Prezerwatywa

Lloyd Banks

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Witam. Mam pytanie. Jakiej prezerwatywy użyć do swojego pierwszego stosunku. Żeby była skuteczna w ochronie. Podajcie nazwę bo są rózne rodzaje
 

W.Redna

niegrzeczna dziewczynka
Dołączył
21 Listopad 2008
Posty
1 276
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Witam. Mam pytanie. Jakiej prezerwatywy użyć do swojego pierwszego stosunku. Żeby była skuteczna w ochronie. Podajcie nazwę bo są rózne rodzaje
poszukaj rad w dziale Antykoncepcja. na pewno są takie tematy.
ja osobiście polecam Unimil.
 

Lloyd Banks

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2008
Posty
127
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Witam. Mam pytanie. Jakiej prezerwatywy użyć do swojego pierwszego stosunku. Żeby była skuteczna w ochronie. Podajcie nazwę najlepszej bo są rózne rodzaje. I bardzo bym prosił o instrukcje jak skutecznie założyć żeby nie pękła :)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Durex, albo Unimil, koniecznie kupione w aptece, a nie w kiosku, czy supermarkecie.
Możesz zajrzeć na strony producentów, na początek wybierz podstawową, może być chociażby durex extra safe, nie baw się w smakowe czy dziwacznych kształtów (na to przyjdzie pora jeśli będziesz chciał ;))

Durex, albo Unimil, koniecznie kupione w aptece, a nie w kiosku, czy supermarkecie.
Możesz zajrzeć na strony producentów, na początek wybierz podstawową, może być chociażby durex extra safe, nie baw się w smakowe czy dziwacznych kształtów (na to przyjdzie pora jeśli będziesz chciał ;))
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
durex extra safe?

ej wiecie co mnie wk**ia w polsce? pamiętam jak kupowałem pierwszy raz prezerwatywę.

- "Poproszę prezerwatywy durex"
- "jakie?"
- "hm a jakie są?" - [tonem który mówił, że się na tym nie znam i potrzebuję rady]
- "wszystkie"
- "..."

i takich sytuacji wśród sprzedawczyń różnych branż miałem mnóstwo, ale to w sumie wątek na osobny temat. W każdym razie nienawidzę polaków i tego, że chcą aby wszyscy wszystko od razu wiedzieli i przyszli i kupili...

a tobie polecam durex extra safe. powinieneś czuć dostateczny komfort psychiczny.
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
Durex Extra Safe już nie jest taki "extra safe", bo nie ma środków plemnikobójczych.


Zdecydowanie Unimil. Umili Ci każdy wieczór i poranek. ;)
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Zajrzałem na stronę durexa. Przy prezerwatywie extra safe nie było informacji, czy jest środek plemnikobójczy. Przy niektórych innych była informacja, że go nie ma, można więc wnioskować, że w tych jednak jest.
Więc skąd Migotka takie informacje?
 

Kettger

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
177
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jeżeli chodzi o firmę, to Durex. Nieco większy problem jest z rodzajem prezerwatywy... stosunkowo popularnych gum raczej bym nie polecał, plastry są chyba najlepszą opcją.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
durex exstra safe(niebieskie), na opakowaniu jest instrukcja zakladania, lepiej zeby np nie robila tego kobieta z bizuteria na palacach bo wtedy moze sie rozerwac.No hormony zalezy dla jakiej kobiety mi np nie sluza, takze plastry to jest decyzja kobiety nie Twoja musi isc do lekarza zeby takie plastry jak kolega radzi przepisal.pozdrawiam

ale widze ze kolega dwa tematy zalozyl niepotrzebnie :mruga:
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
durex extra safe nie maja srodka plemnikobojczego mam przed soba opakowanie.pozdrawiam.

Durex Extra Safe już nie jest taki "extra safe", bo nie ma środków plemnikobójczych.


Zdecydowanie Unimil. Umili Ci każdy wieczór i poranek. ;)


Unimile pekaja stosowamismy z mezem pekly 3 razy w ciagu miesiaca :przestraszony:
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
moze trefne opakowanie nam sie trafilo ale tak czy owak zrazilam sie wtedy troszke,moze dlatego ze lekarz mi zabronil wtedy zachodzic w ciaze,przeszlam na durex i sa ok.

widze ze autor zalozyl temat i zniknal ja wiele innych ehh
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
obie firmy dobre a czy pekaja to juz zalezy czy sie ma pecha czy nie najlepiej kupowac z apteki no i nie kazda prezerwatywa odpowiada kobiecie my wybieramy durex extra safe bo ma srodek nawilzajacy i poprostu jest to wiekszy komfort dla kobiety.No dla mnie przynajmniej tak jest.
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
tak do 10 zl kosztuja moj maz je kupuje wiec dokladnie nie wiem ale cos kolo tego
 

konik92

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Na pierwszy raz na pewno kupisz najdroższe, nie?:D Co do rodzajów to ze środkiem plemnikobójczym. Firma w sumie nie ważna (ja używam Unimile) Ważne raczej jest go gdzie kupisz. Najlepiej w aptece.
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
jak ma peknoc to i tak peknie...ja sie pare razy kochalam na jakis tanich za 3 zl i jakos nie pekla i nie jestem w ciazy owszem czasami uzywamy durexa i prawde powiedziawszy nie widze roznicy miedzy ta za 3 zl a ta za 8 zl...
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
unimil i durex to dobre firmy ale ważniejszy jest rozmiar. polecany durex extra safe ma tylko 54mm średnicy i przy nieco większym sprzęcie trzaśnie jak nic. Unimil zdaje się produkuje tylko do 56
 
Do góry