#Juventus Turyn#...::: Fan Zone:::...

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
pewnie..tylko, ze oni wszyscy są z pewnością na celownikach wielu klubów..a po drugie..wątpie, zeby chcieli rezygnowac z udzialu w przyszlym sezonie w pucharach.. z drugiej strony Juve to jest firma, którą stać na wielomilionowe kontrakty i zapewnienie warunków do walki o najwyzsze cele..

wiadomo, ze gra w pucharach to wazna sprawa, ale Juve to Juve i grac w tym klubie to wielki honor , rok mozna poswiecic ;p to bedzie zalezalo jaki kontrakt i na jakich warunkach....zobaczymy moze sie uda kogos fajnego sprowadzic



a ja się tylko modlę aby Buffon i Trezeguet zostali w Juve...

Buffon raczej zostanie, ale Trezegol nie wiem....wydaje mi sie ze moze odejsc, a szkoda by bylo
 

irek17ir

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
FORZA JUVE.
ZAWSZE LUBIŁEM JUVENTUS NAWET JAK ICH DO DRUGIEJ LIGI WYPIEPRZYLI ;)
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Giuly wzmocni latem Juventus?

Pomocnik Barcelony Ludovic Giuly jest podobno gotowy na przejście do Juventusu Turyn, którego działacze są podobno zainteresowani pozyskaniem Francuza.
Giuly nie może liczyć na regularne występy w zespole prowadzonym przez Franka Rijkaarda i chętnie przeszedłby do klubu, gdzie mógłby liczyć na miejsce w podstawowym składzie.
- Chciałbym grać więcej. Jakkolwiek, widzę siebie w Barcelonie w przyszłym sezonie. Odejdę tylko wtedy, jeżeli prezydent powie mi, że tak będzie lepiej dla mnie. Jeżeli miałbym odejść z Barcelony, przeszedłbym do tak wielkiego klubu, jak Juventus. - powiedział Giuly.

Frings przedłużył kontrakt z Werderem

Z Bremy napływają informacje, z których wynika, że Torstern Frings nie zasili latem Juventusu. Niemiecki zawodnik był od dłuższego czasu łączony ze Starą Damą. Jednak manager niemieckiej drużyny Klaus Allofs poinformował, że zawodnik przedłuży kontrakt z obecnym klubem do 2011 roku.
W przeciągu tygodni toczyła się walka pomiędzy aktualnym klubem Fringsa – Werderem, a potencjalnym nabywcą – Juventusem. Oferta dla Torstena była już przygotowana, lecz sam piłkarz zadecydował, że następne lata kariery spędzi w Werderze.„Werder jest dla mnie sprawą sercową. Miałem już dosyć długiego zastanawianią się.” – wyjaśnia Frings.

Cris i Pepe na liście życzeń Juventusu

Juventus Turyn ponoć zabiega o pozyskanie Crisa oraz Pepe. Stara Dama nie od dziś myśli o wzmocnieniu linii obrony, bo najwyraźniej zdaje sobie sprawę z tego, że z obecną formacją defensywy może nie być wstanie walczyć nawet o grę w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów.

Mówi się, że celem numer jeden do pozyskania jest Vidic z Manchesteru United, ale wydaje się mało prawdopodobne, aby Czerwone Diabły zdecydowały się go puścić, stąd też pomysł sprowadzenia zawodnika Olympique Lyonu oraz FC Porto.

Na liście życzeń Starej Damy cały czas pozostaje Andrea Barzagli. Po ostatnich doniesieniach, które mówią, że w szeregach Różowych szykuje się rewolucja, można się spodziewać, iż ten obrońca zmieni otoczenie.


Iaquinta w Juve?

Juventus jest bardzo blisko pozyskania Vincenzo Iaquinty - podaje dzisiejszy "Tuttosport". Napastnik Udinese może przeprowadzić się do Turynu niezależnie od przyszłości Davida Trezegueta. Negocjacje zbliżają się ku końcowi, a my znamy już nazwisko młodego piłkarza, który miałby zostać włączony do transakcji. Jest nim Matteo Paro.

Bianconeri proponują Udinese 8 milionów Euro plus Paro, a taka oferta wydaje się zadowalać klub Iaquinty. Okazuje się jednak, że to nie jedyne wzmocnienie linii ataku, jakiego możemy się spodziewać. Pieniądze uzyskane z prawdopodobnej sprzedaży Marcelo Zalayety mogą być przeznaczone na zakup Nicolasa Anelki.
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
co jest zyjecie ??:>

ja ostatnio nie mialem za bardzo czasu i dlatego moja nieobecnosc :phi:
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
hehe ja tez mam nauki duzo, w koncu sesja sie zbliza :/
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
ale za to nasz Juventus awansowal do Serie A BB)
 

Tomasz11

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ti amo Juventus ! Forza Grande Juve !!

