Help! Muszę jutro na disco wyglądać bosko :D

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Może część z was wie już, że jutro mam misję specjalną :p I dlatego muszę wyglądać olśniewająco :) Jaką fryzurkę, makijaż mam zrobić ? Mam dlugie włosy z grzywką. Chciałabym coś, co wytrzyma przez całą noc i będzie się podobać :D Macie może jakieś propozycje ?
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Hmm.
Modna teraz jest taka fryzka jaką ma Rihanna xD :lol:
Ale idź może do fryzjera to cie zrobi na bóstwo :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Zalezy.. :p
Ale jaką chcesz mieć fryzke?
Czasem wystarczy tylko wyprostować włosy czy cos żeby wyglądać the best ;)
Ja nie wiem czego chcesz to ci za bardzo nie pomoge :p
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Chodzi o to, że....Myslalam wlasnie nad prostowaniem, ale potem w trakcie tanca mi sie odrazu odksztalca i mam znowu lekko pokrecone:/ A gdybym maksymalnie lakieru użyła, byłoby ok ?:p
 

15iskierka15

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
369
Punkty reakcji
0
Miasto
podkarpacie
Jeśli chcesz prostowac to radzę umyc głowę specjalnym szamopnuikiem do prostowania, później dac odżywkę do prostowania, poczekac aż same wyschną, bez trzepania i nagłych ruchów głową jak wyschną przejechac prostownicą na piankę , po prostowaniu lakier i powinno się trzymac ;)
 

muffin

Nowicjusz
Dołączył
15 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Po prostu ubierz się ładnie,tak aby było Ci wygodnie.Ale tak niecodziennie jakoś ;p imprezowo.delikatnie się pomaluj.a co do fryzury...wyprostuj włosy i spryskaj lakierem.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Nie no dziewczyny bo tylu kosmetykach to jej włosy zrobia się jak z epoki kamienia łupanego, będa tak sztywne że trzeba bedzie uważać żeby się nie dziobnmąć :lol:

Ja proponuję umyć włosy, nałożyć odżywkę sket fal i loków czy coś takiego i nawinąć włosy na grube wałki a później wysuszyć. Taka fryzura jest naturalna i pięknie się pręzentuje a i przy okazji nie musisz się o nią martwić że zrobia Ci się loki a cały wieczur będziesz wyglądać fajnie :)

Co do ubranie hmm ... ja myślę że jakiś top na ramiączka i spodnie długie, krótkie, rybaczki, do wyboru do koloru :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
a może pokręć? skoro masz lekko kręcone naturalnie to loki będą ci się długo trzymać :p a ubrac hmm zależy co masz w szafie :p
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Siedzę już z wałkami na głowie :) Pewnie pomysł bluzki z długim rękawem jest niebardzo ? :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Raczej nie ..
Za ciepło ci będzie :p
Chyba że ma fajny krój i kolorek to najwyżej może być ;)
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
To nie patrz na innych tylko rób co chcesz ;)
Ale jak jesteś pewna, że sie wczesniej nie zaparzysz na amen :lol:
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Heheh...no i rozpuściłam wczoraj wałki...miałam afro na głowie :DDD Ostatecznie umyłam szybko włosy i poszłam dosyć normalnie, makijaż mnie trochę podratował :p
 
Do góry