#Juventus Turyn#...::: Fan Zone:::...

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Witam,

Do moderatorów:

Nie zauważyłem nigdzie tematu odnoścnie Juve, więc go zakładam. Jeżeli jednak coś przeoczyłem, proszę o wykasowanie posta.



Forza Bianconeri, Forza Del Piero - viva Capitano !!

Proszę o wpisy i dyskusję prawdziwych kibiców Juventusu. Pokażcie ilu nas jest !!
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
czekałam na taki temat!

odrazu się wpisuję bo poprostu kocham ten klub i G.Buffona ;)
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Cieszę, się że trafiłem z tematem i są tutaj inni fani Juventusu :eek:k:
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Starachowice
Mimo iż nie jestem kibicem Juve, to pozwolę sobie oddać głos na David'a Trezeguet'a :)
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja glosowalem na Alex'a bo to prawdziwna ikona Juventusu :)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Ja glosowalem na Alex'a bo to prawdziwna ikona Juventusu :)
tak to prawda Del Piero to ikona Juve i wspaniały gracz a G.Buffon zaimponował mi swoimi umiejętnościami jakie prezentuje w bramce i tym że został bo byłam pewna że tak dobry gracz odejdzie bo nie będzie chciał grać w drugiej lidze ale super że został.Dużo poodchodziło m.in do Realu i Barcelony i nie ciekawie tam mają słyszałam że niektórzy chcą z powrotem do Juve wracać
a ja tam się cieszę że jest jak jest to świetna drużyna i pokaże to w następnym sezonie :)
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
JA JESTEM!! :p :p :p DEL PIERO jest najlepszy!! :p :p :p :p
mój brat też kibicuje Juve, kiedyś miał segregator i tyam peeełno wycinków o Del Piero :D a ja to odziedziczyłam po nim :D :D :D :D hehehe :p no i w ogóle miał na piórnikach napisane JUVE albo na innych rzeczach :]
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
JA JESTEM!! :p :p :p DEL PIERO jest najlepszy!! :p :p :p :p
mój brat też kibicuje Juve, kiedyś miał segregator i tyam peeełno wycinków o Del Piero :D a ja to odziedziczyłam po nim :D :D :D :D hehehe :p no i w ogóle miał na piórnikach napisane JUVE albo na innych rzeczach :]
o jak miło powitać kolejnego fana Juve :) ja też to po bracie odziedziczyłam ;)
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
to świetna drużyna i pokaże to w następnym sezonie :)


W nastepnym sezonie Juve podbije Serie A !! Skończy się era konia dla Interu :D


A tak na marginesie to chciałem pokazać Wam pierwszą dziesiątkę strzelców Serie B:

1. A. Del Piero Juventus Turyn (16)
2. C. Bellucci Bologna (16)
3. D. Cacia Piacenza FC (14)
4. N. Papa Waigo AS Cesena (12)
5. E. Calaio Napoli (12)
6. D. Trezeguet Juventus Turyn (10)
7. M. Marazzina Bologna (10)
8. S. Schwoch Vicenza Calcio (10)
9. F. Lodi Frosinone Calcio (10)
10. P. Nedved Juventus Turyn (9)

------------------------------------------------------
R. Palladino (8)
V. Bojinov (5)
Camoranesi (4)
M.Zalayeta (4)
F.Balzaretti (2)
J.A. Boumsong (2)
C. Zanetti (2)
A.Birindelli (1)
G.Chiellini (1)
P. De Ceglie (1)
M. Marchionni (1)
M. Paro (1)

Stan na 1.05.2007
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
W nastepnym sezonie Juve podbije Serie A !! Skończy się era konia dla Interu :D
A tak na marginesie to chciałem pokazać Wam pierwszą dziesiątkę strzelców Serie B:

1. A. Del Piero Juventus Turyn (16)
2. C. Bellucci Bologna (16)
3. D. Cacia Piacenza FC (14)
4. N. Papa Waigo AS Cesena (12)
5. E. Calaio Napoli (12)
6. D. Trezeguet Juventus Turyn (10)
7. M. Marazzina Bologna (10)
8. S. Schwoch Vicenza Calcio (10)
9. F. Lodi Frosinone Calcio (10)
10. P. Nedved Juventus Turyn (9)

właśnie Inter znów zajmie to miejsce na które sobie zasłuży bo 1 będzie Juve :)

a co do klasyfikacji to wiedziałam że Del Piero będzie pierwszy,co klasa to klasa.
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Dzisiaj mecz na wyjeździe z AC Cesena (12 miejsce , w Serie B, 46ptk). Jeżeli wygramy to przy wczorajszym potknięciu SSC Napoli (porażka z AC Mantova, na boisku rywali 0:1) Juve praktycznie zapewni sobię awans a do końca pozostaje jeszcze (razem z tym meczem) 6 kolejek.



