Ktora Klasa W Gimnazjum Jest Najtrudniejsza?

adi!@#

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2006
Posty
121
Punkty reakcji
0
ktora klasa w gimnazjum waszym zdaniejm jest najtrudnieisza? bo mi sie wydaje ze druga
za odpowiedzi dzieki z gory
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Też druga bo jak małow kucia. Pierwszą klase sie poznaje szkołe, chodzi na wycieczki, a w trzeciej to juz prawie tylko na końcowej ocenie zalezy i jaknajszybszym opuszczeniu tego cudownego miejsca.
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
w sumie to było tak dawno, że nie pamiętam.... :p jakie próchno ze mnie :/
ale sądzę, że jednak trzecia... bo wtedy trzeba się nawet troche zabrać za naukę, zeby się do liceum dostać...
 

shqu

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2005
Posty
155
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Mikołów
A ja dla odmiany powiem, że najtrudniejsza była dla mnie pierwsza klasa :p
Taki rozleniwiony po podstawówce, w której nie musiałem się za wiele uczyć nagle dostalem się do miejsca, gdzie kazali mi się przykładać do nauki ! :p
Pierwszy rok w gimnazjum dał mi niezłego kopa i w drugiej przystosowalem się do wymogów :]
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
W pierwszej klasie jest mniej teorii, niż w drugiej. W pierwszej klasie gimnazjum dużo rzeczy powtarza się z podstawówki, a dopiero w drugiej przyswaja się nowsze informacje. Trzecia klasa natomiast to powtarzanie wszystkich rzeczy z pierwszej i drugiej klasy, mało nowych dochodzi. Wniosek? Druga klasa najtrudniejsza. ;p
 

Nabi

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2006
Posty
484
Punkty reakcji
0
Wiek
16
a ja mysle że w 3 jest najwięcej kucia na egzaminyy
pamietam jak każdy twierdził że jego przedmiot jest najważniejszy...
tym sposobem miałam codziennie na 7:00 (bo dołożono matme jedną rano..) i kończyłam o 16 bo dołożono polski... oczywięcie lekcje były nie obowiązkowe ale jak sie nie przyszło to trzeba było rodziców przyprowadzić do szkoły żeby usprawiedliwili
paranoja
 

karolka_st-ce

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2006
Posty
96
Punkty reakcji
0
Jak pójdziesz do liceum( o ile masz takie plany) to dopiero stwierdzisz, że najtrudniejsza klasa w gimnazjum to pikus w porównaniu z ogólniakiem. Ale nie to, żebym cię staszyła. To po prostu fakty.
 

miska1991

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
174
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Sosnowiec
moim zdaniem to 3. jest najgorzej. najwiecej nauki, najwiecej stresu i wogule. Trzeba duzo sie uczyc bo oceny pozniej sie licza przy wyborze dobrego liceum. A wogule w 3 klasie jest egzamin. Tragedia.
W pierwszej klasie tez moze byc zle. Bo nowe otoczenie, nauczyciele. Ale wtedy jest o wiele latwiej. nauczyciele tak jakby zawyzaja oceny.
Najlatwiej to chyba jest w 2
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
wszystkie klasy szkoły średniej są łatwe w porównaniu ze studiami :]
 

saraaa

SOS
Dołączył
13 Grudzień 2005
Posty
418
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Najtrudniejsza była 3 bo przynajmniej ja chciałam dostać sie do dobrego liceum, dobrze napisać test więc sie uczyłam najwięcej.
A najłatwiejsza to 1 jakoś sie nie przykładałam :p
 
Do góry