Pozdrowienia!

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ehm, Shadie - pieprz samokrytyke ! :p Jesteśmy fajni i tyle :D.
Cóż, ja nie jestem taki znowu nowy - ponad rok na forum, a Shadie kilka miesięcy ale też zawsze coś :D.

Kto chce niech sie czuje pozdrowiony odemnie :p.

A specjalne pozdrowienia dla Shadie, Asiekwil i Sary !
dziękuję kochanie ;p
to była ironia, oczywiście, że jesteśmy wspaniali :D
tym razem chyba siebie pozdrowie :p
i Berialsa, dziubeja, sis, drugą sis, artystkę :D, czarną, motylka, ufolka, hihre (;
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
VIXY - która polazła niby pracować a siedzi u swojego robaczku - oj ty łobuzico
dziekuje Mery no wiesz komu by sie chcialo ulotki roznosic :D
ja chce pozdrowic wszystkich tarych forumowiczów niedługo bede musiała sie z wami chyba rozstac niestety moje biuro kredytowe zostaje zamkniete przez bank bo nie mielismy zysków wiec szef bedzie musiał mnie zwolnic i juz nie bedzie miło, było mi anprawde miło tutaj siedziec ale cóż tżeba zyc dalej moze kiedys do was wróce, jak juz bede wiedziesz na 100% dam znac :*
 

agaciorek

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
2 417
Punkty reakcji
1
Wiek
39
dziekuje Mery no wiesz komu by sie chcialo ulotki roznosic :D
ja chce pozdrowic wszystkich tarych forumowiczów niedługo bede musiała sie z wami chyba rozstac niestety moje biuro kredytowe zostaje zamkniete przez bank bo nie mielismy zysków wiec szef bedzie musiał mnie zwolnic i juz nie bedzie miło, było mi anprawde miło tutaj siedziec ale cóż tżeba zyc dalej moze kiedys do was wróce, jak juz bede wiedziesz na 100% dam znac :*
vixa ja mysle ze to taka pochopna decyzja twojego szefa i zostaniesz z nami :)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
oooo bardzo dziekuje za wszytskie pozdrowienia :*
tez wszytskich sredecznie pozdrawiam :*
 

Vixa22

>>>>>>>>>>
Dołączył
8 Sierpień 2006
Posty
1 146
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Fantasy World
pozdrawiam wszystkich forumowiczów i spadam do domu koniec parcy na dziś :p tzreba szukac nowej niestety obym miała dostep do internetu hiih :D
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
pozdrawiam, tych ktorzy mnie nie pozdrawiaja, pozdrawiam.. Milka's (bateria od mp3 :D [sorka juz mi przeszlo] - wiesz o co chodzi).. no pozdrawiam modow i to chyba tyle :p
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
pozdrawiam, tych ktorzy mnie nie pozdrawiaja, pozdrawiam.. Milka's (bateria od mp3 :D [sorka juz mi przeszlo] - wiesz o co chodzi).. no pozdrawiam modow i to chyba tyle :p
Ysz!
To była pomyłkaa..
Pozdrawiam Ciebie, Enary i tych którzy mnie pozdrowili.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Pozdrowienia dla Pana Michała S. który w genialny sposób rozwalił dzisiaj szybę w klasie. ;p
 
Do góry