Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Syllian

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Masz już dość nudnych gier MMO via WWW?
nudzą cię już Plemiona bądź Shakes and Fidget?


To tutaj dobrze trafiłeś, ponieważ zrobiłem nową grę bazującą na...
!
torchlcfc.jpg
!

Gra ta jest zrobiona na Kreatorze MakeMMO.com, ale posiada
-40 róznych Potworów
-50 zróżnicowanych przedmiotów, od Lasek po Bronie Palne aż do Mieczy
-Możesz Craftować Przedmioty i wzmacniać się Miksturkami !
-Możesz założyć Grupę i razem ruszać na opłacające się Ekspedycje !

Oferujemy także :
-częste Update
-Konkursy na zarobienie Kredytów
-System PvP


Tyle i jeszcze więcej spotka cię w Torchlight.
Zaufaj już zarejestrowanym graczom i dołącz do ciekawej gry jaką jest mój Projekt.
Dnia 2 Sierpnia 2011, została otworzona gdyż wcześniej trwały nad nią prace.
bannerktk.jpg


Kontakt z Autorem : GG : 6946377

Pozdrawiam Syllian.​
 

DonTIX.

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
Chcę Was zachęcić do rozpoczęcia zabawy w grze GANGSTERS 2
Jest to Polska gra kryminalna, warto spróbować sił gdyż w ogólnych rankingach są do wygrania m.in. PS3 czy MP4
Oto link do rejestracji:
http://g2.gangsters.pl/index.php?ref=21106
Przy rejestracji w polu polecający proszę wpisać nick: DonTIX. (z kropką)
NAPRAWDĘ POLECAM!
 

alexa_dg

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Hero Legend to strategiczna gra na facebooku, która przenosi nas do świata bitew i wojen. W grze wcielamy się w rycerza, którego możemy rozwijać wedle naszych zachcianek. Uczynisz to walcząc z innymi graczami tym samym wspinając się po rankingu najlepszych zabójców bądź pokonując potwory we wrotach czasu. Hero Legend opiera się przede wszystkim na liczbie naszych sojuszników, im więcej ich tym nam łatwiej rozwijać swoją postać. Zatem wstąp do gildii bądź załóż swoją i zbieraj sojuszników którzy pomogą Ci w starciu ze swoimi wrogami zdobywając prestiż, który umożliwi Ci zwerbowanie kolejnych 2 bohaterów! Oczywiście w grze nie obejdziesz się bez swojego zamku i armii potworów, która pomaga zgładzić Ci swoich wrogów. Zatem ulepszaj swoją postać, zbieraj sojuszników, ulepszaj zamek, zbieraj armie i walcz o 1 miejsce w rankingu najlepszych graczy!

http://apps.facebook.com/herolegend/?ftype=flyfish&uid=100001256289459
 

sako1990

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam Chciałbym was wszystkich zaprosić do jednej z najlepszych gier Mmo Jest nią gra pt League of Legends
Tutaj macie linka do reje :
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4e371c9a68bce796159581
Wielka akcja Zbierania revi

Kilkoma krokami możecie pomoc Mi jak i wam dlatego prosze wszystkich żeby sie zajerestrowali na linku podanym w górze ..

Wszystkim
Bardzo
Serdecznie
Dziękuje
Pozdrowienia
Z
Londynu
 

maxim123321

Nowicjusz
Dołączył
13 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Czy mógłby mi ktoś pomóc z refferal linkami w League of Legends ?(jeżeli nie grasz to się zarejestruj tutaj : http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4d1bba29ee606475807867)

Chodzi o to, że gdy wbijecie 5 poziom , dostanę jakieś różne bonusy. Nikogo nie zmuszam , ja tylko proszę o pomoc , gdy wam się nudzi możecie pograć :D Jeżeli możecie , to poinformujcie znajomych.(najlepiej ściągnąć Clienta EU , ze względu na normalny ping ^^)
 
K

kasska12

Guest
jak ktoś lubi gry strategiczne, które wymagają logicznego myślenia to polecam grę która polega na budowaniu i nadzorowaniu lotniska

zarejestrujcie się http://www.skyrama.pl/ zobaczymy kto zbuduje większy port lotniczy
 

bazikow

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
OFM jest BEZPŁATNĄ internetową grą online, to gra gdzie można być kierownikiem swojej ulubionej drużyny piłkarskiej. Możesz rywalizować z menedżerami z całego świata.