Drużyna M Z R P Bramki +/- Pkt

1. Juventus FC 36 25 9 2 69 : 22 47 75
2. Genoa CFC 37 21 7 9 60 : 39 21 70
3. Napoli SSC 37 18 14 5 46 : 27 19 68
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Aleeeeeex...chociaz w zasadzie wszyscy, którzy w tej chwili graja w Juve..z Trezeguetem, Nedvedem, Buffonem, Camoranesim na czele zasługują na wielki szacunek..chyba malo by sie zdecydowal na gre w drugiej lidze..na rezygnacje z pucharów..a przeciez zostali wielcy zawodnicy..medaliści MŚ i ME..

co do Del Piero..to jest to w tej chwili zywa legenda Juve..choc nie jest wychowankiem Starej Damy..to jest w grupie takich zawodnikow jak Raul, Xavi, Puyol, Gerrard, Lampard, Giggs, Maldini, ktorzy praktycznie całą swoja karierę poświęcili jednemu klubowi...

ciekawe jak bedzie wyglądał skład Juve w przyszłym sezonie..mówi sie o wielkich zakupach podczas najblizszego mercato..mówi sie o 50 mln (czasem nawet o 100 mln) Euro na transfery..

wiadomo, ze w nowym sezonie zespół wzocnią Zdenek Grygera z Ajaxu i Hasan Salihamidzic z Bayernu..mówi sie tez o innych:

Thorsten Frings - który przyjdzie do klubu na 90 %
Tiago z Lyonu
Almiron z Empoli
Gabriel Heinze z MU
Hernan Crespo z Chelsea (obecnie Inter)
Javier Saviola z Barcy
Luca Toni z ACF
Andrea Barzagli Mistrz Świata z Palermo
Rolando Bianchi z Regginy
do tego cały czas przewijają sie rózne nazwiska z czołowych klubów Europy: Sissoko, Klose, Tevez, Robinho, Ribery, Gilberto Silva...wszysko wskazuje na to, ze przynajmniej część z wyrzej wymienionych zawodnikow uda sie pozyskac przed sezonem..

najważniejsze jednak, zeby nie sprzedac obecnych gwiazd: Buffon (Barca, MU, Roma, Inter, Milan), Trezeguet (Lyon, Barca, MU), Camoranesi (Bayern, Lyon)...bedzie trudno przekonac takie gwiazdy do drugiego z kolei sezonu gry bez pucharów...

jest tez jeszcze jeden plus..to mlodziez...znaczna część obecnego skladu stanowią mlodzi zawodnicy..po odejści połowy skladu DD dal im szanse sie pokazac i radzą sobie całkiem dobrze..jesli nawet nie kazdy z nich stanie sia gwiazdą europejskiego formatu..to Juve bedzie mialo solidną łąwke rezerwowych przynajmniej..
 

Unusual

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Aleeeeeex...chociaz w zasadzie wszyscy, którzy w tej chwili graja w Juve..z Trezeguetem, Nedvedem, Buffonem, Camoranesim na czele zasługują na wielki szacunek..chyba malo by sie zdecydowal na gre w drugiej lidze..na rezygnacje z pucharów..a przeciez zostali wielcy zawodnicy..medaliści MŚ i ME..

Za to wszyscy jesteśmy im wdzięczni, gdyby nie pozostali to ciężko by było walczyć o powrót do elity.

co do Del Piero..to jest to w tej chwili zywa legenda Juve..choc nie jest wychowankiem Starej Damy..to jest w grupie takich zawodnikow jak Raul, Xavi, Puyol, Gerrard, Lampard, Giggs, Maldini, ktorzy praktycznie całą swoja karierę poświęcili jednemu klubowi...

Alex do legenda, ikona klubu. To prawda, że nie jest wychowankiem bo zawodowo w piłkę zaczynał grać w Padwie, ale od 1993 roku jest piłkarzem Juventusu i tutaj pewnie skończy karierę. To genielny piłkarz, strzelił wiele ważnych bramek dla Juve i mimo 33 lat ciągle jest ważny i przydatny dla zespołu. Mam nadzieję, że za rok poprowadzi Juventus do kolejnego Scudetto.

Thorsten Frings - który przyjdzie do klubu na 90 %
Tiago z Lyonu
Almiron z Empoli
Gabriel Heinze z MU
Hernan Crespo z Chelsea (obecnie Inter)
Javier Saviola z Barcy
Luca Toni z ACF
Andrea Barzagli Mistrz Świata z Palermo
Rolando Bianchi z Regginy
do tego cały czas przewijają sie rózne nazwiska z czołowych klubów Europy: Sissoko, Klose, Tevez, Robinho, Ribery, Gilberto Silva...wszysko wskazuje na to, ze przynajmniej część z wyrzej wymienionych zawodnikow uda sie pozyskac przed sezonem..

Najbardziej zależy mi na Savioli, ale dla mnie to mało prawdopodobne, ale jak nie podpiszę nowego kontraktu z Barcą to kto wie. Heinze,Tiago, Silva czy Ribery- to byly by świetne transfery. Nie wspomnę o Robinho czy Tevezie...
najważniejsze jednak, zeby nie sprzedac obecnych gwiazd: Buffon (Barca, MU, Roma, Inter, Milan), Trezeguet (Lyon, Barca, MU), Camoranesi (Bayern, Lyon)...bedzie trudno przekonac takie gwiazdy do drugiego z kolei sezonu gry bez pucharów...

pozyjemy zobaczymy, choc nikt nie mowi , ze latwo bedzie ich zatrzymac...
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Najbardziej zależy mi na Savioli, ale dla mnie to mało prawdopodobne, ale jak nie podpiszę nowego kontraktu z Barcą to kto wie
Saviola w spekulacjach przewija sie od dawna..w Barcelonie nie jest chyba ulubiencem pana Franka...ale ostatnio udzielił wywiadu i powiedzial, ze chcialby zostac w Hiszpanii..nawet jeśli nie na Camp Nou to generalnie w Primera Division..

Heinze,Tiago, Silva czy Ribery- to byly by świetne transfery. Nie wspomnę o Robinho czy Tevezie..
pewnie..tylko, ze oni wszyscy są z pewnością na celownikach wielu klubów..a po drugie..wątpie, zeby chcieli rezygnowac z udzialu w przyszlym sezonie w pucharach.. z drugiej strony Juve to jest firma, którą stać na wielomilionowe kontrakty i zapewnienie warunków do walki o najwyzsze cele..
 
Do góry