głodówka

Status
Zamknięty.

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
czesc! sluchajcie chciałabym zapytac co myslicie o głodówkach?chciałabym zrzucic pare kilo ale obawiam sie troche takiej formy.czy nie beda mi wypadac włosy?czy oprocz wody mzona pic herbate czerwoną i od czasu do czasu piwo?
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
wiesz co, odradzam Ci głodówkę z całego serca! wiesz jak łatwo jest wpaść w efekt jojo? Twój organizm nastawi się na chomikowanie każdego grama tłuszczu, więc kiedy zaczniesz jeść, wyobraź sobie jak przytyjesz :/
jak już, to polecam dietę żm - żryj mniej ;) po prostu ogranicz trochę posiłki (ale nie za dużo!) i zacznij się ruszać. nie ma to jak sport! :]
 

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
wiesz co, odradzam Ci głodówkę z całego serca! wiesz jak łatwo jest wpaść w efekt jojo? Twój organizm nastawi się na chomikowanie każdego grama tłuszczu, więc kiedy zaczniesz jeść, wyobraź sobie jak przytyjesz :/
jak już, to polecam dietę żm - żryj mniej ;) po prostu ogranicz trochę posiłki (ale nie za dużo!) i zacznij się ruszać. nie ma to jak sport! :]
a co sądzisz o głodówce jedniodniowej oczyszczającej?jest polecana przez lekarzy.
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
jednodniowa nie powinna spustoszyć Ci organizmu, ale uważaj w jakim dniu... bo jeśli będziesz robiła coś ważnego, możesz zasłabnąć! lepiej wybierz jakiś spokojny, żebyś mogła być w domu...
albo stosuj środki hamujące łaknienie. ja kupuję je w mmo.pl, jest ich mnóstwo, można przebierać do bólu :) stosowałam już kilka różnych i powiem Ci, że naprawdę działają! tylko jak już przestaniesz zażywać musisz uważać, żeby nie wpaść w efekt jojo - nie możesz jeść tak jak przedtem...
 

sylvii85

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
jednodniowa nie powinna spustoszyć Ci organizmu, ale uważaj w jakim dniu... bo jeśli będziesz robiła coś ważnego, możesz zasłabnąć! lepiej wybierz jakiś spokojny, żebyś mogła być w domu...
albo stosuj środki hamujące łaknienie. ja kupuję je w mmo.pl, jest ich mnóstwo, można przebierać do bólu :) stosowałam już kilka różnych i powiem Ci, że naprawdę działają! tylko jak już przestaniesz zażywać musisz uważać, żeby nie wpaść w efekt jojo - nie możesz jeść tak jak przedtem...



a co myślisz o czerwonej herbacie?ja pije z bio- active bo ją po prostu uwielbiam ale wiadomo ze chciałabym schudnać. tylko ze waga nie spada...
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Bo od samego picia herbaty waga nie spadnie, musisz ćwiczyć, jeść mniej i zdrowiej. Poza tym herbata w zbyt dużych ilościach też nie jest zbyt dobra dla organizmu.
 

frgt_10

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
24
Punkty reakcji
0
zgadzam się, samo picie nic nie pomoże. i głodówka na dłuższą metę też nie, bo ona głównie oczyszcza organizm... powiem Wam, kiedy tak naprawdę ja schudłam: po rozstaniu. wtedy to kilogramy poleciały... dieta cud! hahaha...
 

fresa

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
1
A wiesz, że po głodówce jest efekt jojo? Zrobisz sobie taką głodówkę okey schudniesz a potem zjesz i przytyjesz dwa razy więcej. To żadna dieta taka głodówka. Pozatym piszesz czy możesz czasami wypić piwo. To chyba jakiś żart! ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry