Jak Sensownie Wyrazić Bunt?

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
raczej niema sensu pokazywać ze jesteśmy zbuntowani
bo jakos z doswiadczenia wiem ze sa ludzie którzy nie potrafia tego uszanowac i choc bysmy nie wiem jak wtedy tlumaczyli ze poprostu myslimy inaczej nieda sie przegadac, chocby nie wiem jakich słów użyć zawsze znajda coś zeby wyszło na nich

wiec według mnie okazać bunt mozna w ten sposób zeby wykozystać to przeciwko czemu sie buntujemy na swoją kożyść a potem zniszczyć to
 

PissVirus

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
raczej niema sensu pokazywać ze jesteśmy zbuntowani
bo jakos z doswiadczenia wiem ze sa ludzie którzy nie potrafia tego uszanowac i choc bysmy nie wiem jak wtedy tlumaczyli ze poprostu myslimy inaczej nieda sie przegadac, chocby nie wiem jakich słów użyć zawsze znajda coś zeby wyszło na nich

wiec według mnie okazać bunt mozna w ten sposób zeby wykozystać to przeciwko czemu sie buntujemy na swoją kożyść a potem zniszczyć to

A co Ty takiego chcesz niszczyć?
Buntowanie się na pokaz nie ma sensu, najlepiej robić to co się chce (nie szkodząc innym of course -> nie mam tu jednak na myśli działania innym na nerwy, tego się nie da uniknąć, każdy ma prawo do własnych opinii), MIEĆ WŁASNE CELE, DĄŻYĆ DO ICH REALIZACJI i NIE POZWOLIĆ NIKOMU ŻEBY NAM W TYM PRZESZKODZIŁ. Ale nie wiem, czy rozsądek i silny charakter to jeszcze bunt, pewnie nie
 
D

DrFlesz

Guest
Kasiuniatt - jesteś śmiesznie ograniczona.

Słoniu, Satanizm to wiara m.in. w siebie, słuszność swoich poglądów, czy wiara w symbole, czasem wiara okultystyczna. Satanista nie wierzy w boga,Szatana osobowego czy w nieomylność papieża (haha), ale wierzy w w/w rzeczy.

Zresztą, użyłem słowa wiara w znaczeniu filozofia życiowa czy poglądy/ideologia, a nie wiara jako religia :].
Berials, wydaje mi się, że słowo ''satanizm'' i jemu pochodne ma tak negatywny wydżwięk, iż powinno się je zastąpić słowem oportunizm, antysystem lub coś w tym stylu. Tak samo pentagram... ja wiem, ja wiem co on oznacz. Ale w naszej kulturze skojarzenie jest jednoznaczne. Fajnie że jesteś na tym forum i wszędzie Cie pełno bo... nieźle mieszasz. Mała rewolta! To jest to! :eek:k:
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Widzisz, ale z drugiej strony słowa typu oportunizm czy antysystem są dość niezrozumiała i nie przyciągające uwagi, a słowo Satanista - odrazu przyciąga tłum ciekawskich którzy chcieliby Cie wysłuchać, zresztą tutaj również jest ważna sama etymologia tego słowa.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Ale u mnie (niegdyś ciekawy całego tego słowa) zaczyna wzbudzac obrzydzemoe poniewaz pierwsze skojazenie to szatanista, szatan itd czyli nic dobrego

BUNT zmieńcie nazwe
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Gdyż jesteś na tyle ograniczony że patrzysz na to słowo w małym kręgu możliwych aspektów.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Nie ograniczony, bo doskonale wiem co to znaczy, a zamotany poprzez facetów w czerni wciskajacych ze satanizm-ZŁO
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Słuchanie tych facetów w czerni to również forma ograniczenia :D.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Kielce
Ale zadanie to sie nie udaje poniewaz jestem spłytny i go nie słucham znaczy sie słucham przyjmuje do wiadomości ale nadal wiem swoje i wiem co MIB powiedział.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Ale klecha i tak i tak robi Ci pranie mózgu, którego nie dostrzegasz :D.
 

