Najliczniejsza Subkultura W Polsce

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
wg mnie naliczniejszą 'subkulturą' w Polsce to są techno muły -nie wiem jak to inaczej nazwać
ludzie słuchający techno, house, trance itp itd
 

Punk_girl

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2006
Posty
28
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Toruń
jak na moje to jakies techno zjee*by i dresy lol :D bez zadnych zasad, idealow...
 

Sin

Zbanowany
Dołączył
21 Styczeń 2007
Posty
267
Punkty reakcji
0
Wiek
35
baaa najwiecej jest mężczyzn joke :p

wg. mnie najliczniejsza subkultura to : ludzie słuchajacy hh i techno ;)

ale tak naparwde w kazdym z nas kryje sie punk :p
 

Broszkie

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tam gdzie fajnie
Najliczniejsza subkultura? Podwórkowe kólko różańcowe na moim osiedlu;/ psia mać..prawdziwa mafia;/
 

Attachments

  • 1poke.gif
    1poke.gif
    1,4 KB · Wyświetleń: 24

Broszkie

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tam gdzie fajnie
mieszanka wybuchowa! Babki mocherowe w dresach jarające zioło i sluchające metalu..mioooodzio:) Slava
 

Attachments

  • ___13_.gif
    ___13_.gif
    7,1 KB · Wyświetleń: 82

Remande

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Broszkie, zajefakenbisty obrazek! Odrzuceni pozerzy rlz!!
Dodajmy do tego takie właąnie babcie metalowo-dresowo-ćpalcze bujające się przy technomuleniu i freestylujące! To by było pikne XD
 

Broszkie

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
tam gdzie fajnie
Broszkie, zajefakenbisty obrazek! Odrzuceni pozerzy rlz!!
Dodajmy do tego takie właąnie babcie metalowo-dresowo-ćpalcze bujające się przy technomuleniu i freestylujące! To by było pikne XD
buehehe..no ba!!:] choć załozymy wlasną podworkową mafie subkulturową!
 

merkaba69

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moim zdaniem to te małolaty uważające się za wielkie punkówy, słuchające Green Day i Good Charlotte są prawdziwą plagą którą trzeba wytępić :bijeglowe:
 

Arystoteles

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2006
Posty
205
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Z akropolu
dresy, które w hip-hopie widzą wszystko. Ku**, nie pier*** typowy slogan nieinteligętnych dresów.
 

A-H-B

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
i bardzo dobrze ze najwiecej jest kibicow i drsiarzy a takze hh, przynajmniej w przeciwienstwie do metali sa to ludzie z ktorymi mozna normalnie porozmawiac i potrafia sie zachowac gdy trzeba. Wedlug mnie wszystkim metom gdy sie tylko da to tzeba spuscic w######l to moze sie czegos naucza i zmadrzeja, aha i jeszcze sie musze pochwalic ze ostatnio na przystanku kolo szkoly zlapalismy takiego wlasnie metala co to sie mial za wielkiego kozaka i zaciaglismy go na nasze osiedle i n@@@@@@@@@y frajerowi a moj kumpel obcial mu troche wlosow, od tego czasu (ok. 2 tyg) juz kolesia nie spotkalem wiec chyba cos zrozumial i przepisal sie do innej szkoly.
 
Do góry