Kocham Starą Dame od 2002 roku. Teraz powracamy do elity i pokazemy interowi gdzie ich miejsce ... poki co miejmy nadzieje, że nowy trener wraz z zarzadem dokona dobrych wzmocnien i nie pozwola, aby odeszli nasi mistrzowie...
Lubie i szanuje wszystkich juventino, ale moim najwiekszym idolem jest Pavel Nedved.
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Ti amo Juventus ! Forza Grande Juve !!

Kocham Starą Dame od 2002 roku. Teraz powracamy do elity i pokazemy interowi gdzie ich miejsce ... poki co miejmy nadzieje, że nowy trener wraz z zarzadem dokona dobrych wzmocnien i nie pozwola, aby odeszli nasi mistrzowie...
Lubie i szanuje wszystkich juventino, ale moim najwiekszym idolem jest Pavel Nedved.

no i mamy następnego fana Juve...pięknie :)
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
łaaaaa... maaadzia kibicką Juve, normalnie jeszcze trochę i Cię pokocham :D.
 

kastaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2007
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Betonowy las
Mam 16 lat. Juventusowi kibicuję od...7 roku życia? Jak jeszcze Del Piero miał długie włosy i nie było na niego bata we Włoszech. :D

Na ten moment, hm, prócz Del Piera - Camoranesi i Nedved, dwóch doskonałych ofensywnych pomocników. Przenikacz oraz gracz o potwornym uderzeniu :D
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
Ja Juve kibicuję od finału z Borussią. Nie muszę mówić chyba, kto wtedy stał się moim idolem ;). Jednak na boisku bardziej identyfikowałbym się z Nedvedem, no cóż, nie dane mi było posiąść technikę porównywalną z Alexem, to zawsze nadrabiałem walecznością, a i uderzenie mam chyba nienajsłabsze, także z obu nóg.
kastaa napisał:
Mam 16 lat. Juventusowi kibicuję od...7 roku życia?
my to mamy wiedzieć? ;p
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
"WP Sport" napisał:
Napastnik piłkarskiej reprezentacji Francji David Trezeguet zapowiedział, że przed rozpoczęciem kolejnego sezonu opuści Juventus Turyn, w którym gra od 2000 roku.

"Nie ma takiej możliwości, abym pozostał w Juventusie. Negocjacje z klubem zakończyły się. Zaoferowano mi kontrakt nie spełniający moich oczekiwań. Chciałem nadal grać w klubie, ale najwyraźniej jestem w nim niechciany" - powiedział 29-letni piłkarz, który pomógł "Starej Damie" wrócić do Serie A.

"Zrobiłem to, o co zespół prosił mnie przed sezonem - pomogłem w walce o awans i strzeliłem 15 goli. Przez siedem lat zasłużyłem sobie na szacunek kolegów i kibiców. Widzę jednak, że władze klubu nie pokładają we mnie podobnej wiary i to mimo 140 bramek jakie w tym czasie zdobyłem" - dodał Francuz.

Doświadczony napastnik znajduje się na liście życzeń takich klubów jak Olympique Lyon oraz CF Valencia. "

A że jestem kibicem Arsenalu:

"Arsenalking.com" napisał:
Juventus Turyn chciałby zrobić prosta wymianę, aby David Trezeguet przeszedł do Kanonierów, a Gilberto Silva do Starej Damy.

Davidowi Trezeguet kontrakt kończy się za rok i Juve wie, że musi sprzedać go w te lato, dlatego dali tak propozycje Arsenalowi, żeby zamienić się za reprezentanta Brazylii - informuje Corriere dello Sport.

Boss Arsenalu Arsene Wenger nie zamierza zaakceptować tej propozycji i zaproponuje gotówkę za byłego zawodnika AS Monaco, wtedy Juventus nie zrobi dobrego interesu na Davidzie.

Co o tym sądzicie?
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
łaaaaa... maaadzia kibicką Juve, normalnie jeszcze trochę i Cię pokocham :D.

lewis no nie tak publicznie :D

a nie podoba mi sie że David Trezeguet już nie będzie w Juve, bardzo dobry zawodnik i wiele wniósł do tego klubu no ale cóż takie decyzje władz klubu...
ja żałuję że nastąpiła zmiana trenera...
 

lewis

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
75
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
@Fanz - przede wszystkim jesteś spóźniony z tymi "newsami". Z pierwszym chyba ze dwa tygodnie, z drugim tydzień ;). Na taką wymianę nie narzekałbym.

Ja Trezeguet szanowałem za to, co zrobił dla klubu i dalej będę go za to szanował. Jednak nigdy nie darzyłem go jakąś specjalną sympatią...


@maaadzia - a co tam, niech cały świat wie :D
 
Do góry