Każdej nocy są rozgrywane mecze w zrównoważonym wirtualnym świecie, który zawiera wszystkie elementy prawdziwego meczu piłki nożnej. Każdy jeden dzień rzeczywisty przeliczany jest na 1 tydzień wirtualnej rozgrywki, więc gramy codziennie! Będziesz miał pełną kontrolę nad zespołem: przygotowanie taktyki oraz stworzenie najlepszych formacji dla twojej drużyny, kupować graczy, rozbudowywać swój stadion. Od tych wszystkich decyzji zależeć będą wyniki meczów oraz pokażą one twoje umiejętności.

Menadżer piłkarski via www http://www.menadzerpilkarski.pl prosta obsługa konta mecze są codziennie 1 tydzień w grze to 1 dzień w RL. Mecze rozgrywane są o 00:00 a wyniki do 05:00 są już widoczne.

więcej informacji na temat tego menadżera możemy znaleźć na : http://ofmportal.heliohost.org/. zachęcam do gry i pozdrawiam!
 

ximu

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Szczerze polecam Immortal King na platformie 337.com

A gdy już będziecie na 337.com, odpalcie również DDTank!
DDTank to świetnie zrealizowany pomysł najstarszych gier.
 

Qorisend

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Chciałbym was zaprosić do gry o nazwie League of Legends. Jest to sieciowa gra będaca hybrydą gatunków RTS i cRPG. Powstała na bazie Defense of the Ancients - mapy do Warcraft III: The Frozen Throne. Została opracowana i wydana przez Riot Games dla Microsoft Windows. Po raz pierwszy ogłoszona 7 października 2008 i wydana 27 października 2009.

Teraz opowiem o samej rozgrywce.
Gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, każda od trzech do pięciu graczy (zależnie od wybranej mapy). Każda z nich rozpoczyna rozgrywkę w przeciwnych rogach mapy, w pobliżu tzw. „Nexusa”. Aby wygrać mecz, drużyna musi zniszczyć Nexus przeciwnika. W tym celu należy zniszczyć szereg wież, zwanych "Turretami". Są one umieszczone wzdłuż ścieżek do baz, zwanych "Lane'ami". Po drodze gracze zdobywają poziomy, zabijając tzw. "Minions" lub "Creeps" (małe NPC, które bezustannie wychodzą z Nexusa i atakują przeciwną drużynę) oraz wrogich bohaterów, a także kupują wyposażenie, by ulepszyć ich bohatera. W League of Legends gracze zaczynają z 1 poziomem z możliwością zdobycia maksymalnie poziomu 18, rozwijając 4 różne umiejętności (3 to umiejętności "zwykłe" - mają niski czas odnowy, i jedną zwaną "ultimate" lub "ulti", która jest potężniejsza od innych, ale ma zarazem długi czas odnowy.
W grze jest 81 bohaterów w dodatku co 2 tyg. wychodzi nowy. Każdy heros ma swoje unikatowe umiejętności ( nie ma dwóch takich samych ).

DOWNLOAD: http://signup.leagueoflegends.com/en/signup/redownload
REJESTRACJA: http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4e636f57723a0965533495
 

pisss

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wawa
Zapraszam do gry gangsters w której możesz zostać gangsterem. Gra jest bardzo rozbudowana i ciekawa. POLECAM
Zapraszam także do gangu RASTAMANI !!

http://g2.gangsters....dex.php?ref=404
jeżeli podczas rejestracji podasz nick ziele14 dostaniesz specjalny bonus !!

Co za głupota, przecież rasta są pacyfistami!!!
 

CzakiSdz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2011
Posty
38
Punkty reakcji
0
Miasto
Sieradz
Kiedyś grałem w plemiona, ale dałem sobie spokój. Gdy rozwijasz przez dłuuuuuuugi czas swoje konto a potem oglądasz jak w jednej chwili cały twój wysiłek jest niweczony... :/ W każdym razie nieprzyjemne uczucie. No i właśnie to że podobne gry wymagają duże ilości czasu, coraz większe w miarę postępów. A im dalej zajdziesz tym bardziej szkoda to zostawić. I dochodzi uzależnienie.
 

pisss

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wawa
Ja gram tylko w gry przegladarkowe bo nie trzeba zasmiecać kompa i są za darmochę :) Ostatnio grałam w kapi hospital i smeeta. Ta ostatnia jest trochę podobna do simsa, tyle tylko że simsy nie sa kierowane przez komputer tylko innych graczy :)
 
