Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Suzanah napisał:
No właśnie nie ma etyki! Gadalam z babką w sekretariacie, i chyba mnie tak zatkało, ze sie nie spytałam bo przecież niektóre klasy mają nawet w planie lekcji etykę!!
No ja sie właśnie zastanawiam bo... cóż chodziłam do katolickiego gim, i sporo teorii z lekcji religii mam, no a moze religia to by była taka luźną lekcja, wykaże sie odrobiną wiedzy i jakaś piateczka na świadectwie już jest ;) Ale jeśli to mają być lekcje takie jak u mnie w gim (kucie, sprawdziany, kartkówki, nie za bardzo sie do nich uczyłam, a na koniec roku wyblagane 4), to ja dziękuję
Czym ta szkoła mnie jeszcze zaskoczy... :D ponoć nie ma być książek (przynajmniej w 1 kl) do woku
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Wok jest tylko w pierwszej klasie ;)
U mnie w gim do połowy przedmiotów nie było podręczników, więc mnie to nie dziwi. Bardziej mnie intrygują książki do wdż...

No, na omikronie pisze mi ze nie mają takiego użytkownika i ze w razie problemów zgłosić sie do II LO ;)
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
Ja na omikronie nadal jestem :tongue:
A jeśli chodzi o zakończenie drugiej rekrutacji, to ona trwa do 28 sierpnia. Po za tym Nowodworek nadal nie udostępnił kto został przyjęty z drugiej rekrutacji <_<
 

Licorice06

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Taylor13 napisał:
Ja na omikronie nadal jestem :tongue:
A jeśli chodzi o zakończenie drugiej rekrutacji, to ona trwa do 28 sierpnia. Po za tym Nowodworek nadal nie udostępnił kto został przyjęty z drugiej rekrutacji <_<
Mogłabyś tutaj napisać jak udostępnią ?
Już tyle na to czekam i strasznie mi zależy :)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
A ja zadam inne pytanie - jak się czujecie z myślą, że to już niedługo? Mnie zaczęło to wręcz przerażać, taka wielka zmiana :D
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
Licorice06 napisał:
Ja na omikronie nadal jestem :tongue:
A jeśli chodzi o zakończenie drugiej rekrutacji, to ona trwa do 28 sierpnia. Po za tym Nowodworek nadal nie udostępnił kto został przyjęty z drugiej rekrutacji <_<
Mogłabyś tutaj napisać jak udostępnią ?
Już tyle na to czekam i strasznie mi zależy :)
Jeśli mam być szczera, to nie wiem, bo na szczęście nie muszę brać w tym udziału - współczuję wszystkim osobą, które 25 sierpnia nie wiedzą, czy są przyjęci do szkoły! Ale znajoma bierze udział w drugiej rekrutacji i ona mówiła, że od 8 lipca dzwoni do nich i zawsze jej odpowiadali "za tydzień". Wczoraj zadzwoniła i usłyszała "pierwszego września już na pewno będzie wiadome". To jest chore.
A na pewno skontaktują się z tymi osobami jakoś...


Enelya napisał:
A ja zadam inne pytanie - jak się czujecie z myślą, że to już niedługo? Mnie zaczęło to wręcz przerażać, taka wielka zmiana :D
Ja jestem podekscytowana! Trochę się boję, ale nie szkoły, tylko czy klasa mnie polubi :/
 

BunnySunset

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
77
Punkty reakcji
0
Ja na początku bardzo się cieszyłam, dopiero od niedawna mam obawy czy dam radę wszystko ze sobą pogodzić.
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Zawsze ta pierwsza klasa jest najcięższa :/ byleby na komisa się nie załapać i nie denerwować później czy się zda
 

licealistka2015

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
25
Punkty reakcji
1
Faktycznie się obawiam jak będę stała z czasem.. Liceum to już nie przelewki, trzeba siąść do książek, a przy tym znaleźć czas na znajomych, pasje, hobby itp :p U mnie dodatkowy minus, dziennie spędzam 2h w autobusach, a jak się zdarzy jakiś korek to i ze 3, także mogę nie wyrabiać w pewnych momentach, ale myślę pozytywnie, poziom liceum w moim mieście to porażka, więc warto się trochę pomęczyć :D
 

mistrzkukurydzy

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
0
Okropnie się boję jak to będzie :C niestety dużo zależy od ludzi na jakich trafimy, różnie może być

A tak btw czy ktoś z II już zgłaszał się do wymiany ze Szwajcarią?
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
No, ja wypełniłam formularz na stronie szkoły i w sumie zapomniałam o całej sprawie ;) Teraz sie zgłosiłam na wyjazd do Rumunii, i na nim bardziej mi zależy :)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Suzanah napisał:
No, ja wypełniłam formularz na stronie szkoły i w sumie zapomniałam o całej sprawie ;) Teraz sie zgłosiłam na wyjazd do Rumunii, i na nim bardziej mi zależy :)
Ja się na razie nie zgłaszałam. Nadal nie wiadomo, o której mamy przyjść 1 :D

Oj pospieszyłam się, już wszystko jest
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Ja sie bardzo niecierpliwiłam już, jestem tylko ciekawa kiedy dadzą plan lekcji...
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Możliwe, ale myślałam że plan lekcji może pojawi się wcześniej na stronie.
Do pierwszej klasy jest do ogarniecia, potem robi się gorzej ;)
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
Ogółem, to powodzenia wszystkim w nowej szkole! ^_^
A do rocznika '00 - miłego szukania szkoły, mam nadzieję, że nasza dyskusja coś wam pomoże! I nie stresujcie się na egzaminach, podejdźcie do tego na spokojnie, zero presji :)
 

Licorice06

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Też życzę wszystkim powodzenia !
I jestem ciekawa czy idziecie do szkoły sami tzn nie znając nikogo czy może idziecie ze znajomymi do tej samej klasy ?
 
Do góry