Sposób Na Proste Włoski..

aniusskaa-

Nowicjusz
Dołączył
26 Marzec 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
# Ja to mam włosy takie falowane , ale uzywam prostownicy bo jak rano wstane to kazdy włos w inną strone to jak tu nie uzywac prostownicy ? ;PPP #
 

Sandrusia_91

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2006
Posty
2 499
Punkty reakcji
0
# Ja to mam włosy takie falowane , ale uzywam prostownicy bo jak rano wstane to kazdy włos w inną strone to jak tu nie uzywac prostownicy ? ;PPP #

ja mam identycznie.
Nie prostuję tak jakoś super dokładnie..ale muszę chociaż trochę, żeby te włosy się jakoś ułożyły po ludzku :p
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
huhh.. a ja mam krecone :x.. ii tylko i wylacznie prostownica pomaga.. odzywki z jakimis jedwabiamii etcc.. huhh.. ostatnio skrocilam czas prostowania z 2h to 30min haaa ^^^ <nowa prostownica> aa wlosow mam naprawde duuuzoo.. do tegoo kreecoone na maxa :x...
 

Natrina

Inżynierka minionych spraw.
Dołączył
27 Grudzień 2006
Posty
1 940
Punkty reakcji
2
Miasto
Kraina idealnie nieidealnych.
Co macie do kręconych włosów.?
Ja mam idealnie proste i uwielbiam sobie je kręcić np. na papilotach.
I wygląda to lepiej niż moje naturalne, proste, gładkie włosy, wszyscy tak uważają - koleżanki, koledzy, nawet rodzina...
Cieszcie się ze swoich kręconych/falowanych włosów.!
 

mmadziaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
ogólnie widziałyscie ta suszarke prostująca czy jakos tak? moze ktos ma? bo chce sie dowiedziec czy efekt jest taki jak po prostownicy, czy jednak lepsza jest wlasnie prostownica?
 

Kaluta

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
30
moja siorka umie obcinać i dzisiaj prosiłam żeby mi PODCIEŁA włosy a ta mnie opitoliła..mam troche krócej niż do ramion,tak jakoŚ dziwnie.lubie dlugie włosy ale no tak miałam zniszczone końcówki :( .a wy co o takich włosach sądzicie???[ jestem brunetką]
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja też prostuję codziennie.
Nienawidzę swoich włosów. Bardzo chciałabym mieć idealnie gładkie ;p
Ale niestety nie mam.
Moje włosy są proste na czubku, a na końcach robią się loki. o_O
I nie są to fale, tylko loki, okropieństwo. Bleh <_< :/
I takim to sposobem prostuje codziennie, po czym nakładam krem z Joanny i włosy są takie ładne, błyszczące, a nie suche. :)
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
a moje są kręcone. kilka loków. kilka takich pofalowanych, połowa stoi do góry. a druga połowa prosta. gr
i jak z takim czymś wyjść z domu ? :p
 

Anijka

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2007
Posty
640
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Warszawa
Moje falują. Raz się lepiej układają raz gorzej. Kiedyś prostowałam codziennie,ale zniszczyło mi to włosy więc ograniczyłam. W sumie zaczynam się powoli przekonywać do moich fal :D
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
jakiś czas temu byłam obcięta bardzo krótko, praktycznie jak chłopak xD i miałam proste włosy.
jak mi trochę podrosły to sobie irokeza robiłam xD
a teraz już mi odrosły i są kręcone.
i to bardzo kręcone.
i się z tego cieszę, bo myślałam, że będę musiała sobie trwałą zrobić, ale jednak nie.
a wczoraj sobie wyprostowałam i normalnie zrobiła mi się fryzura jakbym od fryzjera wyszła o_O
normalnie szok o_O
 

jamajka

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Far far away...xD
Najskuteczniejszym sposob na proste włoski to oczywiście prostownica i jakiś balsam prostujący (a na wyprostowane włosy na lepszy efekt polecam JEDWAB) moje włosy są na czubku proste a na końcach lekko sie falują mimio to wole mieć je proste ale nie prostuje ich codziennie tylko co 4,3 dni a ostatnio zrobiłam przerwe 2 tygodniową i jestem z siebie zadowolona nie chce ich tak niszczyć codziennym prostowaniem
 

