Sklep internetowy abfoto.pl, ostrzeżenie.

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 564
Punkty reakcji
177
Miasto
Polska
Chciałem kupić sobie nowy telefon, najtaniej było w sklepie abfoto.pl, zamówiłem i zapłaciłem, zrobiłem błąd.
Sklep jest bardzo nierzetelny. Na stronie było że mają te telefony w dużej ilosci i wysyłają je natychmiast.
Po zapłaceniu 22 czerwca dostalem info że wyślą go najpóżniej po 3 dniach roboczych- już zmiana bo miało być natychmiast.
Do tej pory telefon nie wysłali, oni po prostu nie mają towaru i byc może nawet magazynów.
Sprawdzłem opinie o sklepie i okazuje się że od stycznia średnia ocena tego sklepu spadła z 4.9 do 4.2.
Do tego podejrzewam że pozytywne oceny są od pracowników tej firmy.
Bo w pozytywnych ocenach pisze że firma wysyła towar natychmiast.... żart.
Ostrzegam przed tą firmą do tego niektórzy piszą że towar jest z poza oficjalnej dystybucji.
Na przyklad jednemu z klientów który kupił telefon Samsunga , Samsung napisał że nie ma na ten telefon serwisu w Polsce.
Sklep ma okolo 20% negatywnych ocen od swoich klientów, to bardzo żle tym bardziej że prawdopodobnie czesc tych pozytywnych to pracownicy
Sprawdziłem i w zasadzie w ostatnich 30 dniach negatywne oceny to praktycznie 25%..... to nędza i dno.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 564
Punkty reakcji
177
Miasto
Polska
Ale mam pecha..... Prawie po tygodniu, po skargach sklep abfoto.pl łaskawie w końcu wyslał telefon firmą kurierską DHL, myślałem że to już koniec.
Czekałem dzisiaj w domu na kuriera i dostałem sms że nie ma mnie w domu i kurier dostarczy paczkę... 1 lipca.. piątek czas na grilla. Zadzwonilem natychmiast do kuriera... on wie lepiej. Gdy powiedzialem mu że zgłoszę skargę na niego powiedział że ma to ........
W jakim kraju my żyjemy? Nędza i dno jesli chodzi o jakość usług.
 
Do góry