Niski facet poniżej 180 cm

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
49
Punkty reakcji
1
Czy dosyć niski facet mierząc 177 cm może znaleźć dziewczynę?
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Pewnie, że tak. 177 cm to wcale nie tak znowu mało. Idealne dla partnerki 160-170 cm :)
 

Jacekz

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2023
Posty
39
Punkty reakcji
7
Może..! A bywa czasem tak,że ogonić się od płci odmiennej nie może ;-)
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
Ja mam 168 i jestem nawet żonaty. Ślub wziąłem grubo po 30 stce i było sporo panien wcześniej, ale mieszkam za granicą, może tutaj jest jakieś mniejsze ciśnienie na to. Liczą się dobre zdjęcia na portalach - a potem już pewność siebie i ciekawy charakter. Powodzenia.
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
49
Punkty reakcji
1
Ja mam 168 i jestem nawet żonaty. Ślub wziąłem grubo po 30 stce i było sporo panien wcześniej, ale mieszkam za granicą, może tutaj jest jakieś mniejsze ciśnienie na to. Liczą się dobre zdjęcia na portalach - a potem już pewność siebie i ciekawy charakter. Powodzenia.
Mam już 27 lat i raczej już się muszę pogodzić.Nie jestem fotogeniczny .niski facet jest mało atrakcyjny niestety w oczach kobiet.Malo jest niskich mężczyzn co są żonaci.Tobie się jakoś udało .
 

marioKnZ

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2009
Posty
215
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Miasto
Milton Keynes, UK
Mam już 27 lat i raczej już się muszę pogodzić.Nie jestem fotogeniczny .niski facet jest mało atrakcyjny niestety w oczach kobiet.Malo jest niskich mężczyzn co są żonaci.Tobie się jakoś udało .
Wyjedź za granicę - będzie łatwiej - Polki są mocno ale to bardzo mocno selektywne pod względem wyglądu właśnie. W zachodniej Europie będziesz miał większe szanse - miałem porównanie. No albo do Azji - tam będziesz bardzo wysoki ;).
 

seba1996

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2023
Posty
49
Punkty reakcji
1
Wyjedź za granicę - będzie łatwiej - Polki są mocno ale to bardzo mocno selektywne pod względem wyglądu właśnie. W zachodniej Europie będziesz miał większe szanse - miałem porównanie. No albo do Azji - tam będziesz bardzo wysoki ;).
Wolę Polki bo sam jestem Polakiem ☹️
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 564
Punkty reakcji
177
Miasto
Polska
Kto to jest kogo kolejek?
Myślę że to może być pomyłka i chodzi o stulejek.
Wiem,że nic się nie da nic z tym zrobić że jestem niski .Wiem ,że jestem niski .
No dobra, masz coś z tym jakis niezrozumiały problem psychiczny. Ale nie lubisz niskich kobiet? Dla kobiety 155 cm wzrostu jestes olbrzymem.
Niskie kobiety są bardzo fajne. W zasadzie te wyzsze też.
Myślę że jakbyś miał 195 cm wzrostu to byś płakał że kobiety cię nie chcą bo jestes za wysoki.
 

Kibic Polski

Stały bywalec
Dołączył
18 Kwiecień 2018
Posty
2 423
Punkty reakcji
208
Ty...kogo kolejek!
To jest poprawna pisownia
Kogokolwiek.

Jeśli chcesz w życiu poznać tylko "kogo kolejek"
to gratuluje ambicji.

W sumie kogo kolejek zastanawia mnie
kogo tu nazwałeś zboczeńcem?

Ktoś się tu zadeklarował jako gej bo nie zauważyłem?
 
Ostatnia edycja:

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 564
Punkty reakcji
177
Miasto
Polska
kogo tu nazwałeś zboczeńcem?

Ktoś się tu zadeklarował jako gej bo nie zauważyłem?
No nie jaka wtopa. Ja wiem, oglądam Netfix i inne..... teraz zboczeńcami są hetero.
Ba gej czy lesbijka to już też trochę podejrzane, za zwykłe.
Teraz szanuje się trans, ono czy jakoś podobnie.
Hetero to zawsze czarne charaktery żli ludzie... Chociaż czy hetero to jeszcze ludzie?
 

tinderowiec

Bywalec
Dołączył
10 Sierpień 2023
Posty
422
Punkty reakcji
57
Jak hetero mogą być ludźmi, jeśli rodzaj ludzki to z łaciny "homo" i gatunek "sapiens"? 😅

Dziś czytałem, że Disney już nie przyjmuje białych do pracy. Ale to nie jest rasizm, tylko... w sumie to nie wiem co to jest.

W każdym razie autor by do Disneya się nadawał, on już się chyba raz określił gejem, co nie Seba? 🙃 Ten. nie wprost, ale jeśli kobiety nie, no to pozostaje tylko jeden wybór.
 

Monalisa

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2024
Posty
189
Punkty reakcji
1
Ten gliniarz ma wiecej jak 180 on jest strasznie wielki i jest przystojny ale mlodszy odemnie xD Nie obrazam sie gdy jakis facet pisze do mnie np " czy lubie ssac kuta " :D odrazu odpowiadam ze nie i sie smieje lubie pisac o seksie dawno nie bylam z facetem mam ochote ale moze po tym trybunale dopiero :) xD Zadalam mu konkretne pytanie kiedy ostatnio to robil :D powiedzial ze miesiac temu z dziw ... ka bo nie ma stalej partnerki to byl zmuszony a zapytalam tez jak ze mna chcialby to robic to napisal ze najpierw musialby mi popiescic muszelke zeby byla dobrze nawilzona bo on ma strasznie duzego :eek::D Ja mu odpisalam to nic ja mam bardzo gleboka i ze jestem tak napalona ze na sam widok bedzie deszcz xD jaja spotkam sie z nim znow ale tylko na kawke to juz bedzie 4 spotkanie : ) Powiedzial ze bedzie czekal ile bedzie trzeba : )
 
Ostatnia edycja:
Do góry