BunnySunset

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
77
Punkty reakcji
0
Mi poszło lepiej niż się spodziewałam, jestem mile zaskoczona.
Wiecie jak wygląda kwestia punktów dodatkowych? Nikt nie jest w stanie mi powiedzieć czy za sport, działalność artystyczną, wolontariat i pracę na rzecz szkoły jest razem 6 punktów, czy z każdej kategorii osobno można tyle uzyskać.
 

Enelya

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2015
Posty
92
Punkty reakcji
3
Ja mam jeszcze mniej niż się spodziewałam... Ogólnie województwo napisało okropnie w porównaniu to poprzedniego roku.
 

Aguleqq

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2015
Posty
3
Punkty reakcji
0
A wie ktoś może jaki jest próg do IV na biol-chem? :p Ogółem poszło mi trochę słabiej niż myślałam i jeśli mam 147pkt to są szanse że dostałabym się na biol-chem do vii, gdzie próg tak jak piszecie jest 152pkt? :)
 

mistrzkukurydzy

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
0
licealistka2015 napisał:
Hmmm w sumie mniej więcej tak jak przewidywałam, ale jestem trochę zawiedziona :<
W sumie 88.6 pkt za cały egzamin
Ja tak samo, 87 pkt, abcd się zgadzają, ale sporo mi zleciało w otwartych, gdzie liczyłam mimo wszystko więcej :/ Wychodzi mi na rekrutacji 169 pkt, myślicie, żeby składać do V do klasy B? :/ Rok temu próg był 170 pkt :(
Myślę, że spróbować zawsze warto! Nauczyciele u nas w szkole mówią, że podobno egzamin wypadł słabiej w porównaniu do zeszłego roku. Ja patrząc na zeszłoroczny próg do klasy B w V mam jeszcze kilka punktów zapasu, ale najprawdopodbniej zamienię sobie miejscami V i II :p
 

xcyz

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2015
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja liczylam ze bede miec 164, a mam 164,8 wiec nie mam pojecia co robić. Marzy mi sie II LO ale nie wiem czy sa jakiekolwiek szanse na przyjecie, na drugie miejsce dalam VIII wiec powiedzcie mi co sadzicie...
 

BunnySunset

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
77
Punkty reakcji
0
xcyz napisał:
Ja liczylam ze bede miec 164, a mam 164,8 wiec nie mam pojecia co robić. Marzy mi sie II LO ale nie wiem czy sa jakiekolwiek szanse na przyjecie, na drugie miejsce dalam VIII wiec powiedzcie mi co sadzicie...
W zeszłym roku próg do klasy M w II wynosił 158p. a do OG 157,6 :)
 

xcyz

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2015
Posty
28
Punkty reakcji
0
Mam nadzieje ze próg jakoś znacznie się nie zmieni w stosunku do zeszłego roku. A to 158 to bylo w 1 rekrutacji czy juz w 2??
 

Licorice06

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
WIecie kiedy pojawią się progi punktowe do VIII ?
Będę miała 151.4 pkt, interesyjem mnie human :)
Ktoś z was się tam wybiera ? :)
 

Kociaara

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2014
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wybieram sie na mat-fiz-inf do Nowodworka
Będę mieć 167,7 pkt
Jak myślicie czy się dostanę?Bo nwm czy próg bedzie raczej wiekszy czy mniejszy. Jak sądzicie?
 

wodamineralna

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2015
Posty
11
Punkty reakcji
0
Mam pytanie. Mogę złozyć podanie przez Omikron, czy muszę jechać do danej szkoły?
Wie ktoś jaki jest próg punktowy w 9 lub 10 lo?
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
BunnySunset napisał:
Mi poszło lepiej niż się spodziewałam, jestem mile zaskoczona.
Wiecie jak wygląda kwestia punktów dodatkowych? Nikt nie jest w stanie mi powiedzieć czy za sport, działalność artystyczną, wolontariat i pracę na rzecz szkoły jest razem 6 punktów, czy z każdej kategorii osobno można tyle uzyskać.
Wiem tylko, że za wolontariat i działalność na rzecz szkoły można chyba 3 punkty łącznie uzyskać... choć w sumie to i tego nie jestem pewna. A za sport i działalność artystyczną to zależy od stopnia, tzn. jak bardzo się wyróżniłaś... chyba...
 

giveleoanoscar

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2015
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kociaara napisał:
Wybieram sie na mat-fiz-inf do Nowodworka
Będę mieć 167,7 pkt
Jak myślicie czy się dostanę?Bo nwm czy próg bedzie raczej wiekszy czy mniejszy. Jak sądzicie?
W zeszłym roku znajomy z podobny wynikiem się dostał a progi mają być niższe, i jak na razie to w sumie na to wygląda więc raczej bym się nie martwił
A tak w ogóle to z wynikiem 152,6 dostanę się do VII na mat-biol? Jak sądzicie?

