Kraść Serce .

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nie jest to takie proste . Zawsze unikam bijatyk, nigdy sie nie bilem .
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Ja też unikam ale czasem nie ma wyjścia , jak sie nie zareaguje to ci na głowę wejdą . Dlatego polecam jakąś sztukę walki
 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
Boje sie isc z tym na policje, poniewaz po tym moge nie dozyc 16 .. A na zyciu mi zalerzy, mam swoje cele.. . Jestem dziwnym typem czlowieka, ktory jak sie zakocha nie ma sily . Ale wierze ze sie odkocham, skoro kiedys mi sie to udalo .

Staram sie, ale co ja moge zrobic temu kolesiowi, oprocz policji ?

Jeżeli nie pójdziesz z tym na policję to też pewnie 16 nie dożyjesz... Dziecinni jeszcze jesteście (Ty i ona). Wmawiasz sobie pierdoły, filozofujesz i doszukujesz się niepotrzebnych analiz. Sprawa wygląda prosto: Ty jesteś frajer (bo dajesz się podpuszczać dziewczynie do tego stopnia), ona to zwykła dziwka i małolata, a Ci kolesie to po prostu "dresy".

Ja też unikam ale czasem nie ma wyjścia , jak sie nie zareaguje to ci na głowę wejdą . Dlatego polecam jakąś sztukę walki

Sztuka walki??. Ona sam na 6 facetów??. Nawet Bruce Lee, by przegrał <_< . Co mu to da, sztuka walki to nie film. Oprócz samego faktu uczęszczania na jakiegoklwiek sztuki trzeba być zaprawionym przez ulicę. Baa... osoba z doświadczeniami ulicznymi powinna sobie bez porlemu poradzić z jakimś "karateką turniejowym"
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Trudno jest mi wyjasnic wam moja sytuacje, byscie mnie zrozumieli . Daje sie jej podpuszczac, boo ją Kocham .
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Zależy jaka sztuka walki . Ale widzę że nie ma sensu pisać dalej w tym temacie bo ty koleś jedno i to samo kocham i kocham .To powiem tak jak głupi jesteś to sobie kochaj i cierp i dalej chodź obity .
 

Cobryn

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
314
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Z domu(chyba)
zalatuje mi to marną prowokacją


Nom, ciekawa historia, tylko czy prawdziwa xP
Jeśli jednak prawda, to masz kredki, bo ta "laska" poleci do swojego mafiozo,
zaraz po tym jak jej odmówisz spotkania, jedyne wyjście wg mnie to policja,
albo przeprowadzka gdzieś w pi.zdu.
Bo laska se chyba nie odpuści, gówniara i tyle.
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
szkoda strzępić klawiatury
15latek 12 razy pobity łącznie z zostawieniem w lesie, z połamanymi kończynami, ze szpitalem
i nikt się tym nie interesuje? nawet rodzice?
tak pewnie, a ja jestem dziewica orleańska :D

a jeżeli już to tu nie forum potrzebne tylko psycholog
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Ja się trochę pogubiłam...
Twoja historia przypomina mi film kryminalny ... Jakby nieprawdziwa! Mniejsza z tym.


Przede wszystkim zerwij z dziewczyną kontakt. Nie gadaj z nią, nie patrz się na nią, omijaj ją. Pisałeś, że masz cele i chcesz żyć! Zadając się z nią przekreślasz to. Kolego obudź się! Gówniara bez jakiegokolwiek poczucia winy.

Dziwi mnie jednak to, że byłeś tyle razy pobity, znaleziony w lesie i ani Twoja mama czy tata się tym nie zainteresowała!

Powiedz prawdę rodzicom i policji. Najlepsze wyjście z tej dziwnej sytuacji...
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wszyscy sie interesują . Rodzice zwlaszcza . Dziwilbym sie gdyby nie. Lecz ja wymyslam im historie.. A pobicie ? Ze mam problemy w szkole . Nie musicie mi wierzyc, chce byscie mi tylko dali rady . To niestety jest prawdziwe . Zrobilem cos dzis . Powiedzialem o tym rodzicom, lecz teraz nie wypuszczaja mnie na krok z domu, i jutro powiedzieli ze jedziemy na policje . Co ja im powiem ? Jak powiem prawde, to oni go nie zatrzymia przeciesz odrazu, bedzie wolny.. Tego sie boje . Ze ja wtedy juz nie . A z Beata sie rozprawilem.. Ze tak powiem . Zrobilem jej swinstwo . Zaprosilem na spacer do miasta, do kawiarni. Tam jej na glos wygarnolem wszystko, popłakala sie. A ja wyszlem . Jest zamieszanie , Damian ciagle do mnie dzowni ze juz po nie za to co jej zrobilem ..
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
Damian ciagle do mnie dzowni ze juz po nie za to co jej zrobilem ..
za groźby karalne jest paragraf!
nie jest to wykroczenie tylko przestępstwo i jest ścigane przez prokuraturę
pytanie czy policji będzie się chciało/będą mieli możliwość sprawdzić rozmowy

z pobiciem będzie problem z udowodnieniem
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Naprawde nie da się porozmawiać na drodze pokojowej w jakimś odosobnionym miejscu -co Wam da ta agresja ?Zaimponujecie przed kimś że jesteście silniejsi od niego żeby wbudzić respekt wśród otoczenia ..
Z kim Ty się wogóle zadajesz ? Po co sie wkopujesz w problemy ?