CorpseBride29

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
45
mam ten sam problem-każdy włos w inna stronę, zwłaszcza z tyłu głowy. dość zniszczone pasemkami włosy.
zainwestowałam troszkę i kupiłam sobie suszarkę i prostownicę, droższe od przeciętnych ale już widzę, że warto było.
żeby mieć zupełnie wyprostowane włosy, tak jak to robią u fryzjera, trzeba je lekko podsuszyć i naciągać na okrągłej szczotce dalej susząc, potem kosmetyk i prostownica o większej mocy(nagrzewająca się conajmniej do 200st).
każdy kto próbował trzymać w jednej ręce suszarkę a w drugiej szczotkę wie, że to kończy się porażką.
no a ja sprawiłam sobie suszarkę jonizującą z rowenty, która ma w komplecie dwie szczotki okrągłe i koncentrator. niewiarygodne jaka różnica. włosy można najpierw podsuszyć trzymając głowę w dół, potem przedziałek i układanie na szczotce. w dodatku piękny połysk i mięciutkie włosy tworzą się dzięki tej jonizacji.
już po lokówce włosy świetnie wyglądają. nie są takie przyplaszczone jak po samej prostownicy. potem można jeszcze pociągnąć prostownicą i efekt jest boski. w życiu nie byłam taka zadowolona.
dodam jeszcze, ze układanie na szczotce daje większa trwałość fryzu. po samym prostowaniu zdarzało mi się, że wilgoć w powietrzu rozwalała cały trud. przylizane włosy u nasady, dalej proste a na końcu fale rozczapierzone. teraz już tak nie jest.
polecam wam tą metodę. taka suszarka kosztuje ok. 140zł ale przecież służy dobre kilka lat, wiec to dobry interes.
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
A ja zastanawiam sie nad ta suszarko - prostownica z Rowenty ... ale juz od dłuzszego czasu mysle czy to aby dobre jest ??
Nie wiem bo nikt nie ma jej i nie może się podzielić opinią, a moze wy macie oto ta suszarke ?? albo ktos z waszych znajomych ?? Popytajcie...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Ja właśnie nie mam tej z rowenty.. moja koleżanka zastanawiała się nad kupnem,ale zrezygnowała, ja tez jestem ciekawa,czy ktos ma ta suszarke, napiszcie jak macie. :D
Ja zainwestowalam w dobra prostownice, i najpierw myje, potem susze, prostownica i krem z jedwabiem (;.
I jest super. :)
 

mmadziaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
no ekhm o ta rowente czy tam rovente mi chodziło. bo nie wiem czy dosc geste loki to weźmie ;]
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
U nas w Tychach ta z Rowenty kosztuje 148 zł niedrogo , moze warto kupić , ale narazie mam krótkie włosy :p Bo czekam az mi odrosna moje kudły ;]
 

Mysiulka

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
z Tarnowa ;)
Hej dziewczyny, mam problem...
Prostuję sobie włoski codziennie rano i sa proste, ale jak dojde do szkoły to końcówki są podkręcone pod spód ;( Daję lakier ale nawet to nie pomaga ;( Tzn. nawet przy prostowaniu muszę się namęczyć z tymi końcówkami i odwijać w drugą stronę =/ Myślałam że to wina ścięcia, bo miałam mocno pocieniowane, więc to zmieniłam i teraz mam tylko troszeczkę, ale dalej niestety jest to samo =/ Co mam zrobić żeby moje włoski były idealnie proste?? Mogłabym tak chodzić, tyle że tragicznie wyglądam w takich podkręconych pod spód włosach, po prostu nie pasuja mi do ksztaltu twarzy...:(

A, i prostownice mam z Brauna, wiec chyba dosyc dobra...
 
Do góry