Już nie wiem co mam robić w tej sytuacji...:(

Ninkaa

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2010
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jak się zachować w takiej sytuacji?
Chłopak zerwał ze mną, mówiąc, że nie wie czy cos do mnie czuje... Zerwał przez gg 5 dni temu;/;/;/
Napisałam,mu jak bardzo mnie zranił:(
On napisał 3 dni temu czy nadal mam mu wszystko za złe...
Dziś o 1 w nocy napisał smsa, że mnie przeprasza, ze nie chce, żeby tak było(bo ja zerwałam z nim kontakt), że nie chce, bym miała o nim złe zdanie. Ciągle wchodzi na mój profil na nk/... Jak powinnam się zachować...?
Z tego wszystkiego już nie wiem...nie wiem;/;/;p/
 
M

marco9512

Guest
Zostaw go na dobre. Nawet nie umie prosto w oczy powiedzieć, że to koniec. Uwierz mi tacy jak on to nic nie warci ludzie
 
M

malina.

Guest
Ciągle wchodzi na mój profil na nk/...
Powiedziała co wiedziała. I co z tego? To jest wyznacznik Twojego 'powodzenia'?

Z tego wszystkiego już nie wiem...nie wiem;/;/;p/
Może zaczniesz myśleć, jak nie wiesz. Chociaż nie wiem czy jest sens. Chłopak Cię zostawił, potem chciał się trochę zrehabilitować i nie wyjść na potwora bez serca, więc napisał. Ty natomiast jak przystało na napaloną nastolatkę wietrzysz w tym historię miłosną.

Daruj sobie jego i chłopaków w najbliższym czasie. Do związków trzeba dojrzeć, żeby potem nie płakać nad rozlanym mlekiem.
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Napisał na gg, napisał sms.. jej dzieciak z niego… po co Ci to i na co… tak naprawdę? :) ja już dość stara jestem to sensu nie widzę w takich zabawach w zwiąki, nie wiem, może jest..
ale wg mnie młoda pewnie jesteś, jeszcze kogoś poznasz :)
 

aneta932

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
68
Punkty reakcji
1
Miasto
Częstochowa
Tchórz, zrywać przez gg... Odpuść sobie. Za tydzień znowu znajdzie sobie argument, że nie będziecie mogli być razem.
 

Major92

Bywalec
Dołączył
13 Lipiec 2010
Posty
227
Punkty reakcji
35
Miasto
Polska
Jak się zachować w takiej sytuacji?
Chłopak zerwał ze mną, mówiąc, że nie wie czy cos do mnie czuje... Zerwał przez gg 5 dni temu;/;/;/
Napisałam,mu jak bardzo mnie zranił:(
On napisał 3 dni temu czy nadal mam mu wszystko za złe...
Dziś o 1 w nocy napisał smsa, że mnie przeprasza, ze nie chce, żeby tak było(bo ja zerwałam z nim kontakt), że nie chce, bym miała o nim złe zdanie. Ciągle wchodzi na mój profil na nk/... Jak powinnam się zachować...?
Z tego wszystkiego już nie wiem...nie wiem;/;/;p/

Ktoś ci mózg wyssał przez rurkę...?
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
ee tam, najezdzacie na dzieciaka (tego chlopaka). nie jego wina, ze zamiast rodzice to go wychowal internet czyli gg, nk, sms'y ;)
 

Shizzu

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
łuków
Co za różnica jak zerwał, skoro zerwał. Co za różnica, jak szuka z Tobą kontaktu, szuka i już. Ty go "kochasz", tak? Radzę się zastanowić, czy na pewno, on widocznie wpadł na pomysł, że niekoniecznie, więc może z Tobą jest jednak tak samo? A kontaktu nie ma co zrywać, bo to zostawia pewien niesmak potem, zobaczysz go na ulicy i co? Spieprzysz na drugą stronę? Bez kitu, olej sytuację. Nie warto nie wiedzieć, co robić. Się robi i już. Ups, chyba lekko poplątałam wypowiedź, ale mną też się nie przejmuj ;)
 

pawelwalasek33

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
hej mam 19lat...i duuży problem poznałem dziewczynę na zabawie trochę śmiesznie brzmi ale tak właśnie na zabawie w sposób dość dziwny... a mianowicie stałem z kumplem pod ścianą i patrzyliśmy na bawiący się tłum... i w pewnym momencie kumpel powiedział ze założy sie ze mną że nie wyrwe tej czarnej(która do wczoraj była moją dziewczyną) ja zapytałem jaka stawka on powiedział że piwo no to w sumie co mi tam... zgodziłem sie. podbiłem do niej i poszło jak po maśle zacząłem sie z nią bawić no i w końcu ją pocałowałem. póżniej zaczeliśmy się spotykać i powoli zakochiwać w sobie... do wczoraj kiedy zapytała dlaczego podszedłem do niej... no to ja nie chciałem kłamać to jej powiedziałem że był taki zakład.... no i już nie chciała nawet na mnie patrzeć. kocham ją a ona mnie(przynajmniej kochała) wyzawaliśmy sobie miłość z tad wiem. cholernie mi na niej zależy nie wiem co mam zrobić żeby było jak dawniej:(( pomocy z góry dziękuje.
 

