Jak nawiązać kontakt z dziewczyną poznaną w internecie?

bambus135

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Witam!Otóż upatrzyłem sobie w niecie fajną dziewczynę i nie wiem wogule co jej napisac,jak zacząć znajomość?
 

Riddck19

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Najpierw zacznij od zapoznania się ze słownikiem ortograficznym ;)
 

Midus

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2007
Posty
418
Punkty reakcji
22
Moze...

"hEjCiA p0kLiKa$h ;> :* :**** <3 " lub cos w tym klimacie ; p
 

piotor

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
Widzę bywalców brockacika :D No i to te 5% prawdziwych użytkowników? :D
Z tym brokacikowym językiem to jakaś dziwna sprawa. :)
Ale widzdzę, że autor się niczego ciekawego nie dowiedział. Złośliwi jesteście :D
Poznałem dziewczynę na necie... JAki problem? Zagadaj i tyle.
Np na GG albo wpisz się jej na NK. Ja osobiście nie popieram zarywania w necie... Dupowate to jest trochę. Jak jakaś dziewczyna do mnie pisze, z okolic mojego miasta a nawet jak się okazuje na zdjęciu jej twarz pierwszy raz na oczy widzę to się zwykle nie umawiam... Ale klika jak z kumpelą itd...
Weź na GG:
-TY: Cześć
-ONA: hej
-TY: Poklikasz
-co porabiasz, jak tam wakacje
-a gdzue jedziesz na te wakacje, pewnie z chłopakiem jedziesz (jak ci odpowie, to wiesz czy ma faceta czy nie)
No i dalej bajerujesz, rozmowa w sieci nie powinna sprawić Ci problemu, masz czas by pomyśleć nad odpowiedzią.

Albo napisz jej: Pan z wielkim walorem szuka ładnej bogatej pani. :D
 

redhead

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Pzn
-TY: Cześć
-ONA: hej
-TY: Poklikasz
-co porabiasz, jak tam wakacje
-a gdzue jedziesz na te wakacje, pewnie z chłopakiem jedziesz (jak ci odpowie, to wiesz czy ma faceta czy nie)
No i dalej bajerujesz, rozmowa w sieci nie powinna sprawić Ci problemu, masz czas by pomyśleć nad odpowiedzią.

Otóż to. Najzwyklejsza w świecie rozmowa. Nic trudnego :D
 

Katinka

Nowicjusz
Dołączył
1 Sierpień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
a gdzie ją upatrzyłeś?
jeśli na jakimś portalu randkowym czy służącym do nawiazywania znajomosci to myślę, że możesz wprost napisać, że wpadła ci w oko i chciałbyś nawiązac znajomosć.
jeśli gdzieś indziej to w sumie też chyba najlepiej pisac wprost, bez owijania w bawełnę ;) -będzie zainteresowana to odpisze, nie to nie i od razu będziesz wiedział na czym stoisz.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Załóżmy że panna mieszka kilkadziesiąt kilometrów od ciebie. Gdzieś ją widziałeś, masz orient jak się nazywa,. Tu z pomocą przychodzą dobrodziejstwa internetu (NK na ten przykład). Zagadaj (podkreślam tylko zagadaj, to ma być początek znajomości prowadzący do spotkania a nie początek wielogodzinnych maratonów na GG). Obstawiam że twój obiekt westchnień nie jest jeszcze pełnoletni, obczai profilek, jeśli nie wyglądasz jak paszczur zostawi komcia i zechce ustawić się gdzieś na mieście w towarzystwie kilku krejzolek.
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
mój obecny chłopak natknął się na mnie na nk, i wysłał mi tylko uśmiech. nie wiem czemu mu odpisałam szczerze mówiąc ale zrobiłam to. teraz jednak oboje uważamy że to było prostackie , w sensie dziecinne.

szansa jest jedna milion , że przypadniecie sobie do gustu, że zapałacie do siebie jakimś gorącym uczuciem. a poza tym internet to taki wynalazek który sprzyja fantazji i nieszczerości.

ja bym radziła wyjść z domu i poszukać sobie dziewczyny wśród ludzi z reala a nie z wirtuala. a nie upatrywać sobie dziewczyny na necie.
po trzecie temat jest beznadziejny. jak zawsze pytasz się innych co masz robić w takich banalnych sytuacjach to pewnie jesteś życiowo nieporadny.
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Najlepiej byłoby wyrwać normalnie dziewczynę. Podchodzisz-gadasz-wyciągasz numer-umawiasz się... najprostszy schemat.

Co do internetu to mam mieszane uczucia.
 

piotor

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
1
Kichocie, co to dla ciebie wywrwać 10 lasek w 5 minut? :D
Nie wszyscy są w stanie się zdobywać na tego typu podboje. Wiem po sobie. :) Przedwczoraj np :)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
33
Miasto
pdkrpc
Ty Kutaczu zabierałeś się do tego od dvpy strony, porady na ten temat masz w założonym przez siebie temacie :]
 

penpol

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2010
Posty
191
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Nie wszyscy są w stanie się zdobywać na tego typu podboje. Wiem po sobie. :) Przedwczoraj np :)
Cykasz się kobiet, a jako płód byłeś kobietą. Niedorzeczność!
 
Do góry