Ola Ku

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
7
Punkty reakcji
0
ktoś do VIII na mat-fiz-inf? bo ja na 99% się dostanę (mam 187 ptk, więc wydaję mi się, że mam szansę xD)
 

jasejestem

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oliessa napisał:
ktoś do VIII na mat-fiz-inf? bo ja na 99% się dostanę (mam 187 ptk, więc wydaję mi się, że mam szansę xD)
Oliessa napisał:
ktoś do VIII na mat-fiz-inf? bo ja na 99% się dostanę (mam 187 ptk, więc wydaję mi się, że mam szansę xD)
Ja sie wybieram, co prawda na 2 priorytecie. ;) rowniez sporo moich znajomych się tam przymierza :p
 

Danielek12

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Mam razem 147.2 pkt. Wybrałem dwie szkoły. X i XIII. Na 1 miejsce dałem 13. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest w obydwu tych szkołach? Jacy ludzie, nauczyciele, atmosfera. Gorąco dziękuję za odpowiedź
 

Kociaara

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
45
Punkty reakcji
0
ja może tak z innej beczki mam pytanie :) czy jest może tutaj ktoś kto mieszka/mieszkał w bursie na Focha?? Chciałabym się dowiedzieć jak tam jest ? Jak są rozdzielani uczniowie do pawilonów? mam jeszcze kilka pytań , ale to juz zapytam jeśli ktoś sie znajdzie kto mi udzieli odpowiedzi an te pytania :)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Kociaara napisał:
ja może tak z innej beczki mam pytanie :) czy jest może tutaj ktoś kto mieszka/mieszkał w bursie na Focha?? Chciałabym się dowiedzieć jak tam jest ? Jak są rozdzielani uczniowie do pawilonów? mam jeszcze kilka pytań , ale to juz zapytam jeśli ktoś sie znajdzie kto mi udzieli odpowiedzi an te pytania :)
Moje znajome tam mieszkają, zachwalają strasznie i mówią, że najlepsze warunki jeśli chodzi o bursy "niechrześcijańskie". Nie mam pojęcia jak rozdzielają uczniów, może na podstawie szkoły i dziewczyny/chłopcy ;3
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
Ok, mam potwierdzone "osiągnięcia" na omikronie i liczyłam, że będę mieć 168,4 puntów rekrutacyjnych, a okazało się, że mam ich 169,4, więc się cieszę :tongue: Mam nadzieję, że przyjmą mnie do szkoły, byle do piątku ^_^
 

xcyz

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2015
Posty
28
Punkty reakcji
0
Taylor13 napisał:
Ok, mam potwierdzone "osiągnięcia" na omikronie i liczyłam, że będę mieć 168,4 puntów rekrutacyjnych, a okazało się, że mam ich 169,4, więc się cieszę :tongue: Mam nadzieję, że przyjmą mnie do szkoły, byle do piątku ^_^
A gdzie zlozylas do szkoly?
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
xcyz napisał:
Ok, mam potwierdzone "osiągnięcia" na omikronie i liczyłam, że będę mieć 168,4 puntów rekrutacyjnych, a okazało się, że mam ich 169,4, więc się cieszę :tongue: Mam nadzieję, że przyjmą mnie do szkoły, byle do piątku ^_^
A gdzie zlozylas do szkoly?
Do Nowodworka na his-wos-ang; w zeszłym roku próg tam wynosił 165, więc ;)
 

giveleoanoscar

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Danielek12 napisał:
Witam. Mam razem 147.2 pkt. Wybrałem dwie szkoły. X i XIII. Na 1 miejsce dałem 13. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest w obydwu tych szkołach? Jacy ludzie, nauczyciele, atmosfera. Gorąco dziękuję za odpowiedź
Podobno luźno i atmosfera taka przyjazna raczej, ludzie i nauczyciele to zależy oczywiście od szczęścia, a tak w ogóle z takim wynikiem myślę że możesz śmiało próbować gdzieś indziej np. 7 czy 4
 

