Fan Club Nie śmiałych I Wstydliwych !

Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Kinia dlacego zmieniłas avatarka... ?? ee...

A który według ciebie Martynka lepszy?



A do clubu to raczej wszystkich przyjmuje się, nie?
Bo jak w potrzebie można się od kogoś odwrócic?
 

Domi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
wpiszcie mnie na liste... jestem nieśmiała i wstydliwa i to......baldzo :(
 

open

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Spod Wawy (Grodzisk Maz.)
Lista członków: (Jeśli kogoś pominełem piszcie...)
1. Martyna;)
2. Nns
3. Miss Lonely
4. Kizia Mizia
5. Martyna 144
6. ZoŚkaa
7. kinga18ink
8. lipa
9. Jelonek
10. Carmen
11. H4sT3l
12. Vito
13. Tomi (Doradca do spraw poza Clubowych - czyli dzięki jego pomocy nasza cywilizacja ludzi nie śmiałych nawiązywać będzie kontakt z ludźmi śmiałymi.)
14. Milusia32
15. Łukasz789
16. Nemtor
17. Martynka:(
18. Kaos
19. Open (czyli ja)
20. Ka$ko !!
21. Trini
22. hela1101
23. ropuucha
24. Icewind
25. Aneczka294
26. Domi

Kolejni członkowie dodani do listy... co do awataru kingi to ten fajniejszy (nowy) ale to tylko moje skromniutkie zdanie. Pozdrowionka for All
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
36
Miasto
Bielsk Podlaski
Ja ja! Drag na prezydenta ^^
Nie no... jak ja mówiłem dla swego Aniołka
że ją kocham, to myślałem, że sie zapadne
pod ziemie... i co ? Stwierdziła, że to urocze
k-thankyou.gif
 

kat87

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
7
Punkty reakcji
0
w sumie wstydliwosc to waa i zaleta w jednym moze to brzmi bezsensownie ale tak jest
w sumie jak dla mnie jest to wada bo jeszcze nie przyniosło mi to zanych kozysci tylko przeszkaza
ale uwazam ze nei nalezy byc zbyt tez bezposrednim
i chciałbym sie dopisac do fan clubu
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Białystok
Lista członków: (Jeśli kogoś pominełem piszcie...)
1. Martyna;)
2. Nns
3. Miss Lonely
4. Kizia Mizia
5. Martyna 144
6. ZoŚkaa
7. kinga18ink
8. lipa
9. Jelonek
10. Carmen
11. H4sT3l
12. Vito
13. Tomi (Doradca do spraw poza Clubowych - czyli dzięki jego pomocy nasza cywilizacja ludzi nie śmiałych nawiązywać będzie kontakt z ludźmi śmiałymi.)
14. Milusia32
15. Łukasz789
16. Nemtor
17. Martynka:(
18. Kaos
19. Open (czyli ja)
20. Ka$ko !!
21. Trini
22. hela1101
23. ropuucha
24. Icewind
25. Aneczka294
26. Domi

Kolejni członkowie dodani do listy... co do awataru kingi to ten fajniejszy (nowy) ale to tylko moje skromniutkie zdanie. Pozdrowionka for All


a ja???????????????
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Lista członków:
1. Martyna;)
2. Nns
3. Miss Lonely
4. Kizia Mizia
5. Martyna 144
6. ZoŚkaa
7. kinga18ink
8. lipa
9. Jelonek
10. Carmen
11. H4sT3l
12. Vito
13. Tomi (Doradca do spraw poza Clubowych - czyli dzięki jego pomocy nasza cywilizacja ludzi nie śmiałych nawiązywać będzie kontakt z ludźmi śmiałymi.)
14. Milusia32
15. Łukasz789
16. Nemtor
17. Martynka:(
18. Kaos
19. Open
20. Ka$ko !!
21. Trini
22. hela1101
23. ropuucha
24. Icewind
25. Aneczka294
26. Domi
27. Papillon
28. Drag
29. Mrzyciel
30. Spelnione-marzenia
31. Piola


Wyreczylam Opena ;) Jesli zle zrobilam, przepraszam :p Ale podobno wszyscy mamy sie udzielac :D

PS. Moze ktos ma pomysl na bardziej dalekosiezna dzialalnosc? :D Bo mysle, ze mozemy zaczynac dzialac :p
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Kiniuś wtedybyłas bardziej soba :p (nie ma to jak własna fotka), i wolałam tamten, bo wydaje się mi, ze bardziej do Ciebie pasował :p jak to fotka...własna... ale mniejsza o to :D chociaż, tena czarny taki smutasny :(
no,a le z ta nieśmiałością to jets tak,zę czasami chciałabym być bardziej neiśmiała, zeby jakiś chłopak mnie taka zobaczyła, a nei szaloną, rozsądną, wariatkę :p
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Myśle że mozęmy sie zastanowić nad tym jak to pokonać ma ktos jakeis pomysły?

