Fan Club Nie śmiałych I Wstydliwych !

open

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Spod Wawy (Grodzisk Maz.)
Hej! Przeczytałem dziś kilka postów o tym, że jesteście wstydliwi i nie śmiali, i o tym, że macie przez to często problemy. Postanowiłem więc założyć fan club ludzi wstydliwcyh i nie śmiałych:) bo przecież, to że jesteśmy nie śmiali nie oznacza, ze jesteśmy gorsi. A jestem Ciekawy ile wogóle jest tych wstydnisiów i wstydniś, ludzi nie śmiałych na forum. Pozdrawiam!
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ale wiecie ze mna to tak 50 na 50 :D Bo przy paczce to jak gdzies pisąłam, liderka, tj. rządze :D ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :p no i dizisaj np. jeden koles którego nie lubie, do mnie suń tą grubą du** :] to ja spier** On goń się, a ja bujaj się :D no i po sql do niego wciaż z kumoela (mówimy na Niego żuczek, bo jest podobny do kolesia którego nei lubimy, a mówią na Niego: Robak) :D więc po sql do Niego: przystojniaku itd. jak szedł dalej to też do kingi: kinga już nie dogonimy tego porzystoojniaka: odwrócił się, ciekawe co bedize w sql.. w ogóle jak zwykle siare robniłyśmy :D no ale tak nie podesżłabym chyba do chłopaka który mi się podoba, zalezyy ile miałby lat i an ile wiedizłabym jakie mam szanse...
 

Eman_77

Komendant
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
470
Punkty reakcji
2
A ja chyba niestety sie nie nadaje...:p a jaki wogole jest cel tego clubu?
 

zosia15a

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Strzegom
Jeżeli jeszcze mozna to ja także zgłaszam się:pZawsze znajda się sytuacje kiedy jestem niesmiała:)
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja jestem duzo bardziej niz wy! :p Moze zrobimy zawody na niesmialosc? :D Wymyslcioe tylko jakies konkurencje :p Ja sie dolaczam ;)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja tez chce jak taka nagroda, sami fajni chłopacy sie zapisali :D no bo Eman nie.... :D (żartuje Emuś :*)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
A kto jest menadżerem tego klubu?
Jest taki ktoś?
Jak chcecie to chętnie zgłaszam swoje stanowisko :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja też bym sie zgłosiła, szkoda, ze mnei ubiegłaś..miałabym wtedy większe szanse na wygrana...ehhh... "gruba ryba na rynku" :D :D :p
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
A widzisz, bo ja to mam charakter przywódcy :D
Jejciu co za głupoty gadam.
Wybaczcie.
Ale do klubu chce należec.
Tylko nikt nie odpowiada czy ktoś może należeć czy nie.
 
Do góry