Kociaara

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
45
Punkty reakcji
0
Taylor13 napisał:
Ok, mam potwierdzone "osiągnięcia" na omikronie i liczyłam, że będę mieć 168,4 puntów rekrutacyjnych, a okazało się, że mam ich 169,4, więc się cieszę :tongue: Mam nadzieję, że przyjmą mnie do szkoły, byle do piątku ^_^
A jak spr ile ma sie punktów?
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
Kociaara napisał:
Ok, mam potwierdzone "osiągnięcia" na omikronie i liczyłam, że będę mieć 168,4 puntów rekrutacyjnych, a okazało się, że mam ich 169,4, więc się cieszę :tongue: Mam nadzieję, że przyjmą mnie do szkoły, byle do piątku ^_^
A jak spr ile ma sie punktów?
Na Omikronie jak wejdziesz w wybór placówki czy coś takiego, to masz napisane przy każdej szkole do której składałaś ile masz punktów do niej, a jak wejdziesz w kryteria to możesz sobie zobaczyć za co masz punkty :lol:
 

Kociaara

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
45
Punkty reakcji
0
Suzanah napisał:
Ok, mam potwierdzone "osiągnięcia" na omikronie i liczyłam, że będę mieć 168,4 puntów rekrutacyjnych, a okazało się, że mam ich 169,4, więc się cieszę :tongue: Mam nadzieję, że przyjmą mnie do szkoły, byle do piątku ^_^
A jak spr ile ma sie punktów?
Na Omikronie jak wejdziesz w wybór placówki czy coś takiego, to masz napisane przy każdej szkole do której składałaś ile masz punktów do niej, a jak wejdziesz w kryteria to możesz sobie zobaczyć za co masz punkty :lol:



Dziękuję :D
A jest tu ktoś kto składał podanie do Nowodworka do klasy mat fiz inf (a albo b) ?
 

nayi

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja ogólnie postanowiłam iść do "siebie" do liceum(sprawy osobiste mnie do tego zmuszają, jak na razie :/ ), ale planuję przepisać się od drugiego półrocza/drugiej klasy do Nowodworka(skrajnie do V, ale to się zobaczy). Myślicie, że będą z tym większe problemy, jeżeli oczywiście zakładam, że będą wolne miejsca? Jest tu ktoś ze starszego rocznika, który spotkał się z takim wpisaniem się kogoś?
Ogólnie moja szkoła nie ma wysokiego poziomu, i boję się, że nie będą chceli mnie przyjąć, bo wyjdą z założenia, że sobie nie poradzę.
 

licealistka2015

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
25
Punkty reakcji
1
Właśnie się zastanawiam gdzie - powinny być na omikronie i dostaniemy chyba maila, nie? :) Jedziecie do szkół pierwszego wyboru zobaczyć listy?
 

Suzanah

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2014
Posty
74
Punkty reakcji
2
No właśnie, jutro wyniki :rumieniec:
Piszcie jutro gdzie się dostaliscie i jakie były ~ progi, jestem bardzo ciekawa :przewraca:

licealistka2015 napisał:
Właśnie się zastanawiam gdzie - powinny być na omikronie i dostaniemy chyba maila, nie? :) Jedziecie do szkół pierwszego wyboru zobaczyć listy?
Nie nie, jak wejdziesz na omikrona to na żółto podswietli cu się szkołą do której sie dostałaś, na pewno nie dostaniesz maila, bo takie informacje nie będą dostarczane drogą mailową. Właściwie nie musimy nawet jechać do tej szkoły, bo omikron nam pokaże gdzie nas przyjęli, ale ja chyba pojadę i od razu oddam papiery :tongue:

Acha, i na Omikronie nie bedzie całych list przyjętych, tylko system pokazuje gdzie przydzielono danego ucznia​
 

BunnySunset

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
77
Punkty reakcji
0
Czy ktoś wie jak wygląda ta cała procedura z komisją rekrutacyjną? Chodzi mi o to czy mam się nastawiać na duże kolejki, czy raczej wszystko idzie sprawnie :)
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Rany, ale stres... Trzymam za Was wszystkich kciuki, oby wszyscy się dostali do wymarzonej szkoły i klasy! ^^
 
Do góry