http://www.torformuly1.pl/

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Jeszcze tylko 8 dni można głosować!! Wrocław nadal na prowadzeniu, coraz więcej newsów i ciekawostek na temat całej akcji pojawia się w sieci! jestem coraz bardziej pewien że bedzie z tego wszystkiego niezły hit i w Polsce bedą wyścigi F1:)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
ja też mam taką nadzieję :) jeszcze tylko żeby forma Robert się poprawiła i będzie super! może przejdzie do innego zespołu ciekawa jestem :) a póki co trzeba pomóc w budowie toru w Polsce każdy głos to jakiś wkład :D
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Mógłby przejść, albo BMW mogłoby się wziąć za swoje bolidy. Na Polskim torze mieliby nie lada wyzwanie ;) Szczególnie, że na miejskich torach chyba za bardzo nie ma jak zadbać o nawierzchnię
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
heh u nas to będzie ekstremalny wyścig jeśli chodzi o nawierzchnię ;P ale dobry kierowca sobie poradzi! poza tym uważam że wyścigi F1 na torach ulicznych są o wiele ciekawsze no i mogą się na nich wykazać moi ulubieńcy :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No tak..dobry kierowca poradzi sobie, ale pamiętaj, że kierowca to połowa sukcesu. Zobaczymy, jak sobie poradzą z tym inżynierowie i mechanicy ;) Aktualnie Wrocław prowadzi, i to dość zdecydowanie.
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Inżynierowie i technicy napewno dadzą radę:) ja natomiast mam nadzieję że na Polskich drogach będzie mniej warjatów i szpanerów, dobra fura to nie wszystko a oprócz oleju w silniku trzeba też mieć oliwę w głowie! Może niektórzy zrozumieją do czego służą ulice a do czego tory F1.
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Taki tor na bank będzie strzeżony więc wątpię w to aby jakiś czubek po nim jeździł swoim samochodem ...
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
oj też nie sądzę żeby ktoś się dostał swoją fura na taki tor ;) cieszę się że Wrocław prowadzi należy mu się bo to piękne miasto które mogłoby spokojnie konkurować z włoskim torem
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Taki to napewno nie bedzie dostępny dla wszystkich, chodziło mi głównie o to by ludzie zrozumieli że wyścigi odbywają się na torach a nie na publicznych drogach!!!!!!
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Co chcieli byście widzieć w architekturze takiego toru ? coś wplecione nie wiem jakieś bajery ? :p mi by się widziała wysoko umiejscowiona trybuna :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
To ma być tor uliczny, więc to w sumie wygląda trochę inaczej niż na zwykłych torach ;) Ale rzeczywiście przydałoby się uświadomić ludziom, że ulica to nie tor wyścigowy. Miejmy nadzieję, że szybko ten tor powstanie :). Milo by było :)
 

adryjan

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
772
Punkty reakcji
11
Wiek
33
Miasto
Wrocław
Ciekawe jak Wrocław będzie funkcjonował, jeżeli te ulice zostaną zamknięte na rzecz toru, już wyobrażam sobie te korki ...
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Myślę że nie będzie tak źle, napewno organizatorzy zadbają o sensowe objazdy i rozwiązania na czas wyścigów. Pozatym to nie mała sensacja więc myślę że tak ja mamy autobusy wożące do np. TESCO bedą również autokary F1:)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Hehehe ;). Bolid przewożący ludzi na tylnym skrzydle xD Miasto będzie musiało jakoś przetrwać te kilka dni ;) Zresztą chyba ludzie nie będą mieli za złe, że z powodu takiej imprezy są problemy z komunikacją. Najwyżej nie będą jeździli samochodami ;)
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
Napewno da się jakos wszystko pogodzić i ludzie nie będą mieli za złe nic nikomu, w końcu taka impreza to coś wyjątkowego a do tego bardzo dużo atrakcji:)
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
oj z tymi korkami to troche przesada a jak są remonty (w Warszawie co weekend rozkopują po kilka ulic na raz) to wszyscy żyją jest trochę utrudnień ale da się jechać więc zamknięcie kilku ulic plus dobra organizacja objazdów nie będzie stanowić aż takiego dużego problemu jak to sie wszystkim wydaje :D
widzę że Wrocław wygrywa ale kto wie jeszcze 3 dni do końca głosowania może Gdynia podgoni ;)
 

Quick79

Nowicjusz
Dołączył
19 Maj 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
W Gdyni za dużo piasku i wody:) Niech się zajmuje turystami i plażami, a tor ma być we Wrocku!!!!
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
No niestety zawsze się ktoś znajdzie, kto stwierdzi, że mu hałasują pod oknem, ale mam nadzieję, że tacy ludzie będą stanowili zdecydowaną mniejszość:) Jednak przy takiej imprezie będą musieli się pogodzić z pewnymi niedogodnościami xD
 

czarna!!

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2007
Posty
437
Punkty reakcji
0
ej na co dzień tez jest dużo niedogodności więc dla mnei tego typu argumenty to czysta wymówka ale Polacy zawsze coś nie pasuje, info o Głosowaniu!!!! znalazłam, wklejam :D
 
Do góry