Liceum

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
w mojej szkole wbrew pozorom mat-fiz jest banalny. ja jestem w jezykowej i tutaj jest naprawde ciezko, to samo co w mat-geo-ang... moja klasa ma rozszerzone dwa jezyki, polski i historie.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
w mojej szkole wbrew pozorom mat-fiz jest banalny. ja jestem w jezykowej i tutaj jest naprawde ciezko, to samo co w mat-geo-ang... moja klasa ma rozszerzone dwa jezyki, polski i historie.

No wiec wlasnie, to w sumie zalezy od tego, na jaki profil jest nastawiona dana szkola, ktory jest najlepiej rozwiniety itd.
Ale mimo wszystko stawiam na biol-chem, bo to jest polaczenie niezlego kucia z najtrudniejszymi scislymi przedmiotami :].
 

Ameba

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2007
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kraków
To chyba zależy od tego, kto jakie ma preferencje.
Jeśli ktoś jest humanistą, to dla niego mat- fiz, mat- chem itd... A jeśli ktoś jest 'umysłem ścisłym' to kierunek humanistyczny.
Ja należe do tych pierwszych.
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
w biol-chem jest na 100% najwięcej nauki

w humanie najwięcej czytania

w mat-fiz najwięcej zrozumieia

językowy może być najtrudniejszy, jeśli ktoś po prostu nie ma talentu do języków, a tak to bajka

inny...? hmm, ja jestem w mat-inf i przyznam, że informatyka teraz to najtrudniejszy przedmiot jaki kiedykolwiek miałem, i to nie jest moje zdanie, tylko całej mojej szkoły, bo uczy nas 'kosa' ;)
 
D

DEHNEO

Guest
w rzeczywistości liczy się nauczyciel... Jak dobry i nie będzie nastawiony językiem, tempem i w ogóle na najlepszych 3 uczniów z klasy to styknie. Ja niestety nie mam takiego :D
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Na mat-ang-inf idę za rok, ale głosuje na biol-chem bo tych przedmiotów nie zniosę.
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
hm matma i fizyka nie jest taka trudna jezeli ktos ma do tego predyspozycję, to wręcz banalne dla takich osób, kwestia popatrzenia. Biol-fiz-chem hm tego nie wiem :p w gimnazjum bardzo lubiałam.
A human na którym jestem wydaje mi sie trudny, w końcu poziom rozszerzony...
Zresztą to zalezy od nauczycieli i ich wymagań.
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Jak dla mnie mat-fiz.
Lubię biologię i mam zamiar zdawać ją na maturze, a zadania z chemii mogłabym rozwiązywać godzinami, ale mimo tego wylądowałam na humanie. Choć niepowiem, pisać też lubię, ale nie cierpię historii.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Biol-chem, nie straszcie ze mat-inf taki trudny <_< bo widze ze wygrywa w ankiecie, ale przeciez nie musi byc taki straszny :/
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
sam jestem na biol chem i inne profile w porównaniu z naszym to bajka :/ Ktoś napisał tu biol- chem w sondzie ale tak naprawdę jest to profil biol - chem - fiz i to w kazdej szkole chyba. Z tego jasno wynika ze są az 3 ścisle przedmioty rozszerzone czyli jest najtrudniej.
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;&gt;
u mnie w szkole jest biol-chem-geo, mat-inf-fiz, humanistyczny i ma powstac za rok sportowy jakis o_O
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
no tak ale tutaj jest napisane biol - chem a zawsze jest jeszcze 3 przedmiot. i to 3 bardzo trudne przedmioty. Naprawdę jest ciężko. matematykę i polski ma każdy na maturze ale chemie, biologie i fizyke niee :p
 

Jolene

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Miasto
zewszond.
Ktoś napisał tu biol- chem w sondzie ale tak naprawdę jest to profil biol - chem - fiz i to w kazdej szkole chyba. Z tego jasno wynika ze są az 3 ścisle przedmioty rozszerzone czyli jest najtrudniej.

Nie w każedej, w mojej np. nie :) fizyka jest na poziomie podstawowym.
 

crazyMonk

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z Daleka :)
Ja od 6 klasy podstawówki miałem 2 z matmy później w 3 gimn. tróję i w 1 lic. znów 2. Nienawidzę jej, nie potrafię zrozumieć, a raczej tylko na krótką chwilę. W gimn. nie lubiłem też chemii, ale w lic. gorzej już szła mi fiza niż chemia dlatego zagłosowałem na profil matma - fiza :sexy:
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
z tego co się orientuję to w mojej szkole najgorszy jest mat-fiz (mój) co prawda sporo przedmiotów kończy się po 2 klasie ale i tak od nas wymaga się najwięcej ;]
I nie mówię tego tylko dlatego, ze sama jestem na tym właśnie profilu... W mojej szkole powie to każdy...
 

marines

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2007
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
/home/marines
wszyscy uważają mat-fiz i bio-chem za profile dla samobójców :D i rzeczywiście wszystkie pozostałe są daleko za nimi pod względem poziomu. jestem w mat-fizie, ale bio-chem jest znacznie cięższy.
 
Do góry