C

compton_style

Guest
Ja też czasem lubię pyknąć w grę na przeglądarkę, ostatnio znalazłem na facebooku - na profilu Polski Hydraulik grę "Dokręć śrubę". Prosta gierka, ale bardzo wciągająca, trzeba powstrzymać dom przed zalaniem poprzez zakręcanie zaworów :)
 

PiotrekLKS

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wygląda, że chyba dobrze trafiłem z tematem. Na forum wszystko kręci się właściwie wokół jednego i tego samego, więc uznałem, że przydałaby się jakaś odskocznia. I tu taka mała (duża?) propozycja…

Pamiętacie ile czasu spędziliście nad Worms 3D? A jak długo mieliście zainstalowane Skoki Narciarskie 2009? W Pro Evolution Soccer 2009 nadal pewnie gracie? Nie? Właśnie. Widać jak bardzo dzisiejsze gry nie są w stanie zająć jakiegoś szczególnego miejsca, większej ilości czasu. Ot: instalujemy – pogramy – za dwa miesiące do kosza.

Teraz przypomnijcie sobie – jak długo graliście w Worms Armageddon, żeby w końcu „ta głupia fuksiara siostra” przegrała; ile razy niczemu niewinny brat dostał klawiaturą, bo znowu rozwalił nas „Allelują”. A jak długo żyłowaliście Deluxe Ski Jump, żeby w końcu pobić ten głupi rekord na Białorusi; jak wiele razy uderzyliście w dłoń kolegi podczas jego próby, żeby rozłożył się na rozbiegu? To nie były tylko gry, to znacznie więcej, to była wspaniała część naszego życia. To są właśnie tytuły, które mają prawo nazywać się KULTOWYMI!

Dla mnie jednak król był jeden. Ech… nie zliczę jak rodzice krzyczeli i wyganiali nas z kolegami sprzed konsoli późną nocą. Żeby to raz czy dwa zdarzyło się zaspać do szkoły, bo człowiek bez końca chciał trafiać jak Kluivert, Ronaldo, podkręcać niczym Beckham. To wszystko o moim, i być może też Waszym, ulubionym ISS Pro Evolution Soccer.

Swego czasu zagrywałem się na śmierć. Od ukazania się w 1999 roku do 2005 cały czas była pierwszą, jedyną, niepowtarzalną. Kiedy myślałem, że wyleczyłem się z niego, po 4 latach mój najlepszy nałóg wrócił. Pamiętam jak dziś – był styczeń i miałem nieciekawą sytuację: musiałem zdać zagrożenia z chemii i ^*$&#%* fizyki. Uczyłem się do późna i chciałem jeszcze coś sprawdzić w necie. Przypadkiem trafiłem na youtube jakąś kompilację na z ISS-a. ”Ciekawe” – pomyślałem – „ktoś z tak starej gry sklecił jeszcze video” - i zacząłem oglądać. W tym momencie zaczął się przełom. „Roger? Błaszczykowski? Polonia Bytom? Lech Poznań? – przecież w tej grze nie ma prawa być takich drużyn i zawodników! WTF?!” Migiem przeczytałem opis pod video i po sznurku doszedłem do tego, że wciąż jest pełno zapaleńców ISS/Winning Eleven, którzy stworzyli serwis z możliwością gry online (i to przy moich wówczas 256 kbps), co roku aktualizują składy, zespoły, organizują ogólnopolskie, a także międzynarodowe turnieje z nagrodami i… Już tej nocy nie zasnąłem, zarejestrowałem się na www.weol.org, nie zdałem fizyki, ale nie żałuję! Ukochany ISS wróćił!

Może i Wy zagrywaliście się tak jak ja, a może ktoś nowy chce spróbować tego czego nie znajdziesz w nowych FIFA-ch XXXX i PES-ach XXX, które wg mnie bardziej hokej przypominają, a nie piłkę kopaną. Co znajdziecie na Winning Eleven OnLine? (teraz będzie jak w reklamie)

- aktualne składy, stroje prawie 170 drużyn narodowych i klubowych z całego świata (ostatnia wersja wydana 17 VII 2011 roku)

- polską Ekstraklasę!

