poprawienie cery.

ituciemam

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
88
Punkty reakcji
0
Czy wiecie może jak można poprawić wysuszoną skórę? jakiego tłustego kremu działanie będzie najbardziej skuteczne.

Sorki, ze w maturze, ale nie wiem jak to przeniesc/usunac ^^ mod działaj :))
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
TyChY !!
proponuje smarować buzie na noc czy jak jesteś w domu Oliwką.

W sklepie jest dużo kremów tłustych ... trzeba tylko iść i poszukać. Każdy inaczej reaguje na krem wiec musisz sobie wypróbować. np. z Zjaji kakowy krem jest tłusty
 

sylwiakrupa

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
wydaje mi się że na suchą cerą nie nakłada sie tłustych kremów,ponieważ są ciężkie i nie wchłaniają się dobrze.ja też mam suchą cerę i używam delikatnych kosmetyków o silnym działaniu.które wygładzają,poprawiają sprężystość skóry.nie ma uczucia tłustej maski.odzywkę nanobase kupiłam w aptece- polecił mi dermatolog.
 

Ewelinkato

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
proponuje smarować buzie na noc czy jak jesteś w domu Oliwką.

broń Boże oliwką! przecież oliwka jeszcze bardziej wysusza przy długotrwałym stosowaniu!
Idź do apteki i poproś o jakiś lekki krem do cery suchej i wrażliwej - może być nawet emulsja bo jest lato i tłusty krem zwyczajnie zacznie Ci spływać z twarzy.
Albo tak jak Sylwia mówi - odżywkę.
 

piękno i energia

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja proponuję bardzo efektowne zabiegi pielęgnacyjne naturalnymi preparatami. Jeżeli ktoś chciałby poznać szczegóły, zapraszam do prywatnego kontaktu poprzez forum lub na adres: poranna154@interia.pl
 

Sensibilia

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Jak już kupisz odpowiedni krem, nakładaj go zawsze na lekko wilgotną cerę. To dobry sposób na ekspresowe nawilżenie, wypróbowałam.
 

sylwiakrupa

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja mogę polecić dermokosmetyk Nanobase polecany jest do pielęgnacji skóry suchej, bardzo odwodnionej. świetnie nawilża i wygładza skórę za ,ok 30 zł
 

volki199

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
34
polecam wizytę u dermatologa. przepisze Ci specjalny krem nawilżający robiony w aptece, do tego za małe pieniądze (ok 5zł).
bezzapachowy, całkowicie naturalny.
 

elekti

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
ważne jest żeby używać kremów nawilżających a nie tłustych, jak już wspomniały dziewczyny, a do tego powinnaś jeszcze nawilżać organizm od środka, przede wszystkim pijąc dużo wody :)
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
nie tylko woda, ale i dieta! mnóstwo witamin... ewentualnie jakieś tabletki mogą być skuteczne.
 
Do góry