Kraść Serce .

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mysle ze moge to tu napisać . Mam 15 lat, a nie umiem życ. Chodzi o tą bezradnośc .. Więc ..
Pokochalem pewną Kobietę, w moim wieku . Chodzi ze mną do Klasy .
Trzymalem to w sobie, lecz nadszedl czas taki, ze jej to powiedzialem . Z zarazem jak jakis bachor "napisalem" .
Napisalem.. Bo braklo mi odwagi jej to powiedziec, mialem wtedy 13 lat . Napisalem jej to esemesem . Ona mnie odpisala ze sie cieszy i ona mnie takz, wogole .. Na nastepny dzien (niedziela) chcialem pójść z nią do Kosciola . Ale w ten dzien napisala mi ze myslala ze zartowalem, i mną zgardzila ..
Mineły miesiace, ciągle ją kochalem . Nadszedly wakacje, lecz 1,5 po wyznaniu (wiec wtedy juz 14 lat, a zarazem 15 (po urodzinach)) .
Zaczolem z nia pisac sms, ona zaczela pisac na nasz temat, i tego co jej kiedys wyznalem. Po paru godzinach esemesowania wyszlo na to ze jednak mnie poochala. Zaczelismy sie spotykac, i chodzic ze soba . Bylo swietnie. Po 2 tygodniach ona zerwala ze mna. Wymowka ze przestala mnie kochac . Ja jej napisalem ze ja ja bede zawsze Kochać . Minely po tym ze 2 tyg, i zaczela do mnie pisac, ze mnie przeprasza i wogole . Nie powtarzajac sie powiem ze bylo tak samo jak pisalem przed chwilka. Chodzila rowne 2 tyg i zerwala mowiac ze mnie jednak nie kocha . Za 3 razem takze . Bawila sie mna , okropnie i bolesnie .
W pewnien dzien rano przyszla do mnie, zaczela blagac o przebaczenie z placzem, mowiac ze mnie Kocha . Cieszylem sie, bo ja takze ja Kochalem .
To byl jej podtspe, ponieważ... To byl klucz do zła . Ona przez czas wczesniejszy , wtedy kiedy zerwala poznala chlopaka, jest synem Kolesia, z mafii pruszkowskiej . Powiedziala mu historie, o mnie i jej... Jednak nie prawdziwa. W skrocie brzmiala "Bił mnie, tnął, zucal o sciane, i grozil ze mnie zabije" . Koszmar. Koles ten poprosil o spotkanie, jednak wymowka jego bylo to, ze poznal Beate (tą dziewczyne) i chce o niej sie cos dowiedziec, bo sie zakochal . uwierzylem, i zgodzilem sie na spotkanie. W lesie.. . Poszedlem tam. On przyjechal samochodem z kolegami, wyciągnąl kij do beisbala ,kastet oraz Bron . Widzialem jak zaklada kastet.. Leczz nie moglem uciec. Bylo ich 6. Zaczeli mnie bic, jeden trzymal , a reszta... Nie pamietam, jedyny cios pamietam wlasnie z kastetu , potem bylem chhyba juz nie przytomny. Zostawili mnie tam, ktos mnie znalazl i zawiozl do szpitala. Mialem zlamaną nogę i rękę . Nos i warge rozwaloną, oczy podbite.. Koszmar. Napisal mi potem esemesa z wyjasnieniem, czemu to zrobil. Wtedy sie dowiedzialem ze Beata wymyslila historie . Probowalem go przekonac . Lecz wierzyl jej . Zagrozil ze mnie zabije nastepnym razem. Do tej pory cierpie, po ranach ... Potem Beata mnie przeprosila, i uwierzylem . We wszystko wierzylem, bo ją strasznie Kocham . Potem znow zostalem pobity, byla ona przy tym. I potem ja ja przepraszalem. I dalej kochalem , i powiedzialem jej ze ja rozumie . Ze dobrze zrobila kazac mnie pobic . Bylo to w te wakacje.. Ciagle ja kocham. Nikt nic nie wie , pobicie nie wyjasnilem rodzicom. Nikomu.. Zostaje ciagle zastraszany . Od tamtej pory pobity zostalem 12 razy.. Co mam zrobić ? Wypowiedzcie sie...
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Zerwij z tą dziewczyną jakikolwiek kontakt . Dziewczyna ma strasznie bujną wyobrażnie jest zdolna nawet do takich niebezpiecznych kroków .To co tu opisałeś nie mieści mi się w głowie . Jak jej odpowieda takie środowisko wokół niej , to wyłącznie jej sprawa ale Ty omijaj takie osoby szerokim łukiem .Sam doświadczasz do czego to doprowadza . Dlaczego ona ma być źródłem Twoich problemów ?Przejrzyj wreszcie na oczy nim nie będzie za późno .Osoba która kogoś naprawde kocha nie chce jej skrzywdzić ... nie bawi się nią odstawiając jak zabawke kiedy jej się znudzi , a potem gdy znów poczuje , że jest jej w pewien sposób potrzebna przypomina sobie o niej . A za jakiś czas historia się powtarza ..
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jak mam z nią kontkat utracic, skoro chodze z nią do klasy .. A 2 powod.. Kurde Kocham ją . Nie rozumiem tego, siebie.. Zycie mi sie tak wali na glowe, a ja nic nie robie, dlatego tu napisalem. A po 2.. Ona mnie nachodzi w domu, zagaduje w szkole.. Okropne.. Nie raz po szkole krązy Ten koles(Damian) po mojej ulicy.. Zyje w strachu i obłudzie ..
 

