Dziwny...

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Ja powiedziałem , że to koniec gdy ona tego nie chciała - powiedziała , że będzie czekać itd.. a Gdy mnie ukazały się sny tego , że może być dobrze że tylko jej chce , że ona mi jest potrzebna , że nią tylko chce być - Wszystko się sypneło... Odczuwam , że ona już nie chce. Jest taka oschła , olewa wszystko - tak mi się wydaje. Jak zrobić by okazać jej to? By ona także zrozumiała , że jesteśmy sobie PRZEZNACZENI !!
 

Wais

BLiski Dla BLiskiCH , Z DySTaNseM dO WszytskiCH
Dołączył
9 Wrzesień 2005
Posty
732
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
północ...
Nad kwestia przeznaczenia to jeszcze mozna sie zastanowić Pozbierac kazdy element i poskladac i sprawdzic czy jednak wyszla nam dobra figurka ... A jak to zrobic by jej ukazac ?!! Przedewszytskim nie poddawać sie !! Nawet jezeli olewa Cie Olewa To co mowisz czynisz rób to dalej !! W KOncu ujzy :p to co powinna a jezeli nie ... No to grala od poczatku ...Nie wiem co poradzic ... Dzisiaj mam metlik w glowie własnie przez KObiete ... Ale 3mam Kciuki !! bedzie dobrze
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Tylok do moich myśli dochodzą inne ważne zmartwienia...ale wiem , że bardzo chce z nią być , bo tylko ją potrafie obdarzyc uczuciem - żadna inna nie potrafi mnie zaciekawić.
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Zrób coś romantycznego dla niej!!

Może zacznij od kwiatów, oczywiście czerwone róże!! Umów się z nią na romantyczna kolację którą przyrządzisz sam u siebie w domku !! No wiesz świeczki szampan nastrojowa muzyczka. jeśli Cie naprawdę kochała a teraz przeszła na etap obojętności to powinny uczucia w niej odżyć!!
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
Na mój gust ona albo w ogóle nigdy nie przywiązywała wagi do waszego związku ... albo poprostu teraz chce poczuć, że ci na niej zależy i żebyś się starał o nią, co chce osiągnąć właśnie tym chłodem i oschłością.. Chce może ci troche dokuczyć bo sie poczuła zraniona jak ty ją rzuciłeś i może ją wkurzać ze zmieniasz zdanie cały czas ...
W sumie to możesz albo dalej się starać albo przestać i zobaczyć czy sama przyjdzie :) bo jak nie przyjdzie to chyba marnie z tym przeznaczeniem ..
 

WiTTch

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
515
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
..::Roosevelta::..
Ja bardziej stawiałabym na to, że chce mu pokazać jak się czuła gdy on ją odrzucił!! No ale nie wiadomo tego na 100%! Warto ale spróbować, tylko ona może iść cjeszcze bardziej w zaparte ;)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Napisała mi , że ma nadal głupią nadzieje że będziemy razem i dlatego nadal do mnie pisze te sms'y bo gdyby nic nie czuła to by nie pisała i wogóle nie chciała by mnie znać.. Ja chce z nią być , bo ją kocham ale nie chce się jej odrazu rzucać w ramiona - Co powinienem zrobić..??
 

korcia

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2006
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Mówiłeś jej, że ją nadal kochasz???
Pisałeś, że nie możesz bez niej żyć???
Spotkajcie się i porozmawiajcie...
Takie jest moje zdanie!!!
 

KoB!eTa_DeMoLkA

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Katowice
ona Cię kocha,ty ją kochasz na co jeszcze czekasz? :mruga: przez to głupie "nie chce się jej odrazu rzucać w ramiona" możesz zaprzepaścić szanse... więc wybieraj, nie każ jej czekać ;)
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
I zaprzepaściłem:) To stary temat, bardźo stary od tamtej poy zmieniło się wiele, teraz ona ma innego chłopaka i jest z nim szczęśliwa a ja się pozbierałem z tego wszystkiego i także zaczełem funkcjonować ze szczerym uśmiechem na twarzy :)) Jednakże żal mi tego wszystkiego.. mogło być miło, lecz ja wszystki spartoliłem ale co tam było, mineło.
 

Tardie

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Taa..Znam ta historię..spusciłes mu wpier.....a teraz ona opłakuje jego rany, przeciera zakrwiony nosek, tuli i mówiże wszystkobędzie dobrze. Życie jest piękne.Niema co. Ja na szczęscie nie natknęlem sie na EX a bujam sie już sam ponad dwa miesiące. To niebyła miłość!
 

Piotr

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
1 005
Punkty reakcji
0
Tardie skąd wiedziałeś? Bo ja sięnatkenełem i owszem spuściłem mu wpier... A ona rzeczywiście prosiła żebym już go tylko puścił do domku, opatrzyć ranki.. co Ty jasnowidź? hehe :)) Żal jest, jak najbardziej, tęsknota? take.. i z tym się uporać nie mogę ale chociaż z innymi małymi czynnikami się uporałem. Tamto pozostanie.. pewnie dlatego, że tylko ją dopuściłemt ak blisko siebie a przed innymi laskami się wzbraniałem by się nie zakochiwać i nie czuć tego co teraz czuje?? Tak właśnie było do czasu, aż poznałem ją taką jaką nie powinienem tego robić, bo tylko się zakochałem ... a wiadomo, że miłość przychodzi zawsze na paluszkach a odchodzi trzaskając drzwiami :/

pozdro
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Jasnowidz nie jasnowidz ale takie jest życie .

No nic teraz to pozostaje Ci zapomnieć o byłej i poczekać może tym razem cosik ??? ...
(Eh miłość ... nie wierze w jej istnienie).
 
Do góry