Poszukuje Partnerki :(

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Witam jestem samotnym i opuszczonym chłopakiem z Podkarpacia. Może znalazłaby sie jakaś kobitka chcąca szczerze pogadać. Najlepiej na stałe. Wiek w granicach 17-21. Ja mam 20. więcej na gg 2889974 (zaznacz że z forumiska).Pisz nawtet jak jestem niedostępny. Pozdro
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Dzięki pochlebiasz mi. DObrze że ojciec w ostatniej chwili zmianił bo jak nie to bym miał na imię Stasiek :( a jakoś nie przepadam za takim. Qba jest lepsze :D . Może się znajdzie jakaś bratnia i zbłąkana duszyczka z moich okoica do poflirtowania :D .Pozdro
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
No to ojciec uratował Cie przed nieszczesciem :)
Chociaż Stasiek..
Nie jest najgorsze.
Znam dużo gorsze :)
 

entuzjastka

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Tarnow
nns :))) witaj w klubie bo tez uwielbiam imie Kuba:* W ogole lubie meskie imiona zaczynajace sie na K -Kuba(Jakub,ale wole mowic Kuba) Kacper..itd hmmm szkda ze nie jestem z Podkarpacia:) ale zycze powodzenia
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Qba mi się bardziej podoba i tak się przedstawiam. Jakub X się tylko podpisuje. Z tego co zauważyłem to na forum przewaga kobiet a nie ma żadnej chętnej z podkarpacia. :( Lipa
 

First_Sirius_Lady

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2005
Posty
765
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
jestem stąd ... i dotąd
A musi być z Podkarpacia?
Przecież pogadać a nawet poflirtować możesz z każdą ...
zresztą podobno podróże kształcą.
A tak nota bene, to bywam w okolicach Rzeszowa dość często ...
jakby co, to mój gg 3351977
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Poklikać zawsze można. Tylko ja tak można powiedzieć szukam kogoś konkretnego na stałe. Jak zrobie sobie neta (już niedługo) to dam znać więcej i pogadamy na gg. Pozdro
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Mi szczerze mówiąc bardziej podoba sie Jakub od Kuby :)
A najbardziej lubie imiona na 'M' :p

Aha!
I do mnie też możesz kliknąc ;)
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Cierpliwości maM problemy z podpięciem neta w akademiku. Ale myśle ż w następnym tygodniu się uda. A co do mojego imienia to każdy ma inny gust. Pozdro dla wszystkich od Qbuśa. hehe
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
hmmmm 16 lat pogadać zawsze można zapoznać się czemu nie to tylko 4 lata różnicy. U moich rodziców to jest 10 \lat tak więc nie jest źle. A z netem to już mnie denerwują panowie od kablówki :/ już tydzień mnie zwodzą. Sorry za tak kiepski kontakt, ale jak będę miał u siebie to nadrobie cały stracony czas. Pozdrówka dla wszystkich i buziaczki, Trochu wstawiony jestem na urodzinach. hehehehehe
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
WItam wreszcie mam neta na stałe. Jak wróce po zajęciach to zaczynam nalot na gg. Bądźcie gotowe. :)
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Z nalotem problemy bo mało która z Was podaje w profilu numer gg. Czyżbym miał pisac na priw?? Jak chcecie to piszcie nawt jak jestem niedostępny bo albo jestm niewidoczny albo jestem na zajęciach. Raczej odpisuje jak wiem od kogo to jest. Pozdro
 

ajni

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2005
Posty
50
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
Ja się odezwałem do entuzjastki, tylko ciekawy czy się kiedyś potkamy czy będzimy pisać do siebie jako niedostępni. NNS też się do Ciebie odezwałem czekam na odzew.
 
Do góry