ehhh..... potrzebuję porady

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Gdzieś tam
witam, po długiej nieobecności na forum...

zakładam nowy temat ponieważ potrzebuję porady...

otóż, dotyczy zachowania mojego chłopaka, mieszkamy razem od roku, przeprowadziłam się dla niego z oddalonej o 300 km miejscowości, wszystko by było fajnie gdyby nie to że zaczynamy się sobą nudzić... a on szuka zabicia nudy w koleżankach... co jest dla mnie przykre...

od miesiąca mam nogę w gipsie więc nie mogę za bardzo wychodzić z domu... z resztą i tak nigdzie nie wychodziliśmy szczególnie ponieważ oboje nie lubimy za bardzo hucznych imprez, dyskotek, wolimy w gronie znajomych jakąś domówkę czy grilla, ognisko.

no ale, gdy ja jestem teraz niedysponowana, to mój kochany jeździ sobie sam na ryby (co prawda ja tego nie lubię bo mi się nudzi ale czasami pojadę), na rower...
nic by nie było w tym dziwnego gdybym nie zauważyła, że od pewnego czasu ciągle dostaję mnóstwo sms-ów a przy tym żeby odpisać to wychodzi itd... normalnie się ukrywa przede mną....

kiedyś z ciekawości zajrzałam do jego tel... były same wiadomości od jakiejś K.... wkurzyło mnie to trochę bo nazywała go misiem, kochanym, gdy zapytałam się kto to wkurzył się na mnie że go sprawdzam itd... pokłóciliśmy się

ale jak to kobietka przeprowadziłam małe śledztwo... dowiedziałam się kim jest ta K.... pamiętam jak mi kiedyś o niej opowiadał.... mówił że go wkurza że jest głupia że nie da się z nią pogadać że ciągle pali, piję a ma dopiero 17 lat... a on 24... zdziwiło mnie że zadaję się z małolatą... kiedyś miał dylemat czy przypadkiem nas nie dzieli duża różnica wieku (4 lata)

i od tamtej pory dziewucha jest na tyle bezczelna że wiedząc że mieszkamy razem ciągle pisze, nawet jak się kochamy... doprowadza mnie to do furii
ciągle mu pisze, żeby ze mną zerwał, czy coś do niej czuje itp

wkurza mnie to bo nie wiem czy mogę mu ufać... niby twierdzi że mnie kocha alee... nie jestem tego pewna
 

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
Porozmawiaj z nim na spokojnie. Z jednej strony to przecież może mieć koleżanki, ale niech nie pozwala na to, żeby się do Was wtrącały. Z drugiej powinien się liczyć z tym, że ma Cię w domu i w związku z tym niech czasem okaże Ci trochę zainteresowania.
 

Bobek1111

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Jaworzno
dobrze gada, polejcie jej ;d nieno szczera rozmowa to podstawa, tylko to mozemy Ci polecic...nie macowynosic pochopnych wniosków przed rozmowa...
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Jego zachowanie jest co najmniej dziwne i masz prawo czuć się zaniepokojona... Gdyby ta dziewczyna naprawdę mu przeszkadzała to by jej dał do zrozumienia, że nie życzy sobie, żeby do niego pisała. Tymczasem on jej odpisuje, a do tego ukrywa to przed Tobą, więc problem jest chyba poważny. Już pomijam fakt, że zostawia Cię samą z nogą w gipsie, a sam się dobrze bawi bez Ciebie. Chyba musicie poważnie pogadać i coś w Waszym związku zmienić, bo wygląda na to, że zawitała do niego rutyna. Spróbujcie jakoś odświeżyć Wasze relacje o ile jeszcze nie jest za późno...
 

Bobek1111

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Jaworzno
moze poporstu przez to ze masz noge w gipsie chcial sobie znalezc kogos na tzw "zabawy"...a pozniej to sie zmieni...ale tak jak wszyscy mowia, koniecznie z nim pogadaj i to jak najszybciej !
 
Do góry