Test Na Twoją Osobowość

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

wow no niezle troszke(nawet dużo) prawdy w tym jest ;)
 

Joker_ka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wszędzie wleze...
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista" [ym...]

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. [dobra nic nie powiem:p:D]
Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym.[zgadza sie:D]
Zagorzale broni tych, na których jej zależy. [100%=)]
Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. [głosna i niesforna, czesto bardzo wkurzajaca:D]
Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże.[zgadza sie:D]
Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce.[zawsze osiagam nie tylko sie staram:p]
Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. [yy... albo odwrotnie z czegos - nic:D]
Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.[eee.... szeroki zakres zainteresowan? co to jest?:D:D]
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. [narcyzm? <bełt>]
Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status.[toc ba!:D]
Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć.[? bo ja wiem...]
Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna.[a jak:p]
Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska.[bardzo szczegolna szczegolnosc ale moze nie koniecznie w zwiazkach malzenskich <lol2>]

hyh... chyba pojde do wrożki, wrózka prawde mi powie:D:D:D
 

Chalik

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Mi wyszło 4w5 :) wszystko pasuje :)

A najbardziej mnie podnieca:

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman. B)
 

nihistka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
....
4 w 5 "włóczęga" i po przeczytaniu tego stwierdzam, że praktycznie taka jestem strasznie skomplikowana :/
 

Milenka

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Wiek
34
ja mam 4w3.... :D

raczej wiekszosc sie zgadza ale kilka zdanbym wykreslila ;)

miedzy innymi to ze prezentuje sie innym jako osoba romantyczna... otoz jestem raczej malo romantyczna ;) złego gustu tez raczej nie reprezentuje :D

jakies 99% jest prawda :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jera fajna stronka:) mi wyszlo 1w2 -adwokat :D rodzinka mi mowi ze mam niezle "gadane" to moze pojde w tym kierunku :p
 

Fishcake

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
6
Punkty reakcji
0
Miasto
Liczy sie dokad
4w5 - Włóczęga...
Powiem tyle ze nie wiem czy to moje odczucie czy prawda.... ale 99,9% sie zgadza....
Az dziwne czytac o wlasnej osobowosci [;
 

madzialenka

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
33
no wiec ja mam 9w1:)

moje dwie szczesliwe cyfry......kocham 1, 9 i wszelkie ich kombinacje!!! te cyfry mnie przesladuja:klaszcz:

no wiec...marzyciel:D

:haha: sam 'przydomek' juz mnie troche bawi, choc gdyby sie doglebniej zastanowic to....byc moze??;)

co do opisu....:mruga: zgadza sie w 89%:D
fajne.......podam znajomym;)
 

serfer

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
35
u mnie 7w6 Entuzjasta - zgadza sie niemal w 100% :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Piątka ze skrzydłem cztery: 5w4 - "Obrazoburca"

Różnica między skrzydłami 4 i 6 w piątkach, jest taka sama jak między sztuką i nauką. Skrzydło cztery, daje piątce zmysł abstrakcyjny oraz intuicyjny odcień myślom, tak jakby piątka myślała za pomocą geometrycznych kształtów zamiast myśleć słowami lub realnymi obrazami. Piątka ze skrzydłem 4 może być artystycznie utalentowana i doświadczać emocjonalnych nastrojów jak czwórka. Połączenie intelektualnej i emocjonalnej wyobraźni. Ceni sobie świat filozofii i pięknego konstruowania myśli. Najlepszym dla niej światem jest połączenie umysłowych horyzontów i estetyki. Połączenie ciekawości i wrażliwości na odbiór z potrzebą tworzenia własnej unikalnej wizji.
Gdy 5w4 jest w stresie, wydaje się być jakby nieobecna, gdy jest o coś spytana, odpowiada szeptem. Jej zachowanie oscyluje pomiędzy chęcią odosobnienia, a przypływami przyjacielskiej troski. Może stać się nieuchwytna, niedostępna i abstrakcyjna. Zachowuje się jakby znajdowała się wewnątrz swojej kuli izolującej ją od świata. Czasem odnosi się wrażenie nieznacznego wywyższania się ponad innych. Wizerunek "nieobecnego profesora" dobrze opisuje piątki z tym skrzydłem. 5w4 jest niezwykle wrażliwa na otoczenie i uczucie zbytniej nadopiekuńczości innych. Bardzo przewraźliwiona na krytykę. Może bardzo wolno powracać do siebie po traumatycznych przeżyciach. Typowymi pułapkami dla 5w4 są izolowanie się i popadanie w melancholię oraz depersje o podłożu egzystencjalnym.

Słynne piątki ze skrzydłem cztery: Agatha Christie, Albert Einstein, George Lucas, David Lynch, Samuel Beckett, Stanley Kubrick, Stephen King, Freidrich Nietzsche.

Podkreśliłam te zdania,które są najbardziej prawdziwe... kto by pomyślał... 99% prawdy o mnie... :)
 

ania_civ

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2006
Posty
1 881
Punkty reakcji
0
8w7 i poza paroma szczegółami zgadza się ;)

Ósemka ze skrzydłem siedem: 8w7 - "Dysydent"

Świadoma ósemka ze skrzydłem siedem jest często bardzo silna i ekspansywna. Towarzyska i chojna, może pokazywać radosne oblicze. Może być dynamiczna, skuteczna, energiczna. Często ma wysokie poczucie humoru i potrafi śmiać się z siebie. Generalnie bardzo ekstrawertyczna, ambitna i materialistyczna. Może mówić bardzo głośno i być w centrum zainteresowania, wieść prym wodzireja na imprezach. Czasem jest wizjonerska, może myśleć znacznie jaśniej niż ósemka ze skrzydłem 9; skrzydło 7 daje jej intelektualne umiejętności. Chętna do podejmowania ryzyka.
Gdy 8w7 jest w stresie, agresja połączona z apetytem, tworzy silną tendencję do uzależnień. Wiele ósemek ze skrzydłem siedem, ma problem z alkoholem lub narkotykami oraz pociąg do każdego innego rodzaju uzależnienia. Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu. Ma tendencję do wzniecania chaosu, napuszania się, zadzierania nosa, myślenia o sobie narcystycznie. Może być beznadziejnie materialistyczna. Może wykorzystywać ludzi, wysysać z nich wszelką energię. Może mieć napady furii, jest skłonna do gwałtownych i agresywnych reakcji.

Co do tych napadów furii to nie przesadzałabym - co najwyżej burczę, materializm moim zdaniem nie jest jeszcze u mnie beznadziejny, na pewno wręcz nie jest, no i nie wierzę w wysysanie energii :)
 
Do góry