Pomóżcie mi,co ja mam robić?!

Martyna14:(

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Wiek
27
Kilka miesięcy temu poznałam wspaniałego chłopaka,Roberta.Jesteśmy w tym samym wieku,czyli 14lat.Zakochaliśmy się w sobie i byliśmy razem przez kilka miesięcy.Pewnego dnia coś mu strzeliło do głowy i zaczął się odchudzać.Dziennie zjadał wyłącznie 2 cukierki!Nie wiedziałam co robić,martwiłam się o niego i nadal martwię.Wkońcu po trzech tygodniach trafił do szpitala ;( .Gdy w nim leżał zaczęliśmy sobie wyznawać miłość i że sobie ufamy itd. Po kilku minutach dowiedziałam się od koleżanki, że on z nią pisał, że mówili sobie, że się kochają,wysyłali różne słodkie słówka.Daria zapewniła mnie że na następny dzień napisał do niej, że nie chce stracić swojej dziewczyny i w ogóle, że ją kocha i takie tam.Nie wiem czy mam w to wierzyć:( .Wkońcu pisząc z nim i tą koleżanką wysłałam przypadkowo wiadomość do niego.Nie było nic tam złego,więc spokojnie.Jednak nagle coś go wkurzyło i się wszystko popsuło.Napisał mi że ubiera się w szpitalu i że jeśli jeszcze bardziej się wkurzy to pójdzie 16km do domu o 24 w nocy ;( . Bardzo się zmartwiłam. Pomimo co wszystko wieczorem jeszcze było dobrze,tak mi się wydawało.Jednak następnego dnia już się nie odezwał ;( . Próbuję o niego walczyć ale nic nie działa;( . Prosze pomóżcie mi bo się na prawdę o niego martwię.On bardzo często też podcina sobie żyły ;( . Boję się że coś wkońcu się stanie i go strace na dobre ;( . POMOCY,Martyna ;((
 
M

marco9512

Guest
Kilka miesięcy temu poznałam wspaniałego chłopaka,Roberta
Nie jest wspaniały bo jakby tak było to byś tutaj nie pisała. Poza tym nie ma idealnych ludzi itd.
Jesteśmy w tym samym wieku,czyli 14lat.Zakochaliśmy się w sobie
W tym wieku nie ma czegoś takiego jak miłość, a tym bardziej odwzajemniona miłość
Pewnego dnia coś mu strzeliło do głowy i zaczął się odchudzać.Dziennie zjadał wyłącznie 2 cukierki
No to patologia jest :D Żeby się odchudzać w tym wieku no to naprawdę trzeba mieć z główką
.Wkońcu po trzech tygodniach trafił do szpitala .Gdy w nim leżał zaczęliśmy sobie wyznawać miłość i że sobie ufamy itd
Po kilku minutach dowiedziałam się od koleżanki, że on z nią pisał, że mówili sobie, że się kochają,wysyłali różne słodkie słówka
I widzisz ? jest frajerkiem. Mówi, że cię kocha a w tej samej chwili mówił, że kocha inną.
Napisał mi że ubiera się w szpitalu i że jeśli jeszcze bardziej się wkurzy to pójdzie 16km do domu o 24 w nocy
Nigdzie nie pójdzie bo rozumiem, że ze szpitala pójdzie. Nie jest pełnoletni czyli nie może się wypisać na własną rękę a poza tym nie puszczą go/ Jeśli będzie wychodził i będzie agresywny to pielęgnirki mogą nawet zadzwonić do lekarza czy co tam innego. A tym samym sobie tylko pogorszy. Jeśli w ogóle może mu się pogorszyć :D


Morał krótki. Koleś ma coś z głową i on cię nie kocha ani ty jego. On ci się tylko podoba to wszystko.
 

Riddck19

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Tobie też przydała by się jakaś dieta ;) Koleś się odchudzał, jedząc dwa cukierki dziennie ?? Bardzo mądry koleś, daj se luz, robi cię w hvja i ma z tego radochę, a ty jesteś jeszcze głupiutka i mu we wszystko wierzysz.

Boję się że coś wkońcu się stanie i go strace na dobre

Kogo chcesz stracić, skoro on pewnie nawet tego nie traktuje poważnie i ma cie w dvpie :]


.On bardzo często też podcina sobie żyły

Co za tępa masa, uważaj żeby ciebie nie zaszlachtował.
 
M

marco9512

Guest
Jeśli w ogóle odpowie :) Ostatnio coraz więcej tego typu tematów a potem autor/ka tematu nawet pewnie nie wchodzi przeczytać :D
 
Do góry