wodamineralna napisał:
Mam pytanie. Mogę złozyć podanie przez Omikron, czy muszę jechać do danej szkoły?
Wie ktoś jaki jest próg punktowy w 9 lub 10 lo?
Zależy czy twoja szkoła jest w systemie musisz to sprawdzić.
Do 9 podobno 100 wystarczy według jednej z nauczycielek tam uczących
 

xcyz

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2015
Posty
28
Punkty reakcji
0
Co do tego czy dostaniesz sie ze 152,6 do VII to sadze, ze tak. Myslalam o tej szkole jako 3 wybor i dzwonilam i jesli masz ponad 150 to duze szanse ze cie przymią.
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
irvingwashingtom napisał:
Proszę o informację. Czy 170 punktów wystarczy do klasy matematyczno fizycznej w Nowodworku?
Wystarczy, moja znajoma w zeszłym roku miała z 4 mniej i się dostała :wink:
 

licealistka2015

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2015
Posty
25
Punkty reakcji
1
mistrzkukurydzy napisał:
Hmmm w sumie mniej więcej tak jak przewidywałam, ale jestem trochę zawiedziona :<
W sumie 88.6 pkt za cały egzamin
Ja tak samo, 87 pkt, abcd się zgadzają, ale sporo mi zleciało w otwartych, gdzie liczyłam mimo wszystko więcej :/ Wychodzi mi na rekrutacji 169 pkt, myślicie, żeby składać do V do klasy B? :/ Rok temu próg był 170 pkt :(
Myślę, że spróbować zawsze warto! Nauczyciele u nas w szkole mówią, że podobno egzamin wypadł słabiej w porównaniu do zeszłego roku. Ja patrząc na zeszłoroczny próg do klasy B w V mam jeszcze kilka punktów zapasu, ale najprawdopodbniej zamienię sobie miejscami V i II :p



Też to rozważam :D O II jeszcze nie słyszałam złych opinii, a o V już tak, ale jednak rankingi mówią co innego.. Mam czas do jutra, nie wiem co zrobię :pokrecony:
 

mistrzkukurydzy

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
34
Punkty reakcji
0
licealistka2015 napisał:
Hmmm w sumie mniej więcej tak jak przewidywałam, ale jestem trochę zawiedziona :<
W sumie 88.6 pkt za cały egzamin
Ja tak samo, 87 pkt, abcd się zgadzają, ale sporo mi zleciało w otwartych, gdzie liczyłam mimo wszystko więcej :/ Wychodzi mi na rekrutacji 169 pkt, myślicie, żeby składać do V do klasy B? :/ Rok temu próg był 170 pkt :(
Myślę, że spróbować zawsze warto! Nauczyciele u nas w szkole mówią, że podobno egzamin wypadł słabiej w porównaniu do zeszłego roku. Ja patrząc na zeszłoroczny próg do klasy B w V mam jeszcze kilka punktów zapasu, ale najprawdopodbniej zamienię sobie miejscami V i II :p



Też to rozważam :D O II jeszcze nie słyszałam złych opinii, a o V już tak, ale jednak rankingi mówią co innego.. Mam czas do jutra, nie wiem co zrobię :pokrecony:




No to tak z pierwszej ręki xD Wczoraj na Wiankach spotkałam koleżankę, z którą strasznie długo się nie widziałam
Dostała się do II do klasy M (nie wiem dokładnie której .-.) W każdym razie teraz kończy pierwszą klasę iii kiedy jej powiedziałam, że rozważam bardzo poważnie pójście do dwójki no to cóż ciężko mi opisać jej reakcję xD Ale odradzała mi to bardzo, powiedziała, że trafiła na naprawdę okropnych nauczycieli (nazwała ich tyranami ;-;), ogl opowiedziała, że kiedyś zemdlała na lekcji matematyki i na tej samej lekcji dostała 1 od nauczycielki ;-;
trochę to dołujące, bo byłam prawie zdecydowana na dwójkę
ehhh :/
 

Taylor13

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2014
Posty
63
Punkty reakcji
4
mistrzkukurydzy napisał:
Hmmm w sumie mniej więcej tak jak przewidywałam, ale jestem trochę zawiedziona :<
W sumie 88.6 pkt za cały egzamin
Ja tak samo, 87 pkt, abcd się zgadzają, ale sporo mi zleciało w otwartych, gdzie liczyłam mimo wszystko więcej :/ Wychodzi mi na rekrutacji 169 pkt, myślicie, żeby składać do V do klasy B? :/ Rok temu próg był 170 pkt :(
Myślę, że spróbować zawsze warto! Nauczyciele u nas w szkole mówią, że podobno egzamin wypadł słabiej w porównaniu do zeszłego roku. Ja patrząc na zeszłoroczny próg do klasy B w V mam jeszcze kilka punktów zapasu, ale najprawdopodbniej zamienię sobie miejscami V i II :p



Też to rozważam :D O II jeszcze nie słyszałam złych opinii, a o V już tak, ale jednak rankingi mówią co innego.. Mam czas do jutra, nie wiem co zrobię :pokrecony:




No to tak z pierwszej ręki xD Wczoraj na Wiankach spotkałam koleżankę, z którą strasznie długo się nie widziałam
Dostała się do II do klasy M (nie wiem dokładnie której .-.) W każdym razie teraz kończy pierwszą klasę iii kiedy jej powiedziałam, że rozważam bardzo poważnie pójście do dwójki no to cóż ciężko mi opisać jej reakcję xD Ale odradzała mi to bardzo, powiedziała, że trafiła na naprawdę okropnych nauczycieli (nazwała ich tyranami ;- ;), ogl opowiedziała, że kiedyś zemdlała na lekcji matematyki i na tej samej lekcji dostała 1 od nauczycielki ;-;
trochę to dołujące, bo byłam prawie zdecydowana na dwójkę
ehhh :/



Ale tak kiepsko jak ona opisuje może być w każdej szkole, bo to bardzo dużo zależy od tego jaką będziemy mieć klasę i nauczycieli. O VIII też praktycznie same świetne są opinie, a jednak mój znajomy nie cierpi tej szkoły i nauczycieli. Ogółem zmierzam do tego, że wszyscy powinniśmy modlić się o przyzwoitych ludzi, z którymi mamy mieć styczność :p
 
Do góry