Riddck19

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
hej mam 19lat...i duuży problem poznałem dziewczynę na zabawie trochę śmiesznie brzmi ale tak właśnie na zabawie w sposób dość dziwny... a mianowicie stałem z kumplem pod ścianą i patrzyliśmy na bawiący się tłum... i w pewnym momencie kumpel powiedział ze założy sie ze mną że nie wyrwe tej czarnej(która do wczoraj była moją dziewczyną) ja zapytałem jaka stawka on powiedział że piwo no to w sumie co mi tam... zgodziłem sie. podbiłem do niej i poszło jak po maśle zacząłem sie z nią bawić no i w końcu ją pocałowałem. póżniej zaczeliśmy się spotykać i powoli zakochiwać w sobie... do wczoraj kiedy zapytała dlaczego podszedłem do niej... no to ja nie chciałem kłamać to jej powiedziałem że był taki zakład.... no i już nie chciała nawet na mnie patrzeć. kocham ją a ona mnie(przynajmniej kochała) wyzawaliśmy sobie miłość z tad wiem. cholernie mi na niej zależy nie wiem co mam zrobić żeby było jak dawniej:(( pomocy z góry dziękuje.

Zmień kumpli i udaj się do specjalisty ;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Jak się zachować w takiej sytuacji?
Chłopak zerwał ze mną, mówiąc, że nie wie czy cos do mnie czuje... Zerwał przez gg 5 dni temu;/;/;/
Napisałam,mu jak bardzo mnie zranił:(
On napisał 3 dni temu czy nadal mam mu wszystko za złe...
Dziś o 1 w nocy napisał smsa, że mnie przeprasza, ze nie chce, żeby tak było(bo ja zerwałam z nim kontakt), że nie chce, bym miała o nim złe zdanie. Ciągle wchodzi na mój profil na nk/... Jak powinnam się zachować...?
Z tego wszystkiego już nie wiem...nie wiem;/;/;p/

Po pierwsze zablokuj go na GG. Wiem, to radykalny i ciężki do zrealizowania krok - jednak będzie to konieczne. To nie ty zerwałaś z nim kontakt, teraz tak sobie wkręcasz. Drugim krokiem (równie radykalnym jak poprzedni) będzie usunięcie tego perfidnego prostaka ze znajomych na NK. Trzecim krokiem, który zapewne postawi kropkę nad tą istniejącą nad 'i' będzie usunięcie jego numeru telefonu. W przypadku kiedy on coś do ciebie napisze będziesz mogła z szaloną satysfakcją odpisać: 'kim jesteś?'. To zapewne utwierdzi go w przekonaniu że dla ciebie już nie istnieje.

@Pablo:

Zakładałeś już swój temat, tutaj żali się ktoś inny.

kakarotto.
 

Billy_Kids_dauther

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
Koniec Świata
Jak się zachować w takiej sytuacji?
Chłopak zerwał ze mną, mówiąc, że nie wie czy cos do mnie czuje... Zerwał przez gg 5 dni temu;/;/;/
Napisałam,mu jak bardzo mnie zranił:(
On napisał 3 dni temu czy nadal mam mu wszystko za złe...
Dziś o 1 w nocy napisał smsa, że mnie przeprasza, ze nie chce, żeby tak było(bo ja zerwałam z nim kontakt), że nie chce, bym miała o nim złe zdanie. Ciągle wchodzi na mój profil na nk/... Jak powinnam się zachować...?
Z tego wszystkiego już nie wiem...nie wiem;/;/;p/

Zależy ile jeszcze byliście ze sobą. Jeśli dość krótko, to tak naprawdę mógł mieć pewne wątpliwości, a ty być może zbyt szybko się zaangażowałaś. Jednak nawet to nie zmienia faktu, że postąpił dziecinnie. Nie będzie to nic odkrywczego, jeśli napiszę, że nie zawracałabym sobie nim głowy. Chyba, że bardzo Ci zależy i będziesz umiała utrzymywać z nim normalny kontakt.

Po pierwsze zablokuj go na GG. Wiem, to radykalny i ciężki do zrealizowania krok - jednak będzie to konieczne. To nie ty zerwałaś z nim kontakt, teraz tak sobie wkręcasz. Drugim krokiem (równie radykalnym jak poprzedni) będzie usunięcie tego perfidnego prostaka ze znajomych na NK. Trzecim krokiem, który zapewne postawi kropkę nad tą istniejącą nad 'i' będzie usunięcie jego numeru telefonu. W przypadku kiedy on coś do ciebie napisze będziesz mogła z szaloną satysfakcją odpisać: 'kim jesteś?'. To zapewne utwierdzi go w przekonaniu że dla ciebie już nie istnieje.
To natomiast nie byłoby wiele mądrzejsze od postępowania tego chłopaka. Więc nie polecam żadnego blokowania, usuwania i ignorowania.
 
Do góry