Problem z penisem

Zargon

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
a wiec mam 12 lat,i mam problem z penisem to znaczy moj napletek jest w pewnej czesci "przypięty" do żołedzia i nie moge sciagnac napletka z zoledzia ;/ napletek nie jest skurczony i ma proporcjonalne(normalne) rozmiary....czy to jest stulejka?Co z tym zrobić (wstydze sie powiedziec rodzica)czy to ma jakis wplyw na wielkosc penisa (moj penis jest bardzo maly,moi qmple maja wieksze ;/) proszee pomozcie!!!
P.S nie produkuje spermy,mam doła bo moj penis jest bardzo maly a ja "cały" ;D jestem mniejszy od rowiesnikow(mam 150 cm wzrostu a oni 165cm)
 

olszyna_nad_rowem

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
1 094
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ile jeszcze bedzie takich pytan ? Idz do lekarza , to z pewnościa stulejka , mały zabieg i po kłopocie .
Ciesz sie ze masz małego penisa , z duzym to same klopoty :) Wiem co mowie :D
A urosnąc to urosniesz . Spokojnie.
 

adam196

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2007
Posty
12
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Ostrołęka
Ile jeszcze bedzie takich pytan ? Idz do lekarza , to z pewnościa stulejka , mały zabieg i po kłopocie .
Ciesz sie ze masz małego penisa , z duzym to same klopoty :) Wiem co mowie :D
A urosnąc to urosniesz . Spokojnie.



czytaj ze zrozumieniem :bag:

jemu chodzilo o te wiezadlo co jest pod zoledziem


to jest normalne niemartw sie:) a twoj maly napewno sie wykarze i urosnie:)

btw czy to cos groznego jak te wiezadelko pod zoledziem sie naderwie??? :niepewny:
 

yjukk

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
5
Punkty reakcji
0
jak sie naderwie to znak że jest stulejka I stopnia i sie wędzidełko nacina albo usuwa ... wiem bo miałem ten zabieg ... napletek zostaje w nienaruszonym stanie ... zabieg prosty i szybki ... a po nim miesiąc celibatu :p

naderwanie jest bolesna ... wiadomo że samo sie zagoi ale to bez sensu sie tak męczyć ... lepiej coś zrobić raz a dobrze i mieć spokój na całe życie :)
 

omen1989

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
531
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Rzymsko
do cholery jasnej... ile mozna pisac na ten sam temat.... wpisz sobie w google.pl stulejka.. poszukaj fot. zobaczysz czy to to czy cos innego... Skad my o mamy wiedziec... Zamknijcie kolejny temat o tym samym.. ile mozna..
 

Zargon

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Hmm...dzisiaj może pogadam z mamą bo sam chyba tego nie załatwie /DZIĘKI WIELKIE :D
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
do cholery jasnej... ile mozna pisac na ten sam temat.... wpisz sobie w google.pl stulejka.. poszukaj fot. zobaczysz czy to to czy cos innego... Skad my o mamy wiedziec... Zamknijcie kolejny temat o tym samym.. ile mozna..
Zgadzam sie ... Ja juz widzialam milion takich tematow na tym forum... bez sensu
 

Beatkab95

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Jasienica
poczekaj az dojzejesz... wtedy i ty urośniesz i twój penisek też :D a z tym tamtym czymś idz do lekarz i bedzie spoooko :D
 

andziol92

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
z mamy :D
Dział nazywa się chyba MĘSKIE SPRAWY, tak? To czemu widzę tu dziewczyny :D ???
btw, mój pierwszy post chyba :D Witam wszystkich :papa:
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
ja mam podobny problem. Niby napletek zsuwa sie ale w jednym miejscu jest "przyklejony" do żołędzia. Gdzies tak w przy koncu jego długości Czy ten problem sam ustąpi czy musze isc z tym do lekarza? Słyszalem że przy regularnym sciąganiu napletka i dokładnym myciu "odklei" się. Czy to prawda?
 

JackW

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
Dlaczego ludzie boją się fachowej pomocy lekarza?
ehh ...
 
Do góry