Pomocy/polski

Łukasz18

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów :(
Ludzie ratujcie mnie mam z Polskiego napisać wypracowanie pt "Bywają takie spotkania, które w jednej chwili odmieniają ludzkie życie. Czy zgadzasz się ztym stereotypowym sformułowaniem ?
Swoją odpowiedź uzasadnij odwolując się do wybranych utworów literackich" 2 POWIEŚCI I 1 FILM Jeżeli mógłby mi ktoś pomóc to byłbym bardzo wdzięczny. Może już ktoś kiedyś pisał taką pracę. A sam nie wiem jak się do tego zabrać. :( :( :( :(
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
heh dla mnie najlepszym tematem na to byłoby spotkanie z Wampirem, które faktycznie zmieniłoby wszystko....
 

Łukasz18

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Faktycznie nie wpadłem na taki świetny pomysł, ale i tak wielkie dzięki za pomoc. NARAZIE :) :) :) :)
 

haneczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa - mokotów
To wypracowanie jest takie sobie... Adam i Ewa? Hm... "spotkanie połączyło dwie różne drogi"... Może sie myle, ale przed tym spotkaniem przynajmniej Ewa nie miała innej drogi, bo jej nie było. Już prędzej... no nie wiem. Wokulski z "Lalki". Gdyby nie zobaczył Izabeli nie zbiłby majątku, nie zaczął zadawac się z arystokracją, nie zabiłby tak, jak to zrobił.
A film? Tutaj masz jeszcze jeden link.

http://www.sciaga.pl/tekst/18919-19-bywaja...zycie_czlowieka

Akurat co do "Biegnij, Lola, biegnij", też nie do końca się zgadzam, bo tam raczej chodziło o to, w którym momencie wyszła z domu, ale ewentualnie da się to nagiąć do tematu.
Może weź Całkowite zaćmienie? Chyba, że Twój polonista nie lubi takich tematów.
 

Łukasz18

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mój polonista to mnie zabije jak zobaczy podobieństwo mojej pracy z tymi pracami z internetu, ale dzięki. Coś się tam wykombinuje.<marzyciel>
 

fuckme

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
240
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Bydgoszcz
Jak ja bym napisał to jeszcze za to by Cie w więzieniu zamknęli :)

A poważnie to nie lubie jak pisze odwoływać się do czegoś tylko do samej wyobraźni, ale powodzenia coś wykombinujesz
 

hlfhlf

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
9
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich forumowiczów :(
Ludzie ratujcie mnie mam z Polskiego napisać wypracowanie pt "Bywają takie spotkania, które w jednej chwili odmieniają ludzkie życie. Czy zgadzasz się ztym stereotypowym sformułowaniem ?
Swoją odpowiedź uzasadnij odwolując się do wybranych utworów literackich" 2 POWIEŚCI I 1 FILM Jeżeli mógłby mi ktoś pomóc to byłbym bardzo wdzięczny. Może już ktoś kiedyś pisał taką pracę. A sam nie wiem jak się do tego zabrać. :( :( :( :(



hej,

chętnie napiszę Ci tę pracę. Praca - 5, 6, 7 już za 20 złotych!


Pozdrawiam!


Klaudia

(jestem studentką 3go roku filologii polskiej UAM)

gg: 6031480
email: krstpr@o2.pl
 
Do góry