Praca

flowers

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2023
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej, poszukuję pracę, znam bardzo dobrze język angielski jestem sumienna i komunikatywna, ale przez to , że mieszkam na wsi nie mogę znależć pracy, cały czas sobie myślę, co bym mogła robić i właśnie nie mogę znależć odpowiedzi(
 

rafal8888

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2023
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej, jeżeli lubisz dzieci to mogłabyś prowadzić korepetycję z języka angielskiego nawet na początku miałabyś jakieś piniądzę i mogłabyś szukać pracy dalej, albo do jakiejś firmy , ale wiem że potrzebują doświadczenia wszędzie, próbuj, powodzenia!
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
422
Punkty reakcji
57
Jak ktoś zna bardzo dobrze dowolny język, to naprawdę nie rozumiem gdzie leży problem w znalezieniu dobrze płatnej pracy?
 

alicja0000

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2023
Posty
3
Punkty reakcji
0
Hej, polecam Ci strone BUKI, tam możesz sobie zarejestrować się jako korepetytor i prowadzać lekcję dla dzieci i dorosłych)
 

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
61
Punkty reakcji
0
Zanim zdecydujesz się na podjęcie pracy, warto dokładnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej. Rozmowa kwalifikacyjna to kluczowy moment, który może zadecydować o Twojej przyszłości zawodowej. Dlatego dobrze jest zgłębić tematykę rozmowy i zastanowić się, jakie pytania mogą zostać zadane przez rekrutera. Równie ważne jest przygotowanie własnych pytań, które zadasz rekruterowi. Dzięki temu nie tylko pokażesz swoje zaangażowanie, ale także zdobędziesz cenne informacje o firmie i stanowisku. Polecam zapoznać się z tym materiałem: https://www.hrk.pl/know-how/artykuly/jakie-pytania-zadac-rekruterowi/
 
Do góry