Dobry pomysl?

rozner

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
Zastanawialem sie na zarobkiem kasy...Wiadomo mi że istnieją firmy, które płacą za wyswietlanie ich bannerow..
Np. zapiszę się do wszystkich wyplacalnych firm z bannerami , które dużo oferują za wyswietlanie...
Wzuce wszystkie bannery na strone... oraz kupie na allegro reklame np. 1800 wyswietlen... ludzie z zielonymail wejda na 30 sekund a ja zarabiam..Czy będą wieksze koszty kupowania tych reklam ...czy wieksze dochody z bannerow?

Prosze o komentarze??
 

indexx

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2008
Posty
45
Punkty reakcji
0
W ten sposób nie zarobisz zbyt dużo, próbowałem podobnego sposobu ale kilka bannerów na stronie daje gwarancję że strona przez 30s nawet się nie załaduje.
 

BuissnesClass

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Obecnie w dobie internetu istnieje bardzo dużo sposobów zarabiania. Od typowej pracy zarobkowej po zainwestowanie swojego kapitału i osiąganie zysków. Zawsze można najpierw zarobić własnymi rękoma a później puścić te środki w obrót żeby pracowały na Ciebie :) My oferujemy kompleksowe rozwiązanie tej drugiej opcji....
 

quist

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Załóż blog-a, jak będziesz ciekawie pisał i będziesz miał czytelników to pieniądze z reklam też sie pojawią.
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Ekhm, obecnie nie przejdzie strona obładowana reklamami.

To fakt, firmy płacą, za wyświetlanie ich bannera. Ale aby się Tobą zainteresowali musisz mieć stronę z dużą ilością unikalnych wejść. Inaczej jesteś dla nich płotką, na którą nie warto spojrzeć.
 

TwójBiznesPlan

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
112
Jesteś zainteresowany rozkręceniem własnego biznesu? Chciałbyś zarabiać dużo pieniędzy bez konieczności wychodzenia z domu? Wystarczy, że posiadasz komputer z dostępem do Internetu i trochę wolnego czasu raptem 2-3h dziennie. Napisz do mnie, pomogę, wytłumaczę! ;)

agnieszka91aaa@gmail.com
 

szelma

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Jeśli już, to proponowałbym "wrzucić", a nie "wzucać" heh Przepraszam, musiałem. A tak na poważnie, to firm płacących za wyświetlenia, reczywiście, jest sporo, lecz jeśli Twoja strona to będa praktycznie same reklamy, to nie licz na to, że pomyslnie przejdzie weryfikacje.
 
S

successus

Guest
jeśli chcesz klikać w banery i masz dużo czasu do zmarnowania to OK ale nie mo to nic wspólnego z biznesem :)
 
Do góry