Lekceważ tą dziewczyne ! Zrozum to wreszcie .. Nie odbieraj telefonów od nikogo . Najlepiej wyłącz komórke .


Takie sprawy o przestępstwa ciągną się latami . Miesiącami. Zanim uzbierają dowody , przesłuchają strony , świadków ..niektóre osoby sie wtedy wycofuja ze wszystkiego , ze one nic nie wiedza o tej calej sprawie . Milczą .
To żadna przyjemność chodzić po sądach .
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Sory, ale jak nawet to zrobie nie bede mial spokoju . MUSIALBYM SIE WYPROWADZIC . Zna moj adres, wszystko . Moze mnie spotkac wszedzie . Wie o mnie wszystko od niej. Lekcewaze ja ! Teraz juz tak . I mam tylko problemy . Policja nie jest taka sklonna do pomocy jak mowicie ;/ U mnie w miescie to oni nic nie robia, nawet nie ma patrolów . Kompletna bezinteresownosc . W tym roku nic mi jeszcze nie zrobil. Co nie znaczy, ze nie ma zamiaru .
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
To spotkanie z nią było według mnie niepotrzebne ..


Nie ma końca . Sprawiasz dziewczynie przykrość , ona wypłakuje się na ramieniu swojemu dobremu znajomemu , on werbuje grupe by być silniejszym a Ty za to wszystko obrywasz zostając samemu jak palec .. Noo bo jak sie nim przeciwstawisz ? Ta dziewczyna jest jakaś nienormalna . Mało powiedziane .
Moze trzeba zaangazować w to ich rodziców ? Może by coś pomogło ..
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ty mowisz o angazowaniu ich, a ja sie martwie by im sie nic nie stalo .. a jej Placz.. Jest Kłamstwem. Ona umie sie rozplakac na zawolanie, jest dobra aktorka .. Ale wiem ze musze cos zrobic . Rodzice wiedza tak po 2 przeciesz, dzis im powiedzialem . Oni sie tak boją, chyba barzej odemnie .
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Fajnych masz starych , też bym chciał żeby sie mną nie interesowali .
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Ty mowisz o angazowaniu ich, a ja sie martwie by im sie nic nie stalo .. a jej Placz.. Jest Kłamstwem. Ona umie sie rozplakac na zawolanie, jest dobra aktorka .. Ale wiem ze musze cos zrobic . Rodzice wiedza tak po 2 przeciesz, dzis im powiedzialem . Oni sie tak boją, chyba barzej odemnie .

Skoro wiesz do czego ona jest zdolna , że nie warto jej ufać .. to po co do cholery sie z nią spotykałeś ? Nie pierwszy raz się na niej zawiodłeś . Wierzyłeś że może się zmienić pod Twoim wpływem ?
Jakby chciała to naprawić zależałoby jej na Tobie to staralaby sie żeby Wasze relacje były wporządku nie ma idealnych związków , bo takie nie istnieją kłótnie o mniejsze albo wieksze sprawy zdarzają się często , ale ona robiłaby wszystko żeby do tego nie dopuścić . Wypłakiwała Ci sie na ramieniu a Ty jej we wszystko wierzyłeś .. może nawet robiło Ci sie wtedy przykro w jakim jest stanie z Twojego powodu . Wtedy trzeba było ją zostawić -taką bekse która myśli że płaczem może liczyc na wzruszenie u kogoś . To toksyczna znajomość . Skończ z tym !
Niech wie że może tylko liczyć na Twoją obojętność ..
 

innaboinaczej

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
skądś.
Matko, co za dziewczyna. Kocha nie kocha zakochuje sie odkochuje sie. pokochała a juz odkochala. chore. albo sie kogos kocha naprawde albo sie nie rzuca słów na wiatr jak nie jest sie pewnym. proste.
 

astana

absolwent
Dołączył
23 Styczeń 2009
Posty
1 305
Punkty reakcji
2
Jeśli nie jest to prowokacja, jak słusznie zauważył Trawka, to powiem szczerze, że mnie zamurowało. Kochasz? Nawet pomiata nie jest dobrym słowem określającym zachowanie tej dziewczyny. Powinieneś zerwać z nią absolutnie wszystkie kontakty.
 

basia141110

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2009
Posty
612
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Mlody czlowieku,swiat ci sie zawala,strasza,dostajesz po zebach...,coz...
Przed toba nie jeden taki moment,nie jeden strach,ale mlody jestes i wszystko przed toba!!!.
kiedys usmiechniesz sie z problemow przeszlosci i...zatesknisz za nimi!!!.
 
Do góry