Kolej

Focus

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2005
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
Pierwszy raz spominam o tym na forum. Otuz moją wielką pasją jest kolej. Uwielbiam czytać i oglądać zdjęcia różnych lokomotyw, wagonów. Moze w polsce nie ma zbyd nowoczesnych pociągów ale za to te starsze wedłóg mnie mają dusze i są ładniejsze niż te nowe.. Najbardziej uwielbiam oglądać rozpędzone pociągi towarowe stanąć sobie kilka metrów obok. Ten szum, ta moc to niepowtarzalne przezycie. Jesli macie podobne zainteresowania to piszcie :papa:
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
focuś napisał:
Najbardziej uwielbiam oglądać rozpędzone pociągi towarowe stanąć sobie kilka metrów obok. Ten szum, ta moc to niepowtarzalne przezycie.
W moim przypadku to przeżycie jest cholernie niepowtarzalne, mam dom oddalony o jakieś 100metrów od linii kolejowej.
Dla mnie nic interesującego, wręcz przeciwnie. xd
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
A ja po prostu lubię jeździc pociągami (chociaż ostatnimi laty baaardzo rzadko jeździłem :( )..ale jak sie podróżuje w kilka osób, to atmosfera jest niepowtarzalna :eek:k: ..specyficzny stukot, szum, i powiew wiatru z otwartej szyby..gdy dojeżdżasz do końcowej stacji, wraz z budzącym się dniem :)..ehh wspomnienia
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
taaa...pociągi są świetne, mieszkam obok węzła kolejowego :Dtata pracuje na koleji a ja od zawsze jezdze tylko pociągami.
mam troche ksiązek dla maszynistów no i nielegalne naklejki z pociagów.

Sydtez mieszkam blisko, to kwestia przyzwyczajenia no chyba ze CI sie juz dom rozwala...(a widziałam takie)
 

O_T_A_C_O_N

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
36
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
Krakow
taaa...pociągi są świetne, mieszkam obok węzła kolejowego :Dtata pracuje na koleji a ja od zawsze jezdze tylko pociągami.
mam troche ksiązek dla maszynistów no i nielegalne naklejki z pociagów.

Sydtez mieszkam blisko, to kwestia przyzwyczajenia no chyba ze CI sie juz dom rozwala...(a widziałam takie)

hehe Ty to masz fajnie- Twoj tata pracuje na kolei wiec mozesz jezdzic pociagami za darmo :D
 

lenulka

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2006
Posty
1 424
Punkty reakcji
0
O_T_A_C_O_Nno nie dokonca zadarmo, tylko 80% zniżki :D
ale wycieczki, dawniej kolonie wczasy itp... naprawde kolej nie jest taka biedna jak sie powszechnie uwaza:p
 

jedrek85

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Sosnowiec
widzę że nie tylko ja uwielbiam kolej :-D
moje dzieła jeśli chodzi o fotografię kolejową można zobaczyć w mojej galerii:
http://mkjedrula.ir.pl
również jestem adminem w jednym z serwisów kolejowych:
http://www.kchybie.webd.pl/serwis
co najważniejsze jednak, koleją pasjonuję się już dobrych kilka latek i każdą możliwą, wolną chwilkę spędzam na poszukiwaniu info o kolei w Polsce, będąc blisko kolei...

uwielbiam długie dyskusję ze znajomymi o tych pięknych maszynach na szynach :D
 

Spark

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wlkp.
No to kolejna wypowiedź po roku :D

Ja również interesuję się Koleją, a mam nawet własną (tworzoną razem z kolegą) foto galerię kolejową.

Jeżeli by to kogoś (np. MK) zainteresowało, to proszę -> http://transpila.xt.pl/

Pozdrawiam. BB)

PS. Mam nadzieję, że mnie nie 'zabijecie' za odświeżanie tematu. ;)
 
Do góry