Suplementy diety

JedynaTaka22

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witaj!!
Nie wiem jak to jest z tymi tabletkami, ale ja stosuję coś innego, co równiez pomaga, a nie ma jakichś przeciwskazań(moga to stosować nawet dzieci).
Piję codziennie dwa drinki BiosLifeSlim(www.supertalia.pl) co pomogło mi w przeciągu miesiąca zgubić już 6 kilogramów, i nie robię nic dodatkowego. Napój ten hamuje apetyt na słodycze, ale że jestem fanką czekolady, pogryzam ją sobie czasem a i tak efekty widoczne:)))
 

Atryda

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2008
Posty
328
Punkty reakcji
1
Przy odchudzaniu dobrze jest pić szejka białkowego trzy razy dziennie.
 
A

Alek06

Guest
Ja kiedys łykałam Lkarnityne ale nie bardzo widac było po niej jakies efekty wiec teraz biore tylko Spiruline i suplement diety na oczy Super Optic.
 

aleks10

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
No i kupował ktoś w tym sklepie suplementydiety.istore.pl ?? SIostra od jakiegos czasu meczy mnie o o jakis tabletkach na oczyszczanie organizmu.
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
ja nie kupowałam tam, za to mogę polecić mmo.pl, mają spory wybór... wydaje mi się, że nawet większy. i obsługa jest bardzo miła <rozmarzona>
próbowałam Diet Control i był w miarę, ale potem przerzuciłam się na Fitaven (koktajl błonnikowy z owsa). jest naprawdę dobry. schudłam dużo więcej!
 

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
czesc! dziewczyny a co wy myslicie o głodowce?takiej 1-2 dniowej oczyszczającej?ja pije bez przerwy czerwoną herbatę z bio- active i nie chudnę.nie jem zbyt duzo slodyczy ale za to mnóstwo białego pieczywa...

czesc! dziewczyny a co wy myslicie o głodowce?takiej 1-2 dniowej oczyszczającej?ja pije bez przerwy czerwoną herbatę z bio- active i nie chudnę.nie jem zbyt duzo slodyczy ale za to mnóstwo białego pieczywa...
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
chyba nie zaszkodzi, chociaż musisz uważać na siebie, żeby nie zasłabnąć... po za tym, czy ja wiem, czy od tego schudniesz? chyba tylko oczyścisz organizm...
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ja biorę Lineę już od tygodnia i jak zauważyłam mimo normalnego jedzenia nie przytyłam i mam 1 cm mniej w pasie. Ale pije też czerwona herbatę.
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Czerwona herbata jest naprawdę rewelacyjna i rzeczywiście wspomaga odchudzanie. A jakie tabletki poleciłybyście mi dziewczyny na włosy i oczy? To niestety skutek uboczny mojego odchudzania :(. Kiedyś miałam takie piękne długie włosy a teraz jest ich o połowę mniej. Poza tym, nie wiem czy to wynik diety czy siedzenia przy komputerze, ale czuję że bardzo pogorszył mi się wzrok. Co mam robić?
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ja na włosy brałam Vitapil, przy regularnym stosowaniu efekty widać już po 2 tygodniach.

Dostałam kiedyś próbkę świetnych tabletek na oczy, są ziołowe o ile dobrze pamiętam, musiałam nazwy na google poszukać, bo opakowanie pamiętam,ale nazwy nie =] Mi próbka tabletek starczyła na 2 tygodnie,ale widziałam po nich lepiej =]

No to na oczy polecam Providin znalazłam stronę o tych tabletkach: http://www.aptekaslonik.pl/prod_info.php?c...roducts_id=4910
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Dzięki Relia za odpowiedz. Zaopatrzyłam się w ten Vitapil (trochę drogie - ale wolę teraz ciut zainwestować niż później odkładać na perukę :mruga: ) Tylko zastanawiam się ile faktycznie trzeba je stosować. Providin chyba na razie sobie odpuszczę (niedawno kupiłam ten środek http://mmo.pl/vitamin-plus-30-kaps-p-332.html) też zawiera cenną luteinę, cynk, żelazo, więc skład dość podobny. Zobaczę jak podziała, bo zależy mi też na czymś co wspomaga pamięć. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc :eek:k:
 

Reila_

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2009
Posty
614
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
JG
Ja stosowałam Vitapil kilka tygodni po 1 tabletce dziennie i wypadanie ustąpiło =]
 

Grubcia

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Suplementy diety...ok, ale chcialam was przestec przed moim blędem.. pamietajcie, że przy odchudzaniu trzeba stosowac witaminy.. ja zaniedbalam, bo po prostu nie wiedzialam, niby logiczne, ale nawet o tym niepomyslalam.. diagnoza- niedobor zelaza, falatnie sie czulam i fizycznie i psychicznie.. myslalam ze to depresja, a to zwykly niedobor witamin związany z odchudzaniem.. lekarka kazala zazywac preparat witaminowy.. ja chce pochwalic FLORADIX, bardzo mi pomogł- polecila mi go pani w aptece- jest w postaci plynu wiec szybko sie wchlania i szybciej dzieki temu mozna uzupelnic niedobory zelaza i innych witamin, no i jest specjalnie dla odchudzajacych sie, wiec mozna dalej zazywac tabletki odchudzajace.. to taka malutka przestroga, ze jednak z tym odchudzaniem to tzreba uwazac..
 

smukła86

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Oj trzeba, trzeba zwłaszcza jak stosujesz dietę "opracowaną" przez siebie. W sumie kupiłabym i te tabletki, ale zastanawiam się, czy to już nie będzie lekka przesada? W końcu nadmiar witam chyba też jest trochę szkodliwy.
 
A

Alek06

Guest
A czy moze ktos z Was przyjmuje jakies witaminy na oczy? Moje oczka po 7h siedzenia przed kompem swedza i pieka.Juz nie moge sobie radzic,a tak naprawde kropelki niewiele pomagaja.
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Ja bym nie kupowała tabletek na allegro ... Nie masz gwarancji skąd one pochodzą, lepiej zajrzeć do profesjonalnych sklepów, które specjalizują się w tej tematyce. Oprócz dużego wybory, masz fachową obsługę np. hellhound.pl. Każdy organizm inaczej reaguje na tabletki, dlatego warto zapytać fachowców, jeżeli masz jakieś wątpliwości, a nie koleżanki, która się na tym nie zna...
 
Do góry