Pomocy !

fabregascesc

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam. Pierwszy raz jestem na ty forum ale mniejsza z tym. Zakochałem się w dziewczynie, która jest młodsza o rok. Mam 14 lat a ona 13 mieszkamy w tym samym mieście - Warszawie. Mam problem ponieważ wiem, że mogę z nią być ale jest tak ładna, że wiele osób chce z nią chodzić. Chce by wybrała mnie, chce ją przekonać, że jestem lepszy. Tylko jak. Już nawet miałem sen z nią i ze mną w roli głownej, który zakończył się pomyślnie dla mnie. NIe wiem co robić. Pomocy
 

Anettusia

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Bełchatów
Może na początek się uspokój i zrozum, że w obecnym stadium to zauroczenia po prostu.
I porozmawiaj z koleżanką zwyczajnie, a nie panikujesz jak mrówka przy okresie :mruga:
 

yeloo

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2008
Posty
173
Punkty reakcji
0
Miasto
wszedzie
to ich wyprzedź i pierwszy zacznij do nich startować, trzeba mieć jaja i sie przemóc, tym samym zostawisz konkurentów daleko w tyle.
 

Dead_Angel

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań//PMI
Hmmm, opowiedz jej ten sen :D Kup jej kwiatka i wręcz ;] Ale najlepiej po szkole bo jak wpadniesz na przerwie z kwiatkiem to sie moze przestraszyc.
 

fabregascesc

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Spytałem się jej czy jak się poznamy lepiej to czy są może szanse, żebyśmy ze sobą byli. Ona odpowiedziała, że może ale nie wiem czy to było z tylko tak, żeby nie urazić czy tak na prawde. Nie wiem co myśleć
 

kurczaczek146

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
po prostu zaczniecie ze soba rozmawiać, może ją weźmiesz do kina itd i wtedy zobaczysz czy cos z tego bedzie, bo musicie sie dobrze dogadywac, znalezc wspolny jezyk i wtedy zobaczysz czy sie uda :p najpierw ja poznaj przez zwykla rozmowe
 

fabregascesc

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Ale jest taki problem. Jeśli chodzi o dziewczyny jestem nie śmmiały i nie umiem z nimi rozmawiać :(.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Zagadaj zwyczajnie, wyluzuj się, chyba świat się nie załamie, ani dziewczyna Cię nie wyśmieje, jeśli sobie pogadacie. Założę się, że jesteś przekonany, że coś nie wypali i dlatego się tremujesz, nie tędy droga...
 

fabregascesc

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Chodzi o to, że ona może to odebrać jako nazucanie się, że tylko z nią gadam dla tego, że chce z nią być a nie, żeby się np. zaprzyjaźnić
 
M

marco9512

Guest
Powiedz jej, że chcesz z nią być. Że zrobiłbyś wszystko dla niej a nie kombinujesz jak koń pod górkę. Przecież żyję się raz. :)
 

fabregascesc

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Witam. Ostatnio wydaje mi się, że ona jednak chce, żebyśmy byli razem. Wiadomo jak to nie mal każdy chłopak. Sam się odzywa bo dziewczyna się nie odezwie zanim ty się nie odezwiesz. Ostatnio chciała, żebym z nią popisał sama do mnie napisała a wcześniej do rozmowy się nie paliła. Zależy mi, żeby z nią być ale nie wiem jak mam to odbierać. Jako żart czy na serio jednak myśli o wspólnej przyszłości. Pomocy
 

Katarzyniak

Insza
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
763
Punkty reakcji
8
Wiek
36
Miasto
Rybnik
Weź ją gdzieś zaproś, spotykajcie się. Jak widać - nie znacie się dobrze, musicie się najpierw poznać, żeby wiedzieć czy chcecie ze sobą być. Z czasem może się okazać, że ona wcale nie jest taką księżniczką, jak Ci się wydaje, na wszystko trzeba czasu... :)
 
M

marco9512

Guest
Jak to odebrać. Jako żart czy jako prawde. Problem masz stary bo się trudno dowiedzieć bez zapytania się czy to na serio czy dla jaj.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
To tak wykonaj pięcioletni plan Rotka a ona będzie Twoja:
-Zrób sobie postać w Tibii
-Zacznij grać jak dzieci z 4chana
-Graj 24/h na dobę przez jakieś 5 lat (czas żeby Twojej wybrance serca urósł biust)
-Sprzedaj postać na Allegro lub inny e-bayu
-Zatrudnij stylistę który pomoże Ci wyzbyć się wyglądu nolife'a i geeka
-Kup wielki bukiet róż
-Pędź na spotkanie i opowiedz jej o wszystkich poświęceniach
(moment kiedy tłuczesz swoją matkę taboretem możesz pominąć)
 
Do góry