Coz, prawda jest taka, ze ja kiedys bylam strasznie niesmiala, teraz wciaz sie za niesmiala uwazam, ale duzo mniej. Co mi pomoglo? Pewnosc siebie. Skad ja wzielam? Po czesci, moze w 30%, dzieki wsparciu przyjaciolki, bardzo pewnej siebie ;) A w 70%- chlopak. Niestety, prawda jest czesto taka, ze aby chlopak Cie zauwazyl, musisz byc smiala, a zeby byc smiala, jakis chlopak musi Cie zauwazyc...Bledne kolo...:(
 

Piola

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2005
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Warszawa
Aby zwalczyć nieśmiałość trzeba mieć, więcej pewności siebie. Najlepiej skupić się na swoich zaletach. Pomaga w tym znalezienie dziedziny w której jesteśmy dobrzy i rowijanie jej np. jakiegoś hobby, albo doskonalenie się w jakimś sporcie. Nieśmiałość polega głównie na zadręczaniu się swoimi wadami, o czym doskonale wiecie. Trzeba, więc pokonać te skłonności. Każdy ma jakieś zdolności, ale przez nieśmiałość nie zdaje sobie z tego sprawy... Ja zauważyłam, że kiedy gram w koszykówkę (kocham ten sport) zapominam o swoich wadach i przestaję być nieśmiała. Kiedy zaczęłam grać dosć regularnie zaczęłam być bardziej otwarta nie tylko na boisku i w gronie koleżanek z drużyny, ale i w życiu codziennym, więc mogę zaświadczyć, ze to działa :].
 

patitka22

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
Hmm...ja też byłam kiedyś nieśmiała ale zapisałam zię do wolontariatu i poznałam dużo fajnych ludzi,stałam się bardziej śmielsza,znalazłam swoje zdolności i cieszy mnie to że mogę pomagać innym ludzią :)Pozdrawiam wszystkich - zarówno nieśmiałych jak i tych śmielszych :eek:czko:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Hmm...ja też byłam kiedyś nieśmiała ale zapisałam zię do wolontariatu i poznałam dużo fajnych ludzi,stałam się bardziej śmielsza,znalazłam swoje zdolności i cieszy mnie to że mogę pomagać innym ludzią :)Pozdrawiam wszystkich - zarówno nieśmiałych jak i tych śmielszych :eek:czko:
Ja jestem w wolontariacie..
I powiem Wam, że pomaga :)
Poznaje się dużo nowych ludzi, pomaga sie innym..
Trzeba nawiazac kontakt wzrokowy i slowny..
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
Aby zwalczyć nieśmiałość trzeba mieć, więcej pewności siebie. Najlepiej skupić się na swoich zaletach. Pomaga w tym znalezienie dziedziny w której jesteśmy dobrzy i rowijanie jej np. jakiegoś hobby, albo doskonalenie się w jakimś sporcie. Nieśmiałość polega głównie na zadręczaniu się swoimi wadami, o czym doskonale wiecie. Trzeba, więc pokonać te skłonności. Każdy ma jakieś zdolności, ale przez nieśmiałość nie zdaje sobie z tego sprawy... Ja zauważyłam, że kiedy gram w koszykówkę (kocham ten sport) zapominam o swoich wadach i przestaję być nieśmiała. Kiedy zaczęłam grać dosć regularnie zaczęłam być bardziej otwarta nie tylko na boisku i w gronie koleżanek z drużyny, ale i w życiu codziennym, więc mogę zaświadczyć, ze to działa .
w sumie racja.
W wolontariaci?E a moze ajśniuej? mogłybyscie to jakoś wytłumaczyć? an cyzm to polega.
a co do Clubu... Wiecie trzeba ustalić jakis plan dizłania... Może po prostu najpierw wyznczyć kto cyzm sięmoze zajmować. Ja odrazu mówię, ze wszyscy możemy odpowiadac, a także wszyscy pytać. tyle, ze w odpowiedniej kolejności. Np. zaczac od jakiegos takeigo ogólnego puytania, na które wsyzscy będe mogli odpowiedziec. Np. co Wam najbardziej w nieśmiałości przeszkadza...
 
Do góry