

Status
Zamknięty.

Tocio

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Wiec mam narysowac Układ Funkcjonalny Zakładu Gastronomicznego a ja nie mam pojecia jak to moze wyglądac :( wiec prosze o pomoc najlepiej jak by ktos umiescil tu obrazek jak to wygląda który bym mógł przerysować :p
 

haneczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa - mokotów
Może głupio spytam, ale... co to jest???
Z chęcią bym Ci pomogła, ale jedyny rysunek, którym dysponuje, jest schematem hali przetarcia.
Może chcesz? :D
 

Tocio

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
to było pierwsze co zrobilem szukałem na google lecz nie znalazlem i dlatego zrobilem ten temat zeby ktos mi pomogl
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
mamy wiec rozne nety Tocio! :D u mnie otwiera sie duzo stron z tym tematem!! :eek:k:(Results 1 - 46 of about 286 for Układ Funkcjonalny Zakładu Gastronomicznego. (0.24 seconds) )
 

haneczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa - mokotów
Tak. Tylko że to w wiekszości są spisy treści do mądrych książek.
Rysunków w necie raczej nie znajdziesz, chyba że fartem. Ja ostatnio szukałam jakichś dławików, a potem schematów kinematycznych i niczego nie znalazłam.
W takich wypadkach... wiem, że to straszne... trzeba iść do biblioteki.
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha
nie mowie o dlawikach ale o "Układ Funkcjonalny Zakładu Gastronomicznego" nie sa to TYLKO spisy ale cale artykuly lacznie z rysunkami :D
najpierw sprawdz potem wyglaszaj opinie.
nie jestem nauczycielem abym zwracal uwage! :lol: robie to z wrodzonej dobroci serca! :mruga:
jak sam cos zrobisz to wiesz i pamietasz a jak zrobi to ktos za ciebie to roznie bywa! :/
 

haneczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa - mokotów
szukałam, nie znalazłam. Skoro juz marnujesz swój czas, na szukanie czegoś takiego, to przesłałbyś biedakowi linka. Jeśli nie ma wzorca, to sam nie zrobi, na takie rzeczy są normy, tego się nie wymyśla. A do biblioteki i tak może się przejść. To mu da jeszcze więcej :p
 

Tocio

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
34
wiec zrobilem moje zadanie domowe ;p i prosze tak to powinno wygladac moze komus sie w przyszlosci jeszcze przyda ;p
(prosze nie kometowac pisma ;p )

 

ziutasiuta

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
heh mam taki sam układ w ksiązce ale potrzebuje inny z zaznaczonymi drogami ,działami itp
 
Status
Zamknięty.
Do góry