Kochajac innego....

Ewunka83

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
36
Punkty reakcji
0
Nad czym sie tu zastanawiać prawda jest taka że teraz jak facet ma okazje to weźmie "wszystko" wystarczy ze laska mu siadzie na kolanka... i nie ważne czy kocha inną...
żalosne ale taka prawda.
 

touchdown

Sangwinik
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
1 015
Punkty reakcji
73
Nad czym sie tu zastanawiać prawda jest taka że teraz jak facet ma okazje to weźmie "wszystko" wystarczy ze laska mu siadzie na kolanka... i nie ważne czy kocha inną...
żalosne ale taka prawda.
nie patetyzowałbym starych czasow, watpie zeby w nich ludzie diametralnie bardziej hamowali swoj poped seksualnych. mysle ze to raczej kwestia tabu, kiedys nie o wszystkim wypadało mowic
czy załozne? hmmm na pewno nie bardziej niz wzdychanie całe zycie do obrazka ;)

...czyli odp. na pytanie autorki: to ze cie całuje oznacza ze mu sie fizycznie podobasz ale nie musi isc za tym zadna bliskosc emocjonalna <--- na to sa inne dowody ale z twojego przedstawienia sytaucji takowych nie zauwazyłem...
 

trawka13

Bywalec
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
1 319
Punkty reakcji
41
A CZY TO MOJA WINA, ZE KOCHAM?!!!!!?
a moja? ja Ci nie kazałem :D

posłuchaj, gdzieś tam jest napisane, że trwa to już rok czasu
nie uważasz, że to najwyższy czas postawić mu sprawę jasno? niech się zdeklaruje czy jest z Tobą, czy wzdycha do tamtej.
tak może będziesz wiedziała na czym stoisz - przemyśl to

Nad czym sie tu zastanawiać prawda jest taka że teraz jak facet ma okazje to weźmie "wszystko" wystarczy ze laska mu siadzie na kolanka... i nie ważne czy kocha inną...
żalosne ale taka prawda.
jest moja prawda, Twoja prawda i g.. prawda :D
straszne uogólnienie
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
...pocalowalibyscie sie (po alkoholu) z inna osoba ktora Was na przyklad interesuje, albo, nie wiem nawet, tylko pociaga ale kochacie ciagle inna osobe, z ktora nie mozecie byc albo jest daleko... pytanie szczegolnie do chlopakow ( dziewczyny tez moga odpowiedziec)

Wiem. Troszke glupie pytanie... ale ciekawi mnie to jak niektorzy maja po alkoholu... ;/
miałam kiedyś podobną sytuację. Tzn byłam zakochana w jednym chłopaku ale nie mogłam z nim być, to nie miało szans. Mimo to kochałam go i nie potrafiłam przestać, zapomnieć. Pewnego razu na dyskotece pocałowalam innego chłopaka i wcale nie bylam pijana ani nic. Po prostu spodobał mi się. Po pierwsze, chciałam zapomnieć, po drugie chciałam mieć kogoś kto mnie pokocha, po trzecie spodobał mi się - to było nasze drugie spotkanie. Po czasie go pokochałam. Do dziś jesteśmy razem i planujemy w przyszłości ślub :)
 

beznadziejna

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
wielkopolska.
ale co wy ku... tutaj pie... mowiac delikatnie :p wielcy moralisci sie znalezli :p


a to juz szczyt nie zrozumienia sensu pytania autorki tematu. mam nadzieje ze nie masz wiecej niz 13 lat...wtedy jest jeszcze dla ciebie nadzieja


mój drogi. ;] każdy ma własne poglądy na świat. i każdy ma prawo wyrazić tutaj własną opinię. ja nie pocałowałabym się z np jakimś kolesiem, z którym nic mnie nie łączy, bo dla mnie to jest żałosne. szanuje siebie i nie jestem panienką 'do wylizania' na dyskotece jak wiele dziewczyn w moim wieku . i mam lat 17 a nie 13 . dla Ciebie jako do faceta być może pocałunek jest wyrażeniem fizycznści. dla mnie - miłosci. i zdania swojego nie zmienię.
 

melostupro

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
133
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Springfield
po alko to ja mam takie hohu, że o potworze z Loch Ness daję wykłady xd
i czasem odwala mi totalnie, więc nie pytaj ... ;)
 

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
miałam kiedyś podobną sytuację. Tzn byłam zakochana w jednym chłopaku ale nie mogłam z nim być, to nie miało szans. Mimo to kochałam go i nie potrafiłam przestać, zapomnieć. Pewnego razu na dyskotece pocałowalam innego chłopaka i wcale nie bylam pijana ani nic. Po prostu spodobał mi się. Po pierwsze, chciałam zapomnieć, po drugie chciałam mieć kogoś kto mnie pokocha, po trzecie spodobał mi się - to było nasze drugie spotkanie. Po czasie go pokochałam. Do dziś jesteśmy razem i planujemy w przyszłości ślub :)


Wiec szczescia zycze!! :)
 

TajemniczaLily

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Miasto
Poska ;P
a moja? ja Ci nie kazałem :D

posłuchaj, gdzieś tam jest napisane, że trwa to już rok czasu
nie uważasz, że to najwyższy czas postawić mu sprawę jasno? niech się zdeklaruje czy jest z Tobą, czy wzdycha do tamtej.
tak może będziesz wiedziała na czym stoisz - przemyśl to


jest moja prawda, Twoja prawda i g.. prawda :D
straszne uogólnienie

Juz raz probowalam, ale nic sie nie "wyjasnilo", "trafilam w zly moment"... jeszcze raz sprobuje porozmawiac... po pierwsze nie chce tego zakonczyc ale kiedys musze, jesli bedzie tak jak jest, a nic nie bedzie obiecywal...nie chce sobie przez niego zycia psuc... tym ciaglym Czekaniem i Niepewnoscia. Tak jak pisala Tunia22. Miala podobnie, jak ja. A jednak zapomniala o Tamtym, poznala nowego lepszego chlopaka. Trudno bedzie zapomniec, bo sie KOCHA...aaa zreszta czas pokaze...
 
Do góry