- statystyki i umiejętności piłkarzy wzorowane na ich oryginalnych pierwowzorach

- GRYWALNOŚĆ, o której obecne gry mogą tylko marzyć

- grafika? a czy w Wormsach i „Małyszu” grafika miała jakiekolwiek znaczenie? :)

- często organizowane turnieje i rozgrywki ligowe, w których można zgarnąć cenne nagrody

- niepowtarzalną atmosferę i osoby – Winning Elven OnLine to nie tylko gra

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry (jest polski serwer dla graczy WEOL) i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ


DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie weol.org i ściągnięsz za darmo! :)

Na stronie prowadzimy rozgrywki Rankingowe dla wszystkich, rozgrywki Ligowe dla najlepszych oraz liczne Turnieje na forum!

Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.
Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.

I jeszcze małe intro, bo suchy tekst, trochę nudny bywa. – Tak, w największym skrócie, wyglądał Puchar Świata na WEOL w roku ubiegłym.

http://www.youtube.com/watch?v=zzpe-hytdVA​

Zapraszam wszystkich na weol.org Jestem tam znany jako PiotrekŁKS. Może ktoś chce zmierzyć się na wirtualnym boisku?
 

realmadryt211

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wygląda, że chyba dobrze trafiłem z tematem. Na forum wszystko kręci się właściwie wokół jednego i tego samego, więc uznałem, że przydałaby się jakaś odskocznia. I tu taka mała (duża?) propozycja…

Pamiętacie ile czasu spędziliście nad Worms 3D? A jak długo mieliście zainstalowane Skoki Narciarskie 2009? W Pro Evolution Soccer 2009 nadal pewnie gracie? Nie? Właśnie. Widać jak bardzo dzisiejsze gry nie są w stanie zająć jakiegoś szczególnego miejsca, większej ilości czasu. Ot: instalujemy – pogramy – za dwa miesiące do kosza.

Teraz przypomnijcie sobie – jak długo graliście w Worms Armageddon, żeby w końcu „ta głupia fuksiara siostra” przegrała; ile razy niczemu niewinny brat dostał klawiaturą, bo znowu rozwalił nas „Allelują”. A jak długo żyłowaliście Deluxe Ski Jump, żeby w końcu pobić ten głupi rekord na Białorusi; jak wiele razy uderzyliście w dłoń kolegi podczas jego próby, żeby rozłożył się na rozbiegu? To nie były tylko gry, to znacznie więcej, to była wspaniała część naszego życia. To są właśnie tytuły, które mają prawo nazywać się KULTOWYMI!

Dla mnie jednak król był jeden. Ech… nie zliczę jak rodzice krzyczeli i wyganiali nas z kolegami sprzed konsoli późną nocą. Żeby to raz czy dwa zdarzyło się zaspać do szkoły, bo człowiek bez końca chciał trafiać jak Kluivert, Ronaldo, podkręcać niczym Beckham. To wszystko o moim, i być może też Waszym, ulubionym ISS Pro Evolution Soccer.

Swego czasu zagrywałem się na śmierć. Od ukazania się w 1999 roku do 2005 cały czas była pierwszą, jedyną, niepowtarzalną. Kiedy myślałem, że wyleczyłem się z niego, po 4 latach mój najlepszy nałóg wrócił. Pamiętam jak dziś – był styczeń i miałem nieciekawą sytuację: musiałem zdać zagrożenia z chemii i ^*$&#%* fizyki. Uczyłem się do późna i chciałem jeszcze coś sprawdzić w necie. Przypadkiem trafiłem na youtube jakąś kompilację na z ISS-a. ”Ciekawe” – pomyślałem – „ktoś z tak starej gry sklecił jeszcze video” - i zacząłem oglądać. W tym momencie zaczął się przełom. „Roger? Błaszczykowski? Polonia Bytom? Lech Poznań? – przecież w tej grze nie ma prawa być takich drużyn i zawodników! WTF?!” Migiem przeczytałem opis pod video i po sznurku doszedłem do tego, że wciąż jest pełno zapaleńców ISS/Winning Eleven, którzy stworzyli serwis z możliwością gry online (i to przy moich wówczas 256 kbps), co roku aktualizują składy, zespoły, organizują ogólnopolskie, a także międzynarodowe turnieje z nagrodami i… Już tej nocy nie zasnąłem, zarejestrowałem się na www.weol.org, nie zdałem fizyki, ale nie żałuję! Ukochany ISS wróćił!

