Tanie podróżowanie

motorowka

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2018
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy macie jakiś sprawdzony patent jeśli chodzi o wyszukiwanie za rozsądną cenę transportu do państw, które planujecie odwiedzić? Natrafiłam na stronę, która zbiera oferty przewoźników i spośród z nich typuje najlepsze oferty dla Nas. Korzystaliście może z podobnej platformy podczas swoich podróży? Jak wrażenia?
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Jeżeli rozsądnie i ekonomicznie to można na stopa. Zwłaszcza latem.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
161
Zależy w ile osób, jeśli samemu to myślę, że najlepszym wyjściem jest samolot, jeśli w kilka, to mam wrażenie, że własne 4 koła są najlepszym wyjściem.

Autostop... No do mnie osobiście to w ogóle nie przemawia.
 

Czolgista12

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2018
Posty
186
Punkty reakcji
1
Dobra opcja to częste przeszukiwanie np. biletów lotniczych np. na skyscanner lub innych stronach , ja np. z wyprzedzeniem znalazłem lot za 1990 zł na stronie Qatar Airways : Warszawa - Bangkok i potem Bangkok - Warszawa , jak się dobrze poszuka to idzie znaleźć tanio hotele na booking com , ale czasem warto przeszukiwać inne strony typu amoma.

Jak się dobrze poszuka to idzie znaleźć opcje wyjazdu typu hotel + samolot na około 30 dni za 4000 zł za osobę myślę ze to bardzo tanio , jak na hotel, dobra opcja to wyjazd na 2 miesiące i wynajem mieszkania np. na filipinach bo tam nie trzeba mieć wizy , do tajlandii na 60 dni to już trzeba mieć wizę , indonezja , laos , kambodza są podobnie tanie , malezja jest już droższa generalnie , ale też idize znaleźć okazje.

Cenowo najlepiej wychodzi azja ,ale opłaca się jechać raczej na dłuższe wyjazdy niż na krótsze.
 

tomrok

Zbanowany
Dołączył
19 Październik 2016
Posty
179
Punkty reakcji
2
My również planujemy sobie wyjazdy samodzielnie. Warto jest na pewno zagladać sobie na stronę fly 4 free. Jest tam wiele tanich biletów

Rok temu udało nam sie polecieć w podróż:
Lizbona
Azory
Porto

W cenie 1700 zł ze wszystkim na osobe ( na 10 dni)
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
Fly4free, skyscanner, trivago, azuon. Cała masa jest tego w sieci. Do tego zniżki na noclegi z Airbnb, booking, travelpony. Sporo można zaoszczędzić jak się robi wszystko z wyprzedzeniem. :)
 

PaulaKubusiowa

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2022
Posty
11
Punkty reakcji
0
Przyznano ostrzeżenie: spam.
Na pewno warto skorzystać z ofert last minute Ewentualnie jechać totalnie na własną rękę, jedna nie do każdego kraju bym sie odważyła w ten sposób jechać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FravAvila

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2023
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ja bym na pewno do Egiptu nie leciał na własną rękę. Natomiast na pewno do Tajlandii, gdzie zresztą byłem, czy do Grecji. Warto też korzystać z różnych ofert jak chociażby Turcja last minute też jest fajną opcją.
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
422
Punkty reakcji
57
Na e-sky można wyhaczyć fajne oferty last minute, tylko że to nie jest jakieś all inclusive, osobno rejestrują hotel i loty. Nie jest za darmo, ale nie jest drogo. Maroko na 2 os. Złapałem za 4800 już z lotem z bagażem rejestrowanym oraz hotelem z basenem i ze śniadaniami
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
422
Punkty reakcji
57
No to się z tym Maroko wstrzeliłem XD człowiek w samych gaciach na boso z hotelu uciekał w nocy 😅
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
61
Punkty reakcji
0
Dla osób ceniących kontakt z naturą i świeżym powietrzem świetnym pomysłem może być wynajęcie ogrodu restauracyjnego lub terenu rekreacyjnego, gdzie można zorganizować piknik lub grill. Takie miejsca są szczególnie atrakcyjne w ciepłe dni, umożliwiając dzieciom zabawę na świeżym powietrzu. Kolejną opcją są hotele i ośrodki konferencyjne, które często dysponują odpowiednimi salami bankietowymi oraz zapewniają dodatkowe udogodnienia, takie jak pokoje noclegowe dla gości z daleka. Tego typu miejsca są również wygodne pod względem logistycznym, co ułatwia organizację imprezy. Niektórzy preferują bardziej niekonwencjonalne miejsca, takie jak zabytkowe pałace lub wille, które można wynająć na specjalne okazje. Takie lokalizacje nadają uroczystości wyjątkowy charakter historyczny i artystyczny, tworząc niezapomnianą atmosferę dla wszystkich uczestników. Ostateczny wybór miejsca zależy od wielu czynników, takich jak liczba gości, budżet, preferencje estetyczne oraz osobiste potrzeby organizatorów. Warszawa oferuje szeroki wybór miejsc, które mogą spełnić różnorodne oczekiwania i upodobania, gwarantując udane i pamiętne świętowanie każdej okazji rodzinnej. https://www.interaktywna.pl/spolecz...urzadzic-pierwsza-komunie-swieta-w-warszawie/
 
Do góry