still sane

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2006
Posty
380
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
From the pagan vastland
Taaa...ludzie boją się samodzielnie myśleć dlatego są pożywką dla różnego rodzaju zawodowych duszpasterzy.
Ci którzy myslą samodzielnie są zwalczani jako burzyciele status quo i konkurencja na rynku handlującym duszami...
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
hmm taka sobie u mnie w szkole lekcja religii z ojcem...
gadka gadka... sprzeciwisz sie jego poglądom i "masz nie obecność możesz wyjść"
a dla czego bo nie potrafi poprzeć swoej tezy...
ahh...
pozdro dla niego…
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Najlepiej wyraźić bunt tak jak się go czuje. przy tym nie szkodząc tym, którzy nie zawinili.
 

kolosowska

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2005
Posty
102
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
rynsztok.
wyrażanie jakiegokolwiek buntu uważam za zbędne :/
Bo przeciwko czemu niby się buntować mamy ?
Wyjątek stanowią chyba panowie Kaczyńscy

Dla mnie to że ktoś będzie chodził w trampkach jeszcze nic nie oznacza.....
 
N

Nazer

Guest
wyrażanie jakiegokolwiek buntu uważam za zbędne
Bo przeciwko czemu niby się buntować mamy ?
Wyjątek stanowią chyba panowie Kaczyńscy
Zbędne? Zbędne jest buntownie się przeciw dyktatorom którzy mordują ludzi bo mają taki kaprys?

Nie ma przeciw czemu?
-Rabunkowa gospodarka
-Pogoń za pieniądzem i wyścig szczurów
-Nieuzasadniona przemoc
-Postępująca inwigilacja życia
-Radykalna nietolerancja
-Bezsenswone wojny na tle religijnym i materialnym
-Korupcja wszelkich organów władzy i policji
-Korporacjonizm i globalizacja
-Łamanie praw człowieka i praw zwierząt
-Chów bateryjny zwierząt hodowlanych i hodowla zwierząt futerkowych
-Wyniszczanie lasów tropikalnych
-itp. itd.

Kaczyńskich, jak zresztą cały rząd mam w głębokim poważaniu i to bez względu czy robią dobrze czy źle.

Dla mnie to że ktoś będzie chodził w trampkach jeszcze nic nie oznacza.....
Ok, to ja założe jeszcze koszulke z Che Guevarą, arafatkę, bojówki i czarną skóre, ajajaja no i oczywiście naszywki z (A) i marychą tak z 20 :D.
 

orbit

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2006
Posty
90
Punkty reakcji
0
"wyrażanie jakiegokolwiek buntu uważam za zbędne
Bo przeciwko czemu niby się buntować mamy ?
Wyjątek stanowią chyba panowie Kaczyńscy "
W temacie o punkach powiedziałes/łas ze buntujesz sie za pomoca noszenia różnych koszulek. "Głupi ci rzymianie". Jest dużo powodów zeby sie buntować. Mozna wyrazac to,ale to w sumie nic nie zmieni:) Czyz nie? Przeciez to,że ja sie bede buntowac przeciwko wyniszczaniom lasow,nic nie znaczy. Nikt nie zmieni tego.
 

Ishida

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
7
Punkty reakcji
0
Satanizm to wiara m.in. w siebie, słuszność swoich poglądów, czy wiara w symbole, czasem wiara okultystyczna. Satanista nie wierzy w boga,Szatana osobowego czy w nieomylność papieża (haha), ale wierzy w w/w rzeczy.

Zresztą, użyłem słowa wiara w znaczeniu filozofia życiowa czy poglądy/ideologia, a nie wiara jako religia :].

Brawo. Niestety prawda jest taka, że chorych stereotypów sam nie zniesiesz. Niestety, ale zacofane (powtarzam) spoleczeństwo polskie zawsze będzie miało szatanistę za pomoita w plugawej szacie, który zagryza koty... Niemniej jednak szczere pokłony w Twoją stronę.

Teraz, żeby nie było za słodko, to powiem, że strasznie mierzi mnie Wasz (tj. satanistów) cynizm, co dyskwalifikuje mnie do czerpania wzorców z tej postawy.
 
Do góry