Może i Wy zagrywaliście się tak jak ja, a może ktoś nowy chce spróbować tego czego nie znajdziesz w nowych FIFA-ch XXXX i PES-ach XXX, które wg mnie bardziej hokej przypominają, a nie piłkę kopaną. Co znajdziecie na Winning Eleven OnLine? (teraz będzie jak w reklamie)

- aktualne składy, stroje prawie 170 drużyn narodowych i klubowych z całego świata (ostatnia wersja wydana 17 VII 2011 roku)

- polską Ekstraklasę!

- statystyki i umiejętności piłkarzy wzorowane na ich oryginalnych pierwowzorach

- GRYWALNOŚĆ, o której obecne gry mogą tylko marzyć

- grafika? a czy w Wormsach i „Małyszu” grafika miała jakiekolwiek znaczenie? :)

- często organizowane turnieje i rozgrywki ligowe, w których można zgarnąć cenne nagrody

- niepowtarzalną atmosferę i osoby – Winning Elven OnLine to nie tylko gra

Nie musisz martwić się o to jak odpalić grę z PSXa i jeszcze grać na niej Online na komputerze! :)
Osoby zajmujące się tworzeniem aktualizacji pomyślały o tym i stworzyli Automatyczny Instalator, dzięki któremu unikniecie żmudnych ustawień emulatora, wyszukiwania serwerów do gry (jest polski serwer dla graczy WEOL) i innych problemowych spraw.

Tutaj znajdziesz wszystkie czynności jakie musisz wykonać po zainstalowaniu gry, aby rozegrać mecz Online/Offline:
Jak zagrać Online/Offline?

Jeżeli pierwszy raz masz do czynienia z serią piłek od Konami to tutaj możesz zapoznać się z opisem gry i jej opcji:
Winning Eleven 2002 FAQ


DOWNLOAD:
Instalkę Gry Online na najnowszym patchu zawsze znajdziesz na stronie weol.org i ściągnięsz za darmo! :)

Na stronie prowadzimy rozgrywki Rankingowe dla wszystkich, rozgrywki Ligowe dla najlepszych oraz liczne Turnieje na forum!

Dzięki powyższym linkom, z łatwością każdy odnajdzie się w świecie Winning Eleven 2002.
Grając Online, nie można nie znać tych adresów, w żadnym wypadku nie chciałem spamować, jednakże gra jest nierozłącznie połączona z tymi adresami. Mam nadzieję, że trochę przybliżyłem Wam tą grę, która mimo swojego wieku nie traci na popularności, a nawet jest wręcz przeciwnie.

I jeszcze małe intro, bo suchy tekst, trochę nudny bywa. – Tak, w największym skrócie, wyglądał Puchar Świata na WEOL w roku ubiegłym.

http://www.youtube.com/watch?v=zzpe-hytdVA​

Zapraszam wszystkich na weol.org Jestem tam znany jako [realmadryt211]. Może ktoś chce zmierzyć się na wirtualnym boisku?
 

Boonhart

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja polecam grę której link jest w moim podpisie. To gra ekonomiczna bardzo dobra.
 

deathlord

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
http://www.powerplaymanager.com/r328090

To link polecający Managera Online.
Jest to PowerPlayManager (PPM).. gorąco polecam.
gram w tą grę od ponad 2 lat i nadal mi się nie znudziła ;)
jak na razie są dostępne w pełnej wersji Hokej i Piłka nożna.
*co nie znaczy że nie są udoskonalane.
w planach również Siatkówka, F1, Piłka Ręczna itd. :eek:k:
 

ximu

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
******* Portal 337.com przygotowal dla Graczy Immortal King specjalne gaming cody, ktore wzbogaca Wasze armie o:

Historia Magii 1x Lv.21
1x Kurtka Rabusia Lv.31
1x Peleryna z krokodyla Lv.46
20000x Srebrnych Monet
100x Złotych Monet
5x zadań


Linki do Gaming Codow znajdziecie w sieci w kilku lokalizacjach.
Link do gry: ******* Portal 337.com przygotowal dla Graczy Immortal King specjalne gaming cody, ktore wzbogaca Wasze armie o:

Historia Magii 1x Lv.21
1x Kurtka Rabusia Lv.31
1x Peleryna z krokodyla Lv.46
20000x Srebrnych Monet
100x Złotych Monet
5x zadań

Linki do Gaming Codow znajdziecie w sieci w kilku lokalizacjach.
Link do gry: http://apps.337.com/pl/ik?src=pl;rome0;w;pr1 :D
 

Attachments

  • IK1.jpg
    IK1.jpg
    72 KB · Wyświetleń: 6
Do góry