podejście do spraw intymnych.

Ghost_Rider

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
Jestem z moja dziewczyna od prawie ze roku ( brakuje mi miesiąc). Jest cos co mnie niepokoi, jesli dojdzie do blizszego zblizenia to ona nie pozwala nawet dotknąc swojej "myszki". Jesli chodzi o dotyk piersi czy jakiego kolwiek innego miejsca to jest wszystko oki ale niewiem dlaczego ma az taki dystans do tej czesci ciała , i dlaczego nawet po roku bycia z sobą..??? Pozdro
 

ewcia_mat

pracoholiczka
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
807
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kielce
moze po prostu sie krepuje...
moze nigdy jeszcze nie miala takich zblizen.
nie badz nachalny, nie naciskaj.
ona sama musi "dojrzec" do tego, przelamac sie.
jesli to docenisz ona napewno to ona napewno Ci to odwzajemni :)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
daj jej troche czasu :p rok to nie jest tak duzo jak sie wydaje.. moze potrzeba jej wiecej ;)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
no wiesz, w końcu to najcenniejsza rzecz jaką ma :p widocznie krępuje ją to i nie jest gotowa na tego typu pieszczoty ;)
 

Zamyślona

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2006
Posty
1 507
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A w jakim wieku jesteście?

Wiesz, chyba niejedna dziewczyna ma takie opory...
Ale skoro nie chce to nie bądź nachalny...
kiedyś na pewno się przełamie ;)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Sensor, a co to ma do tematu? przecież to nie Ty go założyłeś, więc sprawa Ciebie nie dotyczy, nie? a autor powinien od razu napisać wiek swój i dziewczyny. :]
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Dla mnie to nie jest dziwne. Myślę, że albo nie ma ochoty, albo się wstydzi, może ma jakis kompleks o którym nie wiesz.
Prosta i dobra rada - szczera rozmowa z nią. Musicie umieć o tym rozmawiać. Jeśli jej sam nie zapytasz nie dowiesz się, a bazowanie na domysłach jest bez sensu. Dialogu w związku nie zastąpią nawet najmądrzejsze porady z forum ;)
 

madman

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
slask
weźmy pod uwagę to że nie znamy tej dziewczyny i nie znamy jej obaw i potrzeb
szczera rozmowa może ją wystraszyć i doprowadzić do tego że pojmie to jako nachalność

z doświadczenia mogę doradzić ci po kolei
- kino ( tylko film romantyczny który naprawdę ją będzie interesował ) i zobacz go koniecznie wcześniej abyś w kinie interesował sie tylko nią
- następnie miła kawiarenka cicha i z dobrą muzyką tak abyś jej zaimponował romantyczną rozmową ( zacznij od obejrzanego filmu )
- kolejnym krokiem , oczywiście już późnym wieczorem , jest dobre wino w domu przy miłej atmosferze
- jeżeli zaprosisz ją do siebie (pochowaj wszystkie widoczne zegarki) przeciągasz spotkanie do późnych godzin korzystając z romantycznych rozmów , tańca i bardzo delikatnych pieszczot
gdy już będzie naprawdę późno proponujesz aby została u ciebie na noc ( jeżeli masz więcej możliwych miejsc do spania to wypierz tak aby na pewno było kompletnie mokre ) jeżeli się zgodzi otwierasz kolejną butelkę wina , pozostajesz przy tańcu i nasilasz pieszczoty i pocałunki tutaj już sam będziesz musiał wyczuć kiedy zaproponować jej kąpiel przed snem tylko pamiętaj ze dobrze by było abyście razem skończyli w kąpieli
- jeżeli przyjmiesz zaproszenie do niej ( kup wino ) i czuj się u niej delikatnie skrępowany tak aby to ona próbowała rozluźnić sytuacje , przeciągaj spotkanie jak najdłużej i jeżeli nie wyrzuci cię do domu to późnym wieczorem udaj zmęczenie i delikatny ból głowy ( broń Boże nie daj się namówić na tabletki przeciwbólowe wino będzie twoim pretekstem ) resztę pozostawię twojej wyobraźni tylko pamiętaj aby nie być nachalnym bo przecież jesteś u niej jeżeli położy cię osobno musisz udawać bezsenność tak żeby usiąść przy niej albo przyciągnąć ja do siebie - czuła rozmowa delikatne pieszczoty i tak dalej

Mam nadzieje że oczywiście jesteś dorosły i masz dobrą pracę bo jeżeli nie to wcale się dziewczynie nie dziwię :sexy:
a jeżeli moje doświadczenia ci nie pomogą to albo ty masz problem albo ona BB)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
zapewne ma jakiegoś kompleksa i to "ale" ją krępuje na tyle,że chciałaby a nie potrafi pozwolić ci jej dotknąć.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
To zalezy ile razy próbowałes, bo moze po prostu trafiłes na zły OKRES w jej życiu. Porozmwiaj z nią o tym.
 

Githany

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
264
Punkty reakcji
0
Ale to naprawdę zależy od tego, ile oni mają lat. Powiedzmy, granice 15-17 nie zdziwiłabym się wcale taką reakcją. Są takie dziewczyny i tak wychowane.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
po roku ? no ... to dziwne. hm, moze sie zapomniała wydepilować ;-) a biorąc sprawe serio... wiesz... podczas zblizen nie mozesz zaczynac od tego miejsca ;-)
 

rocky1

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
śląsk
rok to wcale nie tak długo pod warunkiem ze jest młoda{18-22} i jest dziewica,daj jej troszke czasu,ale rozmowa o zblizeniach powinna ten czas skrucic.
 
Do góry