agatiu

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2009
Posty
466
Punkty reakcji
23
Wiek
13
Miasto
Warmińsko-Mazurskie
rzuć ją!
ona Tobą pomiata!
mówisz że ją kochasz?
cierpisz może na taką chorbę, w której pokochuje się to, co robi ci krzywdę i jest dla Ciebie złe
zrywaj zrywaj zrywaj!!! bo to jest wszystko tylko nie miłośc!
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Rzucić ją.. ?:( Prosto się to mówi.. Bylo tak ze jej nienawidzilem, ale jedna jej kropla łzy, czy przeprosiny.. I ja znow.. Wszyscy mowia zerwij . Ale jak ?? ...
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Nie pokochałeś kobiety, tylko dziewczynkę. Poza tym, popracuj nad ortografią ;)

J.B
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Jestem Dysortografikiem , dyskaligrafem i dyslektykiem . Przepraszam za błędy . Kobietę czy dziewczynę .. . Teraz juz wszystko jedno .
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Masz już tego wszystkiego dosyć chciałbyś to zmienić , ale nie wiesz jak ..

Możliwości ewentualnej zmiany szkoły nie masz , bo jesteś w środku semestru .
Na Twoim miejscu ja bym ją poprostu lekceważyła . Znów sobie coś wmówi, opowie jakąś historyjke znajomym , a oni sie zemszczą kosztem jej na Tobie , bo miała taki kaprys dać Ci w kość . Ale z drugiej strony nie wiem jak może wtedy zareagować jak zobaczy ze ja lekceważysz skoro podchodzi tak emocjonalnie do sytuacji .. Ty znasz ją lepiej .
Jak myślisz co w tej sytuacji mogłaby zrobić ? Jaka byłaby jej reakcja ? Chyba napoczątku by ją to zszkowało bo za każdym razem jak zerwaliście ze soba przychodziła po jakimś czasie do Ciebie wysłuchiwałeś jej i godziliście się .
Wiedziała czego można się po Tobie spodziewać . Była na każde Twoje zawołanie .
Jej przeprosiny to były puste słowa , bo gdyby jej zalezało na Tobie nie doprowadziłaby do takiej sytuacji .
Nie wierz w każde jej słowo .Albo opcja druga ..Podejdź do niej z dystansem .
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Historia jak z kryminału , koleś masz w prawdzie przerąbane i trochę frajer jesteś , olewaj ją i tyle . Laska bawi sie tobą a ty jej ulegasz , kochasz ja ?? ty wiesz co to miłość jest . Daj se siana , na twoim miejscu to bym znalazł sobie inna dziewczynę , udowodnić jej i pokazać choćby coś samemu sobie . A to że chodzisz z nią do klasy lekceważ ja , moim zdaniem ta dziewczyna ma coś nie równo pod kopułą . A ja zostałeś 12 razy pobity to bron się choćby ich było 10 to ja bym się postawił . Zresztą sam do tego dojdziesz . A jak naprawdę nie dajesz rady to na pały jedź , co ci zależy czy cię oklepią kolejny raz czy nie , ale tylko w ten sposób możesz mieć spokój .
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja wiem, że Kochać jej nie przestanę .
Teraz sytuacja wygląda tak, że ona sie mi przymila i mowi ze mnie Kocha. Ciagle , ciagle.. Ale mam opur, bo wiem Co sie moze stac, ale chyba nie wytrzymie i głupio wierze ze sie zmienila. Mowila mi tak.. Teraz ja biore na dystans troszke . Ale trudno jest sie ciagle opierać.. Wiele ludzi mi mowi, ze nie warto bo to, bo tamto. Kocham, i tyle. Mimo zła.. Nie wiem jak to mozliwe. Na stara milosc najlepsza jest nowa, ja zadaje bol pewnej dziewczynie odtracajac ja.. Kocha mnie podobno a ja mowie ze Tylko Ona.. Tylko Beata . Jak mam do niej czuc uraze.. ja nie wiem co musi sie stac, by wkoncu ją znienawidzić .. Szukam pomocy u innych, bo sam wysiadam .
 

