Dr. Motte & Westbam-love Parade 2000

CiAmCiA

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
joŁ :D pamięta ktos jeszcze tą nutke super kawałek :D ,to od tego kawałka zaczeła się moja przygoda z muzyką house trance no i oczywiscie stałem się fanem love parade ,sunrise i sensation white :D
jesli macie jakies starsze fajne nutki to dawajcie je tutaj :D :eek:k:
 

Attachments

  • 34nmk3n.gif
    34nmk3n.gif
    83,9 KB · Wyświetleń: 16

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
to od tego kawałka zaczeła się moja przygoda z muzyką house trance
a to ciekawe, bo akurat westbam to techno to czyste techno, a nie żaden trance czy house :przewraca: :mruga:
sunrise i sensation white
To także ciekawe tylko,że oni nie mają nic wspólnego z tymi imprezami!! <_<
 

CiAmCiA

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2006
Posty
100
Punkty reakcji
0
a to ciekawe, bo akurat westbam to techno to czyste techno, a nie żaden trance czy house :przewraca: :mruga: To także ciekawe tylko,że oni nie mają nic wspólnego z tymi imprezami!! <_<
masz chyba zły dzien cio :D bo łapiesz za słowka :D napisałem przecie ze zaczołeb lubic love parade a tam disco nie grają jak się dobrze domyslam,a poza tym kazdy mugł zinterpretowac to na swój sposub np tak jak ty,ale po co robic tyle zamieszania o to ze napisałem love parade a nie techno :D
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Westbam - "czyste techno", no to dopiero zonk. Jesli sadzisz, ze westbam to strice techno to watpie czy kiedykolwiek miales stycznosc z tym gatunkiem, aleee zeby nie oceniac tak po tym niefortunnym dla Ciebie przykladzie, wymien kilku czolowych przedstawicieli sceny stricto techniczej
 

jakub007

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
6 127
Punkty reakcji
2
No dobra może przesadziłem pisząc, że jest to "czyste techno", ale na pewno techno (nie żaden trance i house) i nie wiem jakiej odmiany (pod gatunku), bo nie interesuje mnie to. Słucham tylko trance, house. Peace ;-)
 

bierut

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Szczecin
ja do tej pory lubie sluchac WestBama :eek:k: i mam jego chyba wszystkie piosenki BB) podam pare tytułów ktorych lubie sluchac najbardziej ;)
Dr. Motte & WestBam - Music Is the Key(remix)
Dr. Motte & Westbam - Love Parade 2000
Dr. Motte & WestBam - Love Parade 1998
Dr. Motte& Westbam- love parade 2001
WESTBAM & AFRIKA BAMBAATAA - AGHATA <= to jest naprawde dobry kawalek :D
Westbam - Beatbox Rocker
Westbam - Love Bass
Westbam-Hard Times
i wiele innych ale nie chce mi sie juz wypisywac :D
 

KOWAL_

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
No spoko> Ludziska a Może ktoś ma linka do tej muzy bo miałem na trardym ale dym sie zrobił i nic nie mam :/. Proszę :)
 
Do góry