Lineage 2

eee1986

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
37
thx ale juz znalazlam sobie serwer który mi odpowiada :) a poza tym to jak dla mnie za niskie raty

White Eagle - zapraszam!!! :D:p
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
OMG widze, ze wszyscy gracie na piratach :/ Jest tutaj ktos uczciwy, ktory gra na jednym z oficjanych serwerow ? :p Btw. zapraszam na Franz, europejski serwer otwarty we wrzesniu.
 

shivers

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Legnica
Witam
Gram w L2 od prawie 3 lat niestety na prywatnych serverach...
Czekam teraz z klanem aż wstanie www.l2xreborn.com server Titan.
Ja wcześniej grałem na: Extreme (kastien 32x , 7x tempest) , 32xOblivion ,Promisance ,Gold 45x ,Roxy Frienz 7x , Chronicle 45x ,a teraz pewnie www.l2xreborn.com server Titan

1.Na jakich serverach graliście wcześniej ?
2. Jakie są wasze ulubione postacie ?
Pozdrawiam
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Ja przed retailem gralem na dragonie x15, extreme - tempest, l2world, l2dex, hobby i na koncu zeus (grecki server l2j). Moje ulubione postacie ? hmm...Jedna z nich na pewno jest Abyss Walker, bo potrafi niezle przywalic i gra sie nim bardzo ciekawie (duzo skilli), jego wlasnie mam na offie. Lubilem tez grac SK i WC, czyli takowe hybrydy wojownika i maga. I to chyba tyle, tymi postaciami najfajniej mi sie gralo.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja gram tylko na niskich rate'ach (2x, 1x), wtedy gra ma jakiś sens. Ulubione postaci to Spellhowler i Spellsinger, teraz gram tym pierwszym. Najlepszy serwer to Noobwars, koniec kropka.
 

hispik

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2007
Posty
214
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Małopolskie
ja gram na Cryss Bryss ? cos takiego xD duzo polaków ;) mysle ze sie zwiekszy... c4 ;) interlude tez fajne...;)
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zelów ;>
OMG widze, ze wszyscy gracie na piratach :/ Jest tutaj ktos uczciwy, ktory gra na jednym z oficjanych serwerow ? :p Btw. zapraszam na Franz, europejski serwer otwarty we wrzesniu.
Hehe ;) uczciwy to kazdy moze byc ale nie kazdy sobie moze na to pozwolic zwlaszcza w takim kraju jak Polska xP, ja sie do oficjala rok przekonywalem, i stalo sie ze mi sie l2 znudzilo i nie zdazylem nigdy zagrac :p
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
Jeden dzien grania na offie to koszt okolo 3,33 zl. To chyba nie jest jakas ogromna suma ;) Wystarczy, ze odmowisz sobie jakiegos batonika, piwa, jednego wyjscia do kina i kasa sie sama uzbiera ;)
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zelów ;>
No wlasnie dlatego nie chce sobie tego odmawiac ;) narazie dopoki nie pracuje nie mam co myslec o offie xD a zanim bede pracowal to l3 ;) i wtedy moze sie spotkamy ^^
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Jeden dzien grania na offie to koszt okolo 3,33 zl. To chyba nie jest jakas ogromna suma ;) Wystarczy, ze odmowisz sobie jakiegos batonika, piwa, jednego wyjscia do kina i kasa sie sama uzbiera ;)
No tak, tylko co jeśli jednego miesiąca grasz codziennie a następnego masz czas np. tylko w weekend? Poza tym jeśli chodzi o shard'y L2 to takie serwery są traktowane przez producentów trochę po macoszemu (chyba, że czerpane są jakieś większe korzyści finansowe) bo nie czynią większych szkód i robią nieraz tylko reklamę retail'a. Piraty bowiem często nie obsługują najnowszej wersji programu lub wyłączone są opcje, które uaktualniane są z opóźnieniem.
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
Czy ktoś wie jak to uruchomić na Viście? NA niektórych forach ludzie piszą, że jest jakiś sposób, ale nikt go nie podaje... Oficjalnie L2 nie jest przystosowane na Viste.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Myślę, że narazie możesz nie dać rady. Może przy następnym dodatku zoptymalizują grę też i do nowych okienek.
 

bisek

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Uważam że gra super :) właśnie zacząłem w nią grać i jest to narazie najlepsza gra online w jaka grałem.
Może ktoś ma dostatek adena albo już nie gra w lineage 2 :) chętnie przyjmę kasę itemy itp. bo dopiero zaczynam w nią grać a pieniędzy nie ma :p gram na serwerze NOOBWARS. Jak coś to podaje gg:3071727
 

predziu1910

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
Gram od niedawna w Lineage II chociarz ostatnio zaniedbałem i nie gram xD Grałem na kliencie Gracja z dodatkiem kamael na serverach white eagle i teh gammers, konkretnie na ratach: x2000,x50,x30,x10.
 
Do góry