Superiorr

failure is not an option
Dołączył
20 Październik 2008
Posty
2 159
Punkty reakcji
30
Wiek
39
Miasto
Poznań
Kobietę czy dziewczynę .. . Teraz juz wszystko jedno .

Nie jest wszystko jedno. Bo ona jest niedojrzała tak samo jak Ty. Czego się spodziewasz po niej? Weź nam nie zawracaj du.py takimi pierdołami. Idź na sanki.

J.B
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Bronie sie. Jeden oberwal z tego co mialem pod ręką. Lecz poprzez to dostalem bardziej . Wiesz, zalerzy mi By mnie nie pobili, bo moga zrobic wiecej, bo ich pobicie na mnie wyglada coraz gorzej . Nie boja sie uzywac kastetu itp . Bron wyciagaja, i mierza mi w glowe . Wiesz jak sie czuje ? Nikt nic nie wie z rodziny. Pomagam kazdemu kto potrzebuje pomocny, nie dbam o siebie . To takze mnie wykancza. A poprostu "olać" Nie umiem ..
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Można pokochać jak i przestać , jak tego nie zmienisz to sie psychicznie wykończysz . I kup sobie może gaz łzawiący jak chcesz być dalej klepany .
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
J.B .. Wiesz, moze i ona jest niedojrzala . Jednak mysle, ze ja tak . Poprostu chcialbym poczuć jej bliskość .

Nie pomyslalem o tym, kupię .. Ale ciekawe czy to cos da. Wiesz, jestem silnym chłopakiem .. Mam silna wole . Lecz masz racje, jak tak dalej będzie.. Mogę się wykonczyć mimo tego .
Ty bylbys w stanie zlac Dziewczyę którą bardzo kochasz ?
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Jak będziesz tak myślał to ci na życiu też przestanie zależeć . Gdybym miał taka historie to latało by mi to co mi zrobią . Jak sam mówisz że coraz mocniej cię leja to cię w końcu zabija , nie rozumie cię koleś . Idź na pały innego wyjścia chyba nie masz . Przynajmniej jak cię kropną to będą wiedzieli kto to zrobił . A ta laska to nie wygląda jakby miała się zamiar odczepić .

Tak , właśnie tak zrobiłem . Rozumie cię po części bo też sie zabujałem .
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Boje sie isc z tym na policje, poniewaz po tym moge nie dozyc 16 .. A na zyciu mi zalerzy, mam swoje cele.. . Jestem dziwnym typem czlowieka, ktory jak sie zakocha nie ma sily . Ale wierze ze sie odkocham, skoro kiedys mi sie to udalo .

Staram sie, ale co ja moge zrobic temu kolesiowi, oprocz policji ?
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Na odkochanie najlepiej jest znaleźć sobie jakieś zajęcie . Ja zacząłem ćwiczyć , przynajmniej nie mam czasy na głupie myśli . A to że z klasy też tak miałem :D ciężko jest w prawdzie bo codziennie widzisz ta osobę tylko taka różnica że ja nie maiłem takich jazd jak ty . Znajdź sobie jakiś cel , hobby jakieś , sporty walki polecam tajski boks .
 

Leszczyn

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
237
Punkty reakcji
8
...a potem się obudziłeś?

jak będziesz dalej miewał takie koszmary, to polecam lekarza, gdybyś jednak uparcie chciał rozwiązać swój problem na jawie
zerwij kontakt z tą dzi.wką - myślę, że to pomoże Ci zaznać spokojnego snu

znajomy profesor na dyslektyków mawiał 'lenie', może używaj mozilli, będzie Ci podkreślało, ale w sumie po co się wysilać, che?

ahh to już nie ta sama mafia co kiedyś, dawniej nie 'bijało' się 15-latków - ubawionym po pachy :D ...
 

vaanek

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Gdyby to był sen, nie chodziłbym spać .

Moze naucze sie bic i 6 pobije ? To jest chyba faktycznie "sen" . Mam hobby rokli, w lecie jezdzcilem ciagle, i zapominalem o niej . Ale w zimie ? Siedze w domu, nawet na laptopie u wujka, o komputer mi sie popsul . Jutro chce do mnie ona przyjsc . Nie dalem jej odpowiedzi..
Postaram sie zerwac z nia kontakt. Ale powiedzcie jak moge jej wybic z glowy te gry ze mna ? Będę cierpial, ale muszę . Potem minie, bo przyzwyczaje sie do bólu.
 

Safari

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
776
Punkty reakcji
1
Nie wybijesz , zerwij kontakt i tyle a po tym 6 dasz rade pobić :D
 
Do góry