Trądzik i inne zmiany skórne

Śliwka_Robaczywka

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Pryszcze na plecach? Miałam coś podobnego, były to takie czerwone krostki, które trudno nazwać pryszczami. Smarowałam je jakaś maścią, nie pamiętam nazwy, ale okropnie cuchnęła. :/
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
raaany! ja też mam ten problem! stosowałam już chyba setki środków i nic :/ podobno można leczyć takie rzeczy hormonalnie, ale nie wiem... to poważna ingerencja :/ co o tym myślicie?
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
Mydło wysusza skórę, ale nie powinno się go stosować na trądzik. Jesli mówimy o tych mydłach perfumowanych. Bo jest mydło siarkowe, które dobrze działa na cerę. Tak samo działa zwykłe szare mydło.
 

scandal

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2007
Posty
271
Punkty reakcji
1
Wiek
43
Takie zwykłe mydło które ja nazywam górniczym?:)
Szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę że nie powinno myć się twarzy mydłem. Ale nie bedę się kłócić bo ja sie średnio znam na takich różnych metodach :)
 

Miralda

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Jejku.... Pewnie ze twarzy się mydłem nie myje...
Mnie odrazu wysypuje po mydle.
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
A próbowałaś myć szarym mydłem? Tak, takim zwykłym szarym mydłem. Nie pachnie za ładnie, ale podobno takie jest najlepsze.
 

mag77

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
163
Punkty reakcji
0
Ja uzywam zelu do twarzy clarskin avonu i toniku z tej samej serii. Oprocz tego zazywam suplementy diety. Od kiedy tak robie, jest duzo lepiej z moja cera. Zauwazylam, ze nie moge jesc chipsow, bo po nich juz nic mi nie pomaga... ;(
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Mi antykoncepty na pryszcze nie pomogły =[

Ale od niedawna stosuję krem antybakteryjny i tonik z Ziaji Nuno i pomaga mam mniej krostek i powoli znikają. A co do szybkiego działania jest kosmetyk firmy Sensu <poszukajcie w Internecie> do mycia twarzy, ale ja do stosowałam też jako krem punktowy i znikało szybko, tylko teraz mi się skończył.
 

Netinka

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Czy ktoś z Was stosował Cerabit?
Takie kapsułki na trądzik oparte na wyciągu z Bratka.
Jeśli tak, to jakie jest Wasze zdanie o nim :question:
 

marta7585

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2009
Posty
145
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
zewsząd
benzacne jest niezbyt skuteczny, przynajmniej tak było u mnie kiedy go stosowałam na twarz.
dość dobre jest mydło siarkowe, niestety troche śmierdzi jak siarka ale efekt jest widoczny juz po paru dniach. no i po odstawieniu tego mydła problem wraca także trzeba stosować codziennie aż problem zniknie na dobre
 

inteq

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2007
Posty
112
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
skądinąd
Reila, mi też pomagały antykoncepcyjne, ale do czasu, kiedy je brałam, jak przestałam, wróciło. Netinka, brałam kiedyś tabletki z bratkiem, ale na mnie nie działało :/
 

elekti

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
myślę, że jednak będzie chyba zastosować środki o działaniu zewnętrznym, niż stosować od razu hormony, które mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu
 

Bella_Shine

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2007
Posty
171
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Zgadzam się z Cindy.Sama stosowałam benzacne , mi również niezbyt pomógł.Do tego ma okropny zapach
 

cyjanek

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Nibylandia
Z trądzikiem walczę już kilka lat, ale są to tylko pojedyncze krostki, które wyskakują raz na jakiś czas i je dałoby się jakoś zdzierżyć. Mój problem tkwi w tym, że na twarzy pojawia mi się mnóstwo malutkich "krostek", z tym, że są to tylko jakby takie małe uwypuklenia, nie tam żadne pryszcze. Najwięcej jest ich na policzkach i czole :( Może ktoś z was wie co to jest?
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Z tego co wiem to możliwe, że jest to z odżywki do włosów. Gdy ją spłukujesz osiada na plecach i tam zostaje. Płucz dobrze plecy po prysznicu ;)
 

nike19

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
1
Pewnie masz kaszke na policzkach, ale na czole to jeszcze u nikogo nie widziałem. Moja rada kup sobie Capivit hydro control + Maśćz witaminą A w aptece.
 

nike19

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
111
Punkty reakcji
1
O czym wy tu gadacie? na plecy to tylko mydło siarkowe lub szare i gąbka z masażem i nie mówcie że to nie pomaga bo nie uwierze.
 
Do góry