Poker rozbierany

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
To tylko zabawa, ale widzę, że niektórzy traktują to super serio. Martusia2010, każdy już poznał Twoje zdanie na ten temat, więc po co dalej ciągniesz te swoje wywody? Każdy lubi co innego. ;) Co do mnie to na trzeźwo raczej nie dało by rady. :D


No bo mnie to dziwi, ze zabawa jest ogladanie innych cial, coz...

no ale dobra JUZ WYRAZILAM zdanie, nie bede sie powtarzac

ja i moj chlopak takich zabaw nie potrzebujemy i tyle :)

pozdro
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
No coz.. dla mnie taka gra to brak szacunku do swojego ciala no i taka chec podgladania innych facetow , czyli ewidentnie znak, ze partner nam nie wystarcza. Nie widze nic w tym ciekawego. No, ale to tylko moje zdanie , nie musicie sie zgadzac.

Wg mnie pokazujemy , ze nasz partner jest dla nas wyjatkowy , gdy tylko jemu pokazujemy swoje cialo.

Z tym sie zgadzam i ja ;)
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
No coz.. dla mnie taka gra to brak szacunku do swojego ciala no i taka chec podgladania innych facetow , czyli ewidentnie znak, ze partner nam nie wystarcza. Nie widze nic w tym ciekawego. No, ale to tylko moje zdanie , nie musicie sie zgadzac.Wg mnie pokazujemy , ze nasz partner jest dla nas wyjatkowy , gdy tylko jemu pokazujemy swoje cialo.
osoby , które nie chcą grać to zazwyczaj osoby zakompleksione, które wstydzą się własnego ciała.
nie rajcują mnie inni faceci, niż mój. i nie mam frajdy z tego, że widzę innych nago.



To tylko zabawa, ale widzę, że niektórzy traktują to super serio. Martusia2010, każdy już poznał Twoje zdanie na ten temat, więc po co dalej ciągniesz te swoje wywody? Każdy lubi co innego. ;) Co do mnie to na trzeźwo raczej nie dało by rady. :D
no jak widzisz, dla jednych gra w pokera rozbieranego to jakaś orgia.
no tak, na trzeźwo(tak zupełnie) to raczej ciężko, zresztą na sam pomysł gry rzadko wpada się bez %
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
osoby , które nie chcą grać to zazwyczaj osoby zakompleksione, które wstydzą się własnego ciała.
nie rajcują mnie inni faceci, niż mój. i nie mam frajdy z tego, że widzę innych nago.

nie przesadzaj, to ze ktos chce zarezerwowac swoja nagosc i intymnosc tylko dla partnera to jeszcze nie oznaka kompleksow ;)
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
osoby , które nie chcą grać to zazwyczaj osoby zakompleksione, które wstydzą się własnego ciała.
nie rajcują mnie inni faceci, niż mój. i nie mam frajdy z tego, że widzę innych nago.


Watpie. Jakbys nie miala frajdy, ze widzisz innych nago, to raczej bys w to nie grala, bo po co .

Osoby, ktore nie chca grac, to nie zawsze osoby zakompleksione, ktore wstydza sie swojego ciala. Ja akurat wcale sie nie wstydze swojego ciala, mam bardzo ladne i nie mam czego sie wstydzic. Tylko, ze po prostu sie szanuje i nie pokazuje mojego ciala byle komu. Kiedys pare osob na wyjezdzie gralo w takiego pokera, ja nie gralam , ale potem slyszalam nawet co faceci mowili o dziewczynach co w to graja, ze szmaca sie i w ogole i ja sie z tym zgadzam . No ale co kto lubi :)
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
nie przesadzaj, to ze ktos chce zarezerwowac swoja nagosc i intymnosc tylko dla partnera to jeszcze nie oznaka kompleksow ;)
jeśli ktoś mówi 'nie chcę grać bo dla mnie to jest naruszenie intymności 'to ok.
ale jeśli ktoś mówi 'nie bd grać bo to jest chore bla bla bla' to wtedy od razu wiadomo , dlaczego ten ktoś nie chce grać.
są różne powody dla których ktoś nie chce . niestety częstym powodem właśnie jest to , że ktoś się ewidentnie wstydzi.

Watpie. Jakbys nie miala frajdy, ze widzisz innych nago, to raczej bys w to nie grala, bo po co .

Osoby, ktore nie chca grac, to nie zawsze osoby zakompleksione, ktore wstydza sie swojego ciala. Ja akurat wcale sie nie wstydze swojego ciala, mam bardzo ladne i nie mam czego sie wstydzic. Tylko, ze po prostu sie szanuje i nie pokazuje mojego ciala byle komu. Kiedys pare osob na wyjezdzie gralo w takiego pokera, ja nie gralam , ale potem slyszalam nawet co faceci mowili o dziewczynach co w to graja, ze szmaca sie i w ogole i ja sie z tym zgadzam . No ale co kto lubi :)

dlatego ja gram w zaufanym towarzystwie, a nie z jakimiś przypadkowymi ludźmi ;]

oj uwierz , nie mam frajdy z oglądania ludzkiego ciała. zresztą powoli ludzkie ciało przestaje byś tematem tabu. zresztą uważam , że słusznie. żyjemy w 21 wieku a nie w średniowieczu :)
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Ty piszesz tak ze kazdy normalny atrakcyjny czlowiek powinen z checia sie obnazac bo to przeciez piekne ludzkie cialo, nie kazdy musi miec takie podejscie :]
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
Ty piszesz tak ze kazdy normalny atrakcyjny czlowiek powinen z checia sie obnazac bo to przeciez piekne ludzkie cialo, nie kazdy musi miec takie podejscie :]

nie pisze ze każdy powinien, ale że chyba nie ma się czego wstydzić ;]
czemu Ty byś nie zagrał? z tego co wiem nie masz partnerki, więc za bardzo nie masz dla kogo tej intymności trzymać? wiec dlaczego?
 

martak506

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
211
Punkty reakcji
2
hmm mysl co chcesz, ja naprawde nie mam kompleksow, codziennie patrze na siebie z mila checia :)
tylko wlasnie nie gram i nie bede grac, bo moje cialo jest tylko dla mojego faceta, moj facet jest wyjatkowy i tylko dla kogos wyjatkowego moge sie obnazyc, nie dla byle kogo ;) no i oczywiscie tego samego wymagam od faceta
to ostatni moj poscik w tym temaciku, nie mam nic do dodania
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
nie pisze ze każdy powinien, ale że chyba nie ma się czego wstydzić ;]
czemu Ty byś nie zagrał? z tego co wiem nie masz partnerki, więc za bardzo nie masz dla kogo tej intymności trzymać? wiec dlaczego?

ja bym nie zagral bo bym sie wstydzil :D a jakbym sie nie mial czego wstydzic to chyba tez nie, bo jakos zniesmacza mnie taka forma obnazania sie.. no chyba ze bylbym bardzo pijany :D

to co ze sie nie ma partnerki, mozna swoja intymnosc przechowywac dla takiej ktora sie moze kiedys pojawic ;)
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
ja bym nie zagral bo bym sie wstydzil :D a jakbym sie nie mial czego wstydzic to chyba tez nie
i wszystko w temacie. nie grasz bo się wstydzisz, czyli masz kompleksy.
nie możesz powiedzieć co by było 'jakbyś nie miał' bo nie jesteś w stanie przewidzieć tego 'co by było gdyby'.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
moge, sama idea obnazania sie grupowe niespecjalnie mi sie podoba ;)

a jakbym sie nie mial czego wstydzic to pewnie mialbym partnerke a wiec opcja automatycznie odpadlaby :]
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
jeśli ktoś traktuje grę jak okazje do ponapalania się to wtedy nie jest gra.
sama idea gry polega na czymś innym,
ale widzę , że nie da się przetłumaczyć co